Cesta: OMA » Doprava » dpmp » bus » Bus 36: Trojica = > Pod Šalgovíkom
Bus 36: Trojica = > Pod Šalgovíkom
dĺžka 4,2 km , spravuje DPMP, číslo trasy 36, názvy: Bus 36: Trojica => Pod Šalgovíkom
Zastávky popri linke:
Vyšné lúky ¤, Laca Novomeského ¤, Vansovej ¤, taxi ¤, Pod Táborom ¤, Na Hlavnej ¤, Veľká pošta ¤, Plzenská ¤, Trojica ¤, Vyšné lúky ¤, číslo 43;63;93 ¤, predaj lístkov ¤, Nižné lúky ¤, Nižné lúky ¤, Pod Táborom ¤, Pod Šalgovíkom ¤, Na Hlavnej ¤, číslo 15;45 ¤, predaj lístkov ¤, Kapa-Press ¤, číslo 11 ¤, Pod Šalgovíkom ¤, číslo 18;50 ¤, číslo 57;58 ¤, Divadlo Jonáša Záborského ¤, číslo 12;37 ¤, predaj lístkov ¤, Laca Novomeského ¤Automaty na lístky:
predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, Kapa-Press ¤, predaj lístkov ¤, Trafika GABE s. r. o. ¤prestupné linky:
Bus 26: SPINEA - Záturecká = > Čierny most ¤, Bus 23: Malý Šariš = > Trojica ¤, Bus 21: Fintice = > Trojica ¤, Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤, Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤, Bus 29: Sídlisko III = > Nemocnica ¤, Bus 35: Delňa = > Širpo ¤, Bus 33: Delňa = > Širpo ¤, Bus 37: Železničná stanica = > Šebastová ¤, Trolejbus 38: Sídlisko III = > Sibírska ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 20: Trojica = > areál Nemocnice = > Trojica ¤ , Bus 36: Pod Šalgovíkom = > Trojica ¤ , Bus 42: Veľká pošta = > Borkút ¤ , Bus 26: Veľká pošta = > SPINEA - Záturecká ¤ , Bus N1: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 15: Nemocnica = > Za Kalváriou ¤ , Bus 15: Za Kalváriou = > Nemocnica ¤ , Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce ¤ , Bus 10: Sibírska = > Nemocnica ¤ , Bus 27: Hviezdna = > Terchovská ¤ , Bus 13: Podhradík = > Čierny most ¤ , Bus 10: Nemocnica = > Sibírska ¤ , Bus 32A: Sibírska = > Okružná ¤ , Bus 24: Kollárova = > Haniska ¤ , Bus 27: Terchovská = > Hviezdna ¤ , Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec ¤ , Bus N2: Sídlisko III = > Šebastová ¤ , Bus N1: Sídlisko III = > Solivar = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 12: Šidlovec = > Sibírska ¤ , Bus 21: Trojica = > Fintice ¤ , Bus 11: Rúrky = > Solivar ¤ , Bus 29: Nemocnica = > Sídlisko III ¤ , Bus 18: Veľká pošta = > Bzenov ¤ , Trolejbus 5: Obrancov mieru = > Bajkalská ¤ , Trolejbus 5D: Obrancov mieru = > Dúbrava ¤ , Trolejbus 5D: Dúbrava = > Obrancov mieru ¤ , Bus 34: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Trolejbus 5: Bajkalská = > Obrancov mieru ¤ , Bus 19: Solivar = > Nemocnica ¤ , Bus 45: Delňa = > Veľký Šariš ¤ , Bus 18: Bzenov = > Veľká pošta ¤ , Bus 34: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 7: Širpo = > Budovateľská ¤ , Trolejbus 8: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 2: Budovateľská = > Obrancov mieru ¤ , Bus 23: Trojica = > Malý Šariš ¤ , Trolejbus 1: Šebastová = > Solivar ¤ , Bus 44: Veľká pošta = > Dulova Ves ¤ , Bus K: Pod Šalgovíkom = > DP ¤ , Bus 39: Švábska = > Sídlisko III ¤ , Bus 13: Veľká pošta = > Vyšná Šebastová ¤ , Bus M: Haniska = > Poliklinika ¤ , Bus 28: Delňa = > Ľubotice ¤ , Trolejbus 4: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 42: Borkút = > Kapitána Nálepku ¤ , Bus 24: Haniska = > Kollárova ¤ , Bus 46: Veľká pošta = > Ruská Nová Ves ¤ , Bus 44: Dulova Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Trolejbus 2: Obrancov mieru = > Budovateľská ¤ , Trolejbus 7: Budovateľská = > Širpo ¤ , Bus 39: Sídlisko III = > Švábska ¤ , Trolejbus 1: Solivar = > Šebastová ¤ , Bus 46: Ruská Nová Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus E: Nám.J.Kolarčíka = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 8: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Bus 33: Širpo = > Delňa ¤ , Bus 11: Solivar = > Rúrky ¤ , Bus 19: Nemocnica = > Solivar ¤ , Bus 32: Sibírska = > Trojica ¤ , Bus 32: Okružná = > Sibírska ¤ , Bus 28: Ľubotice = > Delňa ¤ , Trolejbus 4: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 14: Kanaš - Stráže = > Záborské ¤ , Trolejbus 38: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Bus 45: Veľký Šariš = > Delňa ¤ , Bus 41: Veľká pošta = > Surdok ¤ , Bus 41: Surdok = > Veľká pošta ¤ , Bus 14: Záborské = > Kanaš - Stráže ¤ , Bus N2: Šebastová = > Šváby = > Sídlisko III ¤ , Bus 12: Sibírska = > Šidlovec ¤Ide po uliciach:
Pod Táborom ¤ , Rusínska ¤ , Sekčovská ¤ , Armádneho generála Svobodu ¤ , Ladislava Novomeského ¤ , Námestie Legionárov ¤ , Plzenská ¤ , Hlavná ¤ , Masarykova ¤Trasa vedie cez okresy
okres Prešov: 4,2 km (100 %),Wikipédia
Gréckokatolícka cirkev na Slovensku ¤, Evanjelický a.v. chrám Svätej Trojice ¤, Evanjelické kolégium ¤, Konkatedrála svätého Mikuláša ¤, Gréckokatolícke arcibiskupstvo Prešov ¤, Chrám svätého Jána Krstiteľa (Prešov) ¤, Divadlo Alexandra Duchnoviča ¤, Šariš (región) ¤, Prešov ¤, Prešov (okres) ¤, Prešovská univerzita v Prešove ¤Podobné linky 36:
ine: 36 = > Gorkijtelep = > Hősök úti forduló, , ine: 36: Sportovní hala - Velíková, točna, , dpmk: 36, , dpmp: Bus 36: Pod Šalgovíkom = > Trojica, , dpb: Bus 36: OC Bory = > Strmé vŕšky, , ine: 36: Česká ⇒ Vychodilova ⇒ Komín, sídliště, , ine: 36: Komín, sídliště ⇒ Vychodilova ⇒ Česká, , sad-zv: 36 Železničná stanica - Mlynská, , ine: 36, , ine: 36 = > Hősök úti forduló, , ine: 36: Česká ⇒ Komín, sídliště, , ine: 36: Komín, sídliště ⇒ Česká, , ine: 36 = > Campingtelep, , dpb: Bus 36: Strmé vŕšky = > OC Bory,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -3652282, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Pod Šalgovíkom, from: Trojica, network: MHD Prešov, osm uid: 0, complete: yes, route name: Bus 36: Trojica => Pod Šalgovíkom, osm version: 27, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 20T13:14:38Z, 2, dlzka: 4221, pocet seg: 2, lon: 21.2577, lat: 48.9926,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...