Cesta: OMA » Doprava » dpmp » bus » Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce
Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce
dĺžka 11,3 km , spravuje DPMP, číslo trasy 22, názvy: Bus 22: Šidlovec => Teriakovce
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Sabinovská ¤, Labutia ¤, Rázcestie Teriakovce ¤, číslo 10 ¤, Rusínska ¤, Na Kruhu ¤, Jánošíkova ¤, Pod Skalkou ¤, Laca Novomeského ¤, Vansovej ¤, Rázcestie Teriakovce ¤, Labutia ¤, Stavbárska ¤, Hruny ¤, taxi ¤, Na Kruhu ¤, Hruny ¤, Šalgovík ¤, OcÚ Teriakovce ¤, Na Hlavnej ¤, OcÚ Teriakovce ¤, Mičurinova ¤, Veľká pošta ¤, Trojica ¤, Sekčovská ¤, číslo 57;58 ¤, Teriakovce ¤, Šidlovská ¤, číslo 43;63;93 ¤, Trojica ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
predaj lístkov ¤, Šalgovia ¤, Pod Skalkou ¤, Teriakovce ¤, Mičurinova ¤, Rázcestie Šidlovec ¤, automat na lístky ¤, Šidlovská ¤, Šalgovia ¤, Pod Šalgovíkom ¤, Šidlovec ¤, Čierny most ¤, Čierny most ¤, Jánošíkova ¤, Rázcestie Šidlovec ¤, Na Hlavnej ¤, číslo 15;45 ¤, číslo 84 ¤, predaj lístkov ¤, Kapa-Press ¤Automaty na lístky:
predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, Kapa-Press ¤, predaj lístkov ¤, Tabak Tipos ¤, predaj lístkov ¤, Trafika GABE s. r. o. ¤, Trafika Bianca ¤prestupné linky:
Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤, Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤, Bus 17: Širpo = > Sídlisko III ¤, Bus 29: Sídlisko III = > Nemocnica ¤, Bus 17: Sídlisko III = > Širpo ¤, Bus 33: Delňa = > Širpo ¤, Bus 33: Širpo = > Delňa ¤, Bus 37: Železničná stanica = > Šebastová ¤, Trolejbus 38: Sídlisko III = > Sibírska ¤, Trolejbus 38: Sibírska = > Sídlisko III ¤, Bus 30: Stanica = > Budovateľská = > Stanica ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 20: Trojica = > areál Nemocnice = > Trojica ¤ , Bus 36: Pod Šalgovíkom = > Trojica ¤ , Bus 42: Veľká pošta = > Borkút ¤ , Bus 26: SPINEA - Záturecká = > Čierny most ¤ , Bus 26: Veľká pošta = > SPINEA - Záturecká ¤ , Bus N1: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 15: Nemocnica = > Za Kalváriou ¤ , Bus 15: Za Kalváriou = > Nemocnica ¤ , Bus 23: Malý Šariš = > Trojica ¤ , Bus 10: Sibírska = > Nemocnica ¤ , Bus 27: Hviezdna = > Terchovská ¤ , Bus 13: Podhradík = > Čierny most ¤ , Bus 10: Nemocnica = > Sibírska ¤ , Bus 32A: Sibírska = > Okružná ¤ , Bus 24: Kollárova = > Haniska ¤ , Bus 27: Terchovská = > Hviezdna ¤ , Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec ¤ , Bus N2: Sídlisko III = > Šebastová ¤ , Bus 21: Fintice = > Trojica ¤ , Bus N1: Sídlisko III = > Solivar = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 12: Šidlovec = > Sibírska ¤ , Bus 21: Trojica = > Fintice ¤ , Bus 11: Rúrky = > Solivar ¤ , Bus 29: Nemocnica = > Sídlisko III ¤ , Bus 18: Veľká pošta = > Bzenov ¤ , Trolejbus 5: Obrancov mieru = > Bajkalská ¤ , Trolejbus 5D: Obrancov mieru = > Dúbrava ¤ , Trolejbus 5D: Dúbrava = > Obrancov mieru ¤ , Bus 34: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Trolejbus 5: Bajkalská = > Obrancov mieru ¤ , Bus 36: Trojica = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 19: Solivar = > Nemocnica ¤ , Bus 45: Delňa = > Veľký Šariš ¤ , Bus 18: Bzenov = > Veľká pošta ¤ , Bus 34: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 7: Širpo = > Budovateľská ¤ , Trolejbus 8: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 2: Budovateľská = > Obrancov mieru ¤ , Bus 23: Trojica = > Malý Šariš ¤ , Trolejbus 1: Šebastová = > Solivar ¤ , Bus 44: Veľká pošta = > Dulova Ves ¤ , Bus K: Pod Šalgovíkom = > DP ¤ , Bus 39: Švábska = > Sídlisko III ¤ , Bus 13: Veľká pošta = > Vyšná Šebastová ¤ , Bus M: Haniska = > Poliklinika ¤ , Bus 28: Delňa = > Ľubotice ¤ , Trolejbus 4: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 