Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Linia E: =Os. Traugutta - Polanka Baczyńskiego
Linia E: =Os. Traugutta - Polanka Baczyńskiego
dĺžka 17 km , spravuje MKS Krosno, číslo trasy e,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Przygrody ¤, Polanka Kojdera nr 37 ¤, Polanka Kojdera nr 23 ¤, Polanka Maczka 18 ¤, Polanka Kojdera nr 37 ¤, Polanka Maczka 18 ¤, Baczyńskiego 02 ¤, Polanka Działki ¤, Polanka Maczka 43 ¤, Powstańców Warszawskich A ¤, Polanka Kojdera nr 23 ¤, Polanka Działki ¤, Polanka Szkoła ¤, Starostwo Powiatowe ¤, Powstańców Śląskich ¤, Baczyńskiego 01 ¤, Przygrody ¤, Powstańców Warszawskich A ¤, Polanka Szkoła ¤, Hutnicza ¤, Kolejowa ¤, Plac Monte Cassino ¤, Polanka Dom Ludowy ¤, Starostwo Powiatowe ¤, Polanka Osiedle ¤, Polanka Kościół ¤, Powstańców Warszawskich ¤, Powstańców Warszawskich ¤, Polanka Maczka 43 ¤, Polanka OSP ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
automat na lístky ¤, Staszica ¤, Krakowska Osiedle ¤, Kolejowa ¤, Lewakowskiego ¤, Legionów Stadion ¤, Podkarpacka Centrum Handlowe ¤, Boh. Westerplatte PKP ¤, Krakowska Szkoła ¤, 3, 4 ¤, Huta Techniczna ¤, Os. Traugutta ¤, Legionów ¤, Powstańców Śląskich ¤, 1, 2 ¤, 5, 6 ¤, 9, 10 ¤, Huta Techniczna 02 ¤, 7, 8 ¤, Polanka Dom Ludowy ¤Má spoločné úseky s linkami:
Linia G: Huta Techniczna - Suchodół Góra ¤ , Linia 0: Szpital Wojewódzki - Korczyna Rynek ¤ , Linia 4: Zalesie - BWI ¤ , Linia B: Turaszówka-Dworzec-Turaszówka ¤ , Linia 5: Odrzykoń - Iskrzynia ¤ , Linia E: Polanka Baczyńskiego - Os. Traugutta ¤ , Linia 18: Korczyna - Żeglce ¤ , Linia 1: Korczyna - Dobieszyn ¤ , Linia 23: Plac Monte Cassino - Przybówka ¤ , Linia 18: Żeglce - Korczyna ¤ , Linia 10: Korczyna Rynek - Korczyna Rynek ¤ , Linia 7: Plac Monte Cassino - Szczepańcowa ¤ , Linia 23: Przybówka - Plac Monte Cassino ¤ , Linia 5: Iskrzynia - Odkrzykoń ¤ , Linia A: Turaszówka ul. Klonowa - Dworzec - Turaszówka ul. Klonowa (pętla) ¤ , Linia 3: Odrzykoń Głębokie - Dworzec ¤ , Linia K: Dworzec - Bohaterów Westerplatte - Dworzec ¤ , Linia 2: Męcinka - Kampus PWSZ ¤ , Linia 1: Dobieszyn - Korczyna ¤ , Linia G: Dworzec - Suchodół Góra ¤ , Linia 3: Dworzec - Odrzykoń Głębokie ¤ , Linia 20: Dworzec - Targowiska Szkoła ¤ , Linia 20: Targowiska Szkoła - Dworzec ¤ , Linia 7: Świerzowa Skrzyżowanie - Bohaterów Westerplatte ¤ , Linia 4: BWI - Zalesie ¤ , Linia 2: Kampus PWSZ - Męcinka ¤ , Linia 10: Osiedle Traugutta - Szpital Wojewódzki ¤ , Linia 0: Korczyna Rynek - Szpital Wojewódzki ¤Trasa vedie cez obce
Krosno: 17 km (98 %), Dzielnica Polanka: 6,4 km (37 %), Dzielnica Śródmieście: 2,2 km (12.7 %), Osiedle Grota - Roweckiego: 1,82 km (10.5 %), Dzielnica Białobrzegi: 1,75 km (10.1 %), Osiedle Tysiąclecia: 1,73 km (10 %), Osiedle ks. B. Markiewicza: 1,02 km (5.9 %), Osiedle Południe: 0,90 km (5.2 %), Dzielnica Suchodół: 601 m (3.5 %),Podobné linky e:
ine: Bus E: Vasútállomás = > Búbánatvölgy, , ine: Bus E: Búbánatvölgy = > Kettőspince, autóbusz-forduló = > Vasútállomás, , ine: Bus E: Búbánatvölgy = > Vasútállomás, , ine: Linia E Warzyce = > Gądki, , dpmp: Bus E: Nám.J.Kolarčíka = > Sídlisko III, , ine: Linia E: Polanka Baczyńskiego - Os. Traugutta, , ine: Linia E Gądki = > Rynek,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -12192768, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Polanka Baczyńskiego, from: Os. Traugutta, network: MKS Krosno, osm uid: 0, route name: Linia E: =Os. Traugutta Polanka Baczyńskiego, osm version: 17, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 12 23T16:24:16Z, Q11780201, pl:Miejska Komunikacja Samochodowa w Krośnie, 2, dlzka: 17284, pocet seg: 10, lon: 21.7452, lat: 49.6928, povodna farba: mks krosno,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...