Cesta: OMA » Doprava » dpmp » bus » Bus E: Nám.J.Kolarčíka = > Sídlisko III
Bus E: Nám.J.Kolarčíka = > Sídlisko III
dĺžka 15 km , spravuje DPMP, číslo trasy e, názvy: Bus E: Nám.J.Kolarčíka => Sídlisko III
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Levočská ¤, Fintická ¤, Gribľovec ¤, Karpatská ¤, Nová ¤, Rusínska ¤, Išľa ¤, Červený mostík ¤, Ihrisko ¤, Ihrisko ¤, Za traťou ¤, číslo 14;29;89 ¤, Nová ¤, Za traťou ¤, Sibírska ¤, Išľa ¤, VUKOV ¤, Poliklinika ¤, Červený mostík ¤, číslo 17;31 ¤, Fintická ¤, Jurkovičova ¤, Gribľovec ¤, Volgogradská ¤, Námestie Jozefa Kolarčíka ¤, Námestie Jozefa Kolarčíka ¤, Lesík delostrelcov ¤, Volgogradská ¤, Námestie Kráľovnej pokoja ¤, Vajanského ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
0 ¤, číslo 69;56 ¤, Lesík delostrelcov ¤, Centrum ¤, Prostějovská ¤, automat na lístky ¤, Sídlisko III ¤, automat na lístky ¤, Prostějovská ¤, Centrum ¤, Levočská ¤, Námestie Kráľovnej pokoja ¤, Sídlisko III ¤, číslo 27 ¤, Sibírska ¤, Rusínska ¤, Levočská ¤, VUKOV ¤, číslo 30 ¤, Vranovská ¤Automaty na lístky:
predaj lístkov ¤, Kapa-Press ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤prestupné linky:
Bus 15: Za Kalváriou = > Nemocnica ¤, Bus S: Veľký Šariš = > Sídlisko III , Train 92XX: Bardejov - > Prešov ¤, Trolejbus 5: Obrancov mieru = > Bajkalská ¤, Train 91XX: Humenné - > Prešov ¤, Trolejbus 5D: Obrancov mieru = > Dúbrava ¤, Trolejbus 5D: Dúbrava = > Obrancov mieru ¤, Trolejbus 5: Bajkalská = > Obrancov mieru ¤, Bus 19: Solivar = > Nemocnica ¤, Bus 45: Delňa = > Veľký Šariš ¤, Train 91XX: Prešov - > Humenné ¤, Trolejbus 2: Obrancov mieru = > Budovateľská ¤, Bus 33: Delňa = > Širpo ¤, Bus 19: Nemocnica = > Solivar ¤, Train: Lipany - > Košice ¤, Bus 14: Kanaš - Stráže = > Záborské ¤, Bus 45: Veľký Šariš = > Delňa ¤, Bus 14: Záborské = > Kanaš - Stráže ¤, Train: Košice - > Lipany ¤, Train 92XX: Prešov - > Bardejov ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 20: Trojica = > areál Nemocnice = > Trojica ¤ , Bus 36: Pod Šalgovíkom = > Trojica ¤ , Bus N1: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 15: Nemocnica = > Za Kalváriou ¤ , Bus 23: Malý Šariš = > Trojica ¤ , Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce ¤ , Bus 10: Sibírska = > Nemocnica ¤ , Bus 27: Hviezdna = > Terchovská ¤ , Bus 13: Podhradík = > Čierny most ¤ , Bus 10: Nemocnica = > Sibírska ¤ , Bus 32A: Sibírska = > Okružná ¤ , Bus 24: Kollárova = > Haniska ¤ , Bus 27: Terchovská = > Hviezdna ¤ , Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec ¤ , Bus N2: Sídlisko III = > Šebastová ¤ , Bus 21: Fintice = > Trojica ¤ , Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Bus N1: Sídlisko III = > Solivar = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 12: Šidlovec = > Sibírska ¤ , Bus 21: Trojica = > Fintice ¤ , Bus 11: Rúrky = > Solivar ¤ , Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤ , Bus 29: Nemocnica = > Sídlisko III ¤ , Bus 17: Širpo = > Sídlisko III ¤ , Bus 18: Veľká pošta = > Bzenov ¤ , Bus 29: Sídlisko III = > Nemocnica ¤ , Bus 34: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 36: Trojica = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 18: Bzenov = > Veľká pošta ¤ , Bus 34: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 7: Širpo = > Budovateľská ¤ , Trolejbus 8: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 2: Budovateľská = > Obrancov mieru ¤ , Bus 23: Trojica = > Malý Šariš ¤ , Trolejbus 1: Šebastová = > Solivar ¤ , Bus 44: Veľká pošta = > Dulova Ves ¤ , Bus K: Pod Šalgovíkom = > DP ¤ , Bus 39: Švábska = > Sídlisko III ¤ , Bus 13: Veľká pošta = > Vyšná Šebastová ¤ , Bus 28: Delňa = > Ľubotice ¤ , Trolejbus 4: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 24: Haniska = > Kollárova ¤ , Bus 17: Sídlisko III = > Širpo ¤ , Bus 44: Dulova Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus 35: Delňa = > Širpo ¤ , Trolejbus 7: Budovateľská = > Širpo ¤ , Bus 39: Sídlisko III = > Švábska ¤ , Trolejbus 1: Solivar = > Šebastová ¤ , Trolejbus 8: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Bus 33: Širpo = > Delňa ¤ , Bus 11: Solivar = > Rúrky ¤ , Bus 37: Železničná stanica = > Šebastová ¤ , Bus 32: Sibírska = > Trojica ¤ , Bus 32: Okružná = > Sibírska ¤ , Bus 28: Ľubotice = > Delňa ¤ , Trolejbus 4: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Trolejbus 38: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Trolejbus 38: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Bus 41: Veľká pošta = > Surdok ¤ , Bus 41: Surdok = > Veľká pošta ¤ , Bus 43: Železničná stanica = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus N2: Šebastová = > Šváby = > Sídlisko III ¤ , Bus 12: Sibírska = > Šidlovec ¤Ide po uliciach:
Fintická ¤ , Prostějovská ¤ , Rampová ¤ , Rusínska ¤ , Vajanského ¤ , Armádneho generála Svobodu ¤ , Lesík delostrelcov ¤ , Volgogradská ¤ , Bardejovská ¤ , Levočská ¤ , Prešovská ¤ , Vranovská ¤ , Hlavná ¤ , Hlavná ¤ , Vihorlatská ¤ , Duklianska ¤Trasa vedie cez okresy
okres Prešov: 15 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Prešov: 11,0 km (72.9 %), Sídlisko 3: 3,4 km (22.4 %), Nižná Šebastová: 2,6 km (17 %), Ľubotice: 2,3 km (15.1 %), Sekčov: 1,59 km (10.5 %), Fintice: 1,43 km (9.5 %), Územný obvod 3: 412 m (2.7 %), Kapušany: 371 m (2.5 %),Wikipédia
Prešovská univerzita v Prešove ¤, Prešov (okres) ¤, Prešov ¤, Šariš (región) ¤, Prešovský kraj ¤, Šarišská župa (Uhorsko) ¤, Fintice ¤Podobné linky e:
ine: Bus E: Búbánatvölgy = > Vasútállomás, , ine: Linia E Gądki = > Rynek, , ine: Linia E Warzyce = > Gądki, , ine: Linia E: Polanka Baczyńskiego - Os. Traugutta, , ine: Bus E: Vasútállomás = > Búbánatvölgy, , ine: Bus E: Búbánatvölgy = > Kettőspince, autóbusz-forduló = > Vasútállomás, , ine: Linia E: =Os. Traugutta - Polanka Baczyńskiego,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -4220202, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Sídlisko III, via: Rusínska, Vajanského, Volgogradská, from: Nám. J. Kolarčíka, network: MHD Prešov, osm uid: 0, complete: yes, route name: Bus E: Nám.J.Kolarčíka => Sídlisko III, osm version: 20, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 26T15:10:25Z, 2, dlzka: 15044, pocet seg: 2, lon: 21.2564, lat: 49.0120,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...