Cesta: OMA » Doprava » dpmp » bus » Bus 19: Nemocnica = > Solivar
Bus 19: Nemocnica = > Solivar
dĺžka 8,5 km , spravuje DPMP, číslo trasy 19, názvy: Bus 19: Nemocnica => Solivar
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Solivar ¤, Kukučínova ¤, Kukučínova ¤, Martina Benku ¤, Moyzesova ¤, Sládkovičova ¤, Laca Novomeského ¤, Solivar ¤, Dilongova ¤, Kysucká ¤, Grešova ¤, Veľká pošta ¤, Košická ¤, Detská nemocnica ¤, Chalupkova ¤, automat na lístky ¤, číslo 25 ¤, Nový Solivar ¤, Chalupkova ¤, Čierny most ¤, Čierny most ¤, Lesnícka ¤, predaj lístkov ¤, Lomnická ¤, predaj lístkov ¤, Solivar ¤, Švábska ¤, Švábska ¤, predaj lístkov ¤, Nový Solivar ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Pavla Horova ¤, číslo 18;50 ¤, automat na lístky ¤, Kysucká ¤, Železničná stanica - náhradná autobusová doprava ¤, taxi ¤, Železničná stanica ¤, Železničná stanica - náhradná autobusová doprava ¤, číslo 21;59 ¤, číslo 20;60 ¤, Železničná stanica ¤, Trafika Šváby ¤, automat na lístky ¤, automat na lístky ¤, Solivar ¤, automat na lístky ¤, automat na lístky ¤, Lomnická ¤, automat na lístky ¤, automat na lístky ¤Automaty na lístky:
predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, Trafika Šváby ¤, Trafika ŽST ¤prestupné linky:
Bus 21: Fintice = > Trojica ¤, Bus 18: Veľká pošta = > Bzenov ¤, Bus 23: Trojica = > Malý Šariš ¤, Bus E: Nám.J.Kolarčíka = > Sídlisko III ¤, Bus 41: Veľká pošta = > Surdok ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 20: Trojica = > areál Nemocnice = > Trojica ¤ , Bus 36: Pod Šalgovíkom = > Trojica ¤ , Bus 42: Veľká pošta = > Borkút ¤ , Bus 26: SPINEA - Záturecká = > Čierny most ¤ , Bus 26: Veľká pošta = > SPINEA - Záturecká ¤ , Bus N1: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 15: Nemocnica = > Za Kalváriou ¤ , Bus 15: Za Kalváriou = > Nemocnica ¤ , Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce ¤ , Bus 10: Sibírska = > Nemocnica ¤ , Bus 27: Hviezdna = > Terchovská ¤ , Bus 13: Podhradík = > Čierny most ¤ , Bus 10: Nemocnica = > Sibírska ¤ , Bus 32A: Sibírska = > Okružná ¤ , Bus 24: Kollárova = > Haniska ¤ , Bus 27: Terchovská = > Hviezdna ¤ , Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec ¤ , Bus N2: Sídlisko III = > Šebastová ¤ , Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Bus N1: Sídlisko III = > Solivar = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 12: Šidlovec = > Sibírska ¤ , Bus 21: Trojica = > Fintice ¤ , Bus 11: Rúrky = > Solivar ¤ , Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤ , Bus 29: Nemocnica = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 5: Obrancov mieru = > Bajkalská ¤ , Trolejbus 5D: Obrancov mieru = > Dúbrava ¤ , Trolejbus 5D: Dúbrava = > Obrancov mieru ¤ , Bus 29: Sídlisko III = > Nemocnica ¤ , Bus 34: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Trolejbus 5: Bajkalská = > Obrancov mieru ¤ , Bus 36: Trojica = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 19: Solivar = > Nemocnica ¤ , Bus 45: Delňa = > Veľký Šariš ¤ , Bus 18: Bzenov = > Veľká pošta ¤ , Bus 34: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 7: Širpo = > Budovateľská ¤ , Trolejbus 8: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 2: Budovateľská = > Obrancov mieru ¤ , Trolejbus 1: Šebastová = > Solivar ¤ , Bus 44: Veľká pošta = > Dulova Ves ¤ , Bus K: Pod Šalgovíkom = > DP ¤ , Bus 39: Švábska = > Sídlisko III ¤ , Bus 13: Veľká pošta = > Vyšná