Cesta: OMA » Doprava » dpmp » bus » Bus K: Pod Šalgovíkom = > DP
Bus K: Pod Šalgovíkom = > DP
dĺžka 6,5 km , spravuje DPMP, číslo trasy k, názvy: Bus K: Pod Šalgovíkom => DP
Zastávky popri linke:
Laca Novomeského ¤, Vyšné lúky ¤, Poliklinika ¤, Vansovej ¤, Pod Táborom ¤, automat na lístky ¤, Grešova ¤, Vyšné lúky ¤, Lesík delostrelcov ¤, Nižné lúky ¤, Nižné lúky ¤, Pod Táborom ¤, Okružná ¤, Pod Šalgovíkom ¤, Lesík delostrelcov ¤, Floriánova ¤, Floriánova ¤, Okružná ¤, číslo 11 ¤, Poliklinika ¤, Pod Šalgovíkom ¤, automat na lístky ¤, Rázcestie Kúty ¤, Duklianska ¤, Rázcestie Kúty ¤, Dopravný podnik ¤, Dopravný podnik ¤, číslo 38;62 ¤, Duklianska ¤, číslo 40 ¤, Laca Novomeského ¤prestupné linky:
Bus 13: Podhradík = > Čierny most ¤, Bus 18: Veľká pošta = > Bzenov ¤, Trolejbus 5: Obrancov mieru = > Bajkalská ¤, Trolejbus 5D: Obrancov mieru = > Dúbrava ¤, Trolejbus 5D: Dúbrava = > Obrancov mieru ¤, Trolejbus 5: Bajkalská = > Obrancov mieru ¤, Bus 45: Delňa = > Veľký Šariš ¤, Trolejbus 8: Sibírska = > Sídlisko III ¤, Trolejbus 2: Budovateľská = > Obrancov mieru ¤, Bus 44: Veľká pošta = > Dulova Ves ¤, Bus 39: Švábska = > Sídlisko III ¤, Bus 24: Haniska = > Kollárova ¤, Bus 39: Sídlisko III = > Švábska ¤, Bus 33: Širpo = > Delňa ¤, Bus 11: Solivar = > Rúrky ¤, Bus 32: Sibírska = > Trojica ¤, Bus 14: Kanaš - Stráže = > Záborské ¤, Trolejbus 38: Sibírska = > Sídlisko III ¤, Bus 45: Veľký Šariš = > Delňa ¤, Bus 14: Záborské = > Kanaš - Stráže ¤, Bus N2: Šebastová = > Šváby = > Sídlisko III ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 20: Trojica = > areál Nemocnice = > Trojica ¤ , Bus 36: Pod Šalgovíkom = > Trojica ¤ , Bus N1: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 15: Nemocnica = > Za Kalváriou ¤ , Bus 15: Za Kalváriou = > Nemocnica ¤ , Bus 23: Malý Šariš = > Trojica ¤ , Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce ¤ , Bus 10: Sibírska = > Nemocnica ¤ , Bus 27: Hviezdna = > Terchovská ¤ , Bus 10: Nemocnica = > Sibírska ¤ , Bus 32A: Sibírska = > Okružná ¤ , Bus 24: Kollárova = > Haniska ¤ , Bus 27: Terchovská = > Hviezdna ¤ , Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec ¤ , Bus N2: Sídlisko III = > Šebastová ¤ , Bus 21: Fintice = > Trojica ¤ , Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Bus N1: Sídlisko III = > Solivar = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 12: Šidlovec = > Sibírska ¤ , Bus 21: Trojica = > Fintice ¤ , Bus 11: Rúrky = > Solivar ¤ , Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤ , Bus 29: Nemocnica = > Sídlisko III ¤ , Bus 17: Širpo = > Sídlisko III ¤ , Bus 29: Sídlisko III = > Nemocnica ¤ , Bus 34: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 36: Trojica = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 19: Solivar = > Nemocnica ¤ , Bus 18: Bzenov = > Veľká pošta ¤ , Bus 34: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 7: Širpo = > Budovateľská ¤ , Bus 23: Trojica = > Malý Šariš ¤ , Trolejbus 1: Šebastová = > Solivar ¤ , Bus 13: Veľká pošta = > Vyšná Šebastová ¤ , Bus M: Haniska = > Poliklinika ¤ , Bus 28: Delňa = > Ľubotice ¤ , Trolejbus 4: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 17: Sídlisko III = > Širpo ¤ , Bus 44: Dulova Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Trolejbus 2: Obrancov mieru = > Budovateľská ¤ , Bus 35: Delňa = > Širpo ¤ , Trolejbus 7: Budovateľská = > Širpo ¤ , Bus 33: Delňa = > Širpo ¤ , Trolejbus 1: Solivar = > Šebastová ¤ , Bus E: Nám.J.Kolarčíka = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 8: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Bus 19: Nemocnica = > Solivar ¤ , Bus 37: Železničná stanica = > Šebastová ¤ , Bus 32: Okružná = > Sibírska ¤ , Bus 28: Ľubotice = > Delňa ¤ , Trolejbus 4: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Trolejbus 38: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Bus 41: Veľká pošta = > Surdok ¤ , Bus 41: Surdok = > Veľká pošta ¤ , Bus 43: Železničná stanica = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus 12: Sibírska = > Šidlovec ¤Ide po uliciach:
Grešova ¤ , Levočská ¤ , Pod Táborom ¤ , Remscheidská ¤ , Sekčovská ¤ , Štefánikova ¤ , Armádneho generála Svobodu ¤ , Lesík delostrelcov ¤ , Bardejovská ¤ , Okružná ¤ , Duklianska ¤Trasa vedie cez okresy
okres Prešov: 6,5 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Prešov: 5,9 km (90.9 %), Sekčov: 1,24 km (19 %), Ľubotice: 594 m (9.1 %), Územný obvod 3: 240 m (3.7 %),Wikipédia
Prešov (okres) ¤, Prešovská univerzita v Prešove ¤, Prešov ¤, Šariš (región) ¤, Prešovský kraj ¤, Šarišská župa (Uhorsko) ¤, Divadlo Alexandra Duchnoviča ¤, Chrám svätého Jána Krstiteľa (Prešov) ¤, Gréckokatolícka cirkev na Slovensku ¤, Gréckokatolícke arcibiskupstvo Prešov ¤, Konkatedrála svätého Mikuláša ¤, Evanjelické kolégium ¤Podobné linky k:
ine: Linia K: Dworzec - Bohaterów Westerplatte - Dworzec,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -4228006, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: DP, via: Lesík delostrelcov;Okružná;Duklianska, from: Pod Šalgovíkom, network: MHD Prešov, osm uid: 0, complete: yes, route name: Bus K: Pod Šalgovíkom => DP, osm version: 9, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 20T13:14:38Z, 2, dlzka: 6535, pocet seg: 3, lon: 21.2518, lat: 48.9975,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...