42: Borkút = > Kapitána Nálepku ¤ , Bus 24: Haniska = > Kollárova ¤ , Bus 46: Veľká pošta = > Ruská Nová Ves ¤ , Bus 44: Dulova Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Trolejbus 2: Obrancov mieru = > Budovateľská ¤ , Bus 35: Delňa = > Širpo ¤ , Trolejbus 7: Budovateľská = > Širpo ¤ , Bus 39: Sídlisko III = > Švábska ¤ , Trolejbus 1: Solivar = > Šebastová ¤ , Bus 46: Ruská Nová Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus E: Nám.J.Kolarčíka = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 8: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Bus 11: Solivar = > Rúrky ¤ , Bus 19: Nemocnica = > Solivar ¤ , Bus 32: Sibírska = > Trojica ¤ , Bus 32: Okružná = > Sibírska ¤ , Bus 28: Ľubotice = > Delňa ¤ , Trolejbus 4: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 14: Kanaš - Stráže = > Záborské ¤ , Bus 45: Veľký Šariš = > Delňa ¤ , Bus 41: Veľká pošta = > Surdok ¤ , Bus 41: Surdok = > Veľká pošta ¤ , Bus 14: Záborské = > Kanaš - Stráže ¤ , Bus 43: Železničná stanica = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus N2: Šebastová = > Šváby = > Sídlisko III ¤ , Bus 12: Sibírska = > Šidlovec ¤Ide po uliciach:
Rusínska ¤ , Šalgovická ¤ , Sekčovská ¤ , Slnečná ¤ , Stavbárska ¤ , Teriakovská ¤ , Teriakovská ¤ , Jánošíkova ¤ , Kuzmányho ¤ , Ladislava Novomeského ¤ , Námestie legionárov ¤ , Sabinovská ¤ , Hlavná ¤ , Hlavná ¤ , Bažantia ¤ , Masarykova ¤Trasa vedie cez okresy
okres Prešov: 11,3 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Prešov: 9,8 km (86.5 %), Územný obvod 3: 4,1 km (36.7 %), Teriakovce: 1,53 km (13.5 %), Sekčov: 1,39 km (12.3 %), Šalgovík: 1,20 km (10.6 %),Wikipédia
Gréckokatolícka cirkev na Slovensku ¤, Prešovská univerzita v Prešove ¤, Prešov ¤, Prešov (okres) ¤, Evanjelický a.v. chrám Svätej Trojice ¤, Evanjelické kolégium ¤, Konkatedrála svätého Mikuláša ¤, Gréckokatolícke arcibiskupstvo Prešov ¤, Chrám svätého Jána Krstiteľa (Prešov) ¤, Šariš (región) ¤, Teriakovce ¤, Divadlo Alexandra Duchnoviča ¤, Štadión Tatran ¤Podobné linky 22:
ine: Bus 22: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Rybárska, , ine: bus 22, , ine: Bus 22: Vozovka = > Linčianska, , ine: Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne = > IDEA, , ine: Bus 22: IDEA = > Rybárska = > Partizánska, , dpmz: Bus 22: Brodno = > Bytčica (obchádzka), , ine: Bus 22: DPMM - Ľadoveň - Nová Neografia, , sad-trencin: Bus 22: Autobusová stanica = > Gen. Svobodu, otoč, , ine: Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne, , sad-trencin: Bus 22: Gen. Svobodu = > Autobusová stanica, , ine: 22: Březhrad - Terminál HD, , ine: 22: Terminál HD - Březhrad, , ine: Bus 22: Osiedle Podgórze = > Hażlach Skrzyżowanie, , dpmp: Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec, , ine: Bus 22: Linčianska = > Vozovka, , ine: Bus 22: Nová Negorafia - Ľadoveň - DPMM, , ine: 22 rejon dworców - Cyrhla - Olcza - pomnik "Ognia", , sad-zv: 22 Pieninská - Radvaň Park, , ine: Bus 22: Hażlach Skrzyżowanie = > Osiedle Podgórze, , dpmz: Bus 22: Bytčica = > Brodno (obchádzka), , dpmk: Bus 22: Džungľa = > Baňa Bankov, , ine: Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > IDEA, , ine: Bus 22: IDEA = > Rybárska, , dpmk: Bus 22: Baňa Bankov = > Džungľa, , dpmp: 22: Závodu míru - Nemošice,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -4130186, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Teriakovce, via: Na hlavnej, Pod Táborom, Pod Šalgovíkom, from: Na Rúrkach, network: MHD Prešov, osm uid: 0, complete: yes, route name: Bus 22: Šidlovec => Teriakovce, osm version: 29, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 21T09:17:18Z, 2, dlzka: 11285, pocet seg: 2, lon: 21.2620, lat: 49.0016,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...