Cesta: OMA » Doprava » dpmp » trolleybus » Trolejbus 38: Sídlisko III = > Sibírska
Trolejbus 38: Sídlisko III = > Sibírska
dĺžka 10,7 km , spravuje DPMP, číslo trasy 38, názvy: Trolejbus 38: Sídlisko III => Sibírska
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Škultétyho ¤, Martina Benku ¤, Duchnovičovo námestie ¤, Karpatská ¤, Sibírska ¤, Jurkovičova ¤, VUKOV ¤, číslo 17;31 ¤, Škultétyho ¤, Volgogradská ¤, Clementisova ¤, Volgogradská ¤, Škára ¤, Námestie Kráľovnej pokoja ¤, automat na lístky ¤, predaj lístkov ¤, Duchnovičovo námestie ¤, Centrum ¤, Prostějovská ¤, automat na lístky ¤, Lesnícka ¤, automat na lístky ¤, automat na lístky ¤, Škára ¤, Prostějovská ¤, Prešovská univerzita ¤, Centrum ¤, Škultétyho ¤, Námestie Kráľovnej pokoja ¤, Sídlisko III ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
číslo 27 ¤, Clementisova ¤, Sibírska ¤, číslo 64;65 ¤, Prešovská univerzita ¤, Pavla Horova ¤, Námestie mládeže ¤, automat na lístky ¤, VUKOV ¤, Obrancov mieru ¤, Obrancov mieru ¤, Železničná stanica - náhradná autobusová doprava ¤, taxi ¤, číslo 33 ¤, Železničná stanica ¤, Železničná stanica - náhradná autobusová doprava ¤, automat na lístky ¤, číslo 23;70 ¤, automat na lístky ¤, Železničná stanica ¤Automaty na lístky:
predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, Trafika ŽST ¤prestupné linky:
Bus 23: Malý Šariš = > Trojica ¤, Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce ¤, Bus 13: Podhradík = > Čierny most ¤, Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec ¤, Bus S: Veľký Šariš = > Sídlisko III ¤, Bus 11: Rúrky = > Solivar ¤, Bus 18: Veľká pošta = > Bzenov ¤, Bus 36: Trojica = > Pod Šalgovíkom ¤, Bus 18: Bzenov = > Veľká pošta ¤, Bus 23: Trojica = > Malý Šariš ¤, Bus 44: Veľká pošta = > Dulova Ves ¤, Bus 44: Dulova Ves = > Kpt. Nálepku ¤, Bus 33: Širpo = > Delňa ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 36: Pod Šalgovíkom = > Trojica ¤ , Bus 42: Veľká pošta = > Borkút ¤ , Bus 26: SPINEA - Záturecká = > Čierny most ¤ , Bus 26: Veľká pošta = > SPINEA - Záturecká ¤ , Bus N1: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 15: Nemocnica = > Za Kalváriou ¤ , Bus 15: Za Kalváriou = > Nemocnica ¤ , Bus 10: Sibírska = > Nemocnica ¤ , Bus 27: Hviezdna = > Terchovská ¤ , Bus 10: Nemocnica = > Sibírska ¤ , Bus 32A: Sibírska = > Okružná ¤ , Bus 24: Kollárova = > Haniska ¤ , Bus 27: Terchovská = > Hviezdna ¤ , Bus N2: Sídlisko III = > Šebastová ¤ , Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Bus N1: Sídlisko III = > Solivar = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 12: Šidlovec = > Sibírska ¤ , Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤ , Bus 29: Nemocnica = > Sídlisko III ¤ , Bus 17: Širpo = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 5: Obrancov mieru = > Bajkalská ¤ , Trolejbus 5D: Obrancov mieru = > Dúbrava ¤ , Trolejbus 5D: Dúbrava = > Obrancov mieru ¤ , Bus 29: Sídlisko III = > Nemocnica ¤ , Bus 34: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Trolejbus 5: Bajkalská = > Obrancov mieru ¤ , Bus 19: Solivar = > Nemocnica ¤ , Bus 45: