Cesta: OMA » Doprava » dpmp » bus » Bus N1: Sídlisko III = > Solivar = > Pod Šalgovíkom
Bus N1: Sídlisko III = > Solivar = > Pod Šalgovíkom
dĺžka 14,2 km , spravuje DPMP, číslo trasy n1, názvy: Bus N1: Sídlisko III => Solivar => Pod Šalgovíkom
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Solivar ¤, Škultétyho ¤, Martina Benku ¤, Laca Novomeského ¤, Vansovej ¤, Duchnovičovo námestie ¤, Solivar ¤, Múzeum Solivar ¤, VUKOV ¤, Škultétyho ¤, Volgogradská ¤, Košická ¤, Bohúňova ¤, Clementisova ¤, Chalupkova ¤, Volgogradská ¤, Bohúňova ¤, Námestie Kráľovnej pokoja ¤, automat na lístky ¤, číslo 53 ¤, Nový Solivar ¤, Múzeum Solivar ¤, Duchnovičovo námestie ¤, Pod Šalgovíkom ¤, Chalupkova ¤, Solivarská ¤, Čierny most ¤, Centrum ¤, Prostějovská ¤, Solivarská ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
automat na lístky ¤, Čierny most ¤, Lesnícka ¤, automat na lístky ¤, automat na lístky ¤, Lomnická ¤, Prostějovská ¤, Solivar ¤, Prešovská univerzita ¤, Centrum ¤, Škultétyho ¤, Námestie Kráľovnej pokoja ¤, číslo 11 ¤, Pod Šalgovíkom ¤, Sídlisko III ¤, Švábska ¤, číslo 27 ¤, predaj lístkov ¤, Clementisova ¤, Švábska ¤Automaty na lístky:
predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, Trafika Šváby ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, Trafika ŽST ¤prestupné linky:
Bus 23: Malý Šariš = > Trojica ¤, Bus S: Veľký Šariš = > Sídlisko III ¤, Bus 18: Veľká pošta = > Bzenov ¤, Bus 18: Bzenov = > Veľká pošta ¤, Bus 23: Trojica = > Malý Šariš ¤, Train: Lipany - > Košice ¤, Train: Košice - > Lipany ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 36: Pod Šalgovíkom = > Trojica ¤ , Bus 42: Veľká pošta = > Borkút ¤ , Bus 26: SPINEA - Záturecká = > Čierny most ¤ , Bus 26: Veľká pošta = > SPINEA - Záturecká ¤ , Bus N1: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 15: Nemocnica = > Za Kalváriou ¤ , Bus 15: Za Kalváriou = > Nemocnica ¤ , Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce ¤ , Bus 10: Sibírska = > Nemocnica ¤ , Bus 27: Hviezdna = > Terchovská ¤ , Bus 13: Podhradík = > Čierny most ¤ , Bus 10: Nemocnica = > Sibírska ¤ , Bus 32A: Sibírska = > Okružná ¤ , Bus 24: Kollárova = > Haniska ¤ , Bus 27: Terchovská = > Hviezdna ¤ , Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec ¤ , Bus N2: Sídlisko III = > Šebastová ¤ , Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Bus 12: Šidlovec = > Sibírska ¤ , Bus 11: Rúrky = > Solivar ¤ , Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤ , Bus 29: Nemocnica = > Sídlisko III ¤ , Bus 17: Širpo = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 5: Obrancov mieru = > Bajkalská ¤ , Trolejbus 5D: Obrancov mieru = > Dúbrava ¤ , Trolejbus 5D: Dúbrava = > Obrancov mieru ¤ , Bus 29: Sídlisko III = > Nemocnica ¤ , Bus 34: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Trolejbus 5: Bajkalská = > Obrancov mieru ¤ , Bus 36: Trojica = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 19: Solivar = > Nemocnica ¤ , Bus 45: Delňa = > Veľký Šariš ¤ , Bus 34: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 7: Širpo = > Budovateľská ¤ , Trolejbus 8: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 2: Budovateľská = > Obrancov mieru ¤ , Trolejbus 1: Šebastová = > Solivar ¤ , Bus 44: Veľká pošta = > Dulova Ves ¤ , Bus K: Pod Šalgovíkom = > DP ¤ , Bus 39: Švábska = > Sídlisko III ¤ , Bus 13: Veľká pošta = > Vyšná Šebastová ¤ , Bus M: Haniska = > Poliklinika ¤ , Bus 28: Delňa = > Ľubotice ¤ , Trolejbus 4: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 42: Borkút = > Kapitána Nálepku ¤ , Bus 24: Haniska = > Kollárova ¤ , Bus 17: Sídlisko III = > Širpo ¤ , Bus 46: Veľká pošta = > Ruská Nová Ves ¤ , Bus 44: Dulova Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Trolejbus 2: Obrancov mieru = > Budovateľská ¤ , Bus 35: Delňa = > Širpo ¤ , Trolejbus 7: Budovateľská = > Širpo ¤ , Bus 33: Delňa = > Širpo ¤ , Bus 39: Sídlisko III = > Švábska ¤ , Trolejbus 1: Solivar = > Šebastová ¤ , Bus 46: Ruská Nová Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus E: Nám.J.Kolarčíka = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 8: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Bus 33: Širpo = > Delňa ¤ , Bus 11: Solivar = > Rúrky ¤ , Bus 19: Nemocnica = > Solivar ¤ , Bus 37: Železničná stanica = > Šebastová ¤ , Bus 32: Sibírska = > Trojica ¤ , Bus 32: Okružná = > Sibírska ¤ , Bus 28: Ľubotice = > Delňa ¤ , Trolejbus 4: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 14: Kanaš - Stráže = > Záborské ¤ , Trolejbus 38: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Trolejbus 38: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Bus 45: Veľký Šariš = > Delňa ¤ , Bus 30: Stanica = > Budovateľská = > Stanica ¤ , Bus 14: Záborské = > Kanaš - Stráže ¤ , Bus 43: Železničná stanica = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus N2: Šebastová = > Šváby = > Sídlisko III ¤ , Bus 12: Sibírska = > Šidlovec ¤Ide po uliciach:
Námestie osloboditeľov ¤ , Obrancov mieru ¤ , Požiarnická ¤ , Prostějovská ¤ , Sekčovská ¤ , Švábska ¤ , Zlatobanská ¤ , Armádneho generála Svobodu ¤ , Vlada Clementisa ¤ , Škultétyho ¤ , Ladislava Novomeského ¤ , 17. novembra ¤ , Volgogradská ¤ , Partizánska ¤ , Solivarská ¤ , Košická ¤ , Masarykova ¤ , Budovateľská ¤Trasa vedie cez okresy
okres Prešov: 13,0 km (91.8 %),Trasa vedie cez obce
Prešov: 13,0 km (91.8 %), Solivar: 3,7 km (25.9 %), Sídlisko 3: 3,1 km (21.6 %), Sekčov: 1,90 km (13.4 %), Sídlisko 2: 0,70 km (4.9 %),Podobné linky n1:
dpmp: Bus N1: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -3856987, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Pod Šalgovíkom, via: Vysokoškolský areál, Železničná stanica, Šváby, Solivar, from: Sídlisko III, network: MHD Prešov, osm uid: 0, complete: yes, route name: Bus N1: Sídlisko III => Solivar => Pod Šalgovíkom, osm version: 47, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 07 18T20:41:29Z, 2, dlzka: 14176, pocet seg: 3, lon: 21.2476, lat: 48.9899,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...