Delňa = > Veľký Šariš ¤ , Bus 34: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 7: Širpo = > Budovateľská ¤ , Trolejbus 8: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 2: Budovateľská = > Obrancov mieru ¤ , Trolejbus 1: Šebastová = > Solivar ¤ , Bus K: Pod Šalgovíkom = > DP ¤ , Bus 39: Švábska = > Sídlisko III ¤ , Bus 13: Veľká pošta = > Vyšná Šebastová ¤ , Bus M: Haniska = > Poliklinika ¤ , Bus 28: Delňa = > Ľubotice ¤ , Trolejbus 4: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 42: Borkút = > Kapitána Nálepku ¤ , Bus 24: Haniska = > Kollárova ¤ , Bus 17: Sídlisko III = > Širpo ¤ , Bus 46: Veľká pošta = > Ruská Nová Ves ¤ , Trolejbus 2: Obrancov mieru = > Budovateľská ¤ , Bus 35: Delňa = > Širpo ¤ , Trolejbus 7: Budovateľská = > Širpo ¤ , Bus 33: Delňa = > Širpo ¤ , Bus 39: Sídlisko III = > Švábska ¤ , Trolejbus 1: Solivar = > Šebastová ¤ , Bus 46: Ruská Nová Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus E: Nám.J.Kolarčíka = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 8: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Bus 11: Solivar = > Rúrky ¤ , Bus 19: Nemocnica = > Solivar ¤ , Bus 37: Železničná stanica = > Šebastová ¤ , Bus 32: Sibírska = > Trojica ¤ , Bus 32: Okružná = > Sibírska ¤ , Bus 28: Ľubotice = > Delňa ¤ , Trolejbus 4: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 14: Kanaš - Stráže = > Záborské ¤ , Trolejbus 38: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Bus 45: Veľký Šariš = > Delňa ¤ , Bus 30: Stanica = > Budovateľská = > Stanica ¤ , Bus 14: Záborské = > Kanaš - Stráže ¤ , Bus 43: Železničná stanica = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus N2: Šebastová = > Šváby = > Sídlisko III ¤ , Bus 12: Sibírska = > Šidlovec ¤Ide po uliciach:
Obrancov mieru ¤ , Požiarnická ¤ , Prostějovská ¤ , Východná ¤ , Armádneho generála Svobodu ¤ , Vlada Clementisa ¤ , Škultétyho ¤ , 17. novembra ¤ , Volgogradská ¤ , Solivarská ¤ , Košická ¤ , Vihorlatská ¤ , Masarykova ¤Trasa vedie cez okresy
okres Prešov: 10,7 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Prešov: 10,7 km (100 %), Sídlisko 3: 3,1 km (28.7 %), Sekčov: 2,3 km (21.9 %), Solivar: 1,58 km (14.8 %), Sídlisko 2: 0,70 km (6.6 %),Podobné linky 38:
ine: 38, , ine: 38: Komenského náměstí ⇒ Preslova, , ine: Bus 38: Nová huť Zářičí = > Lihovarská = > Hranečník, , ine: Bus 38: Hranečník = > Lihovarská = > Nová huť Zářičí, , ine: Bus 38: Hranečník = > Nová huť Zářičí, , dpmp: Trolejbus 38: Sibírska = > Sídlisko III, , ine: Bus 38: Nová huť Zářičí = > Hranečník, , ine: 38: Preslova ⇒ Komenského náměstí,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -3856751, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: trolleybus, to: Sibírska, via: Volgogradská, Obrancov mieru;Škultétyho, from: Sídlisko III, network: MHD Prešov, osm uid: 0, complete: yes, route name: Trolejbus 38: Sídlisko III => Sibírska, osm version: 29, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 07 11T05:56:25Z, 2, dlzka: 10650, pocet seg: 4, lon: 21.2443, lat: 48.9945,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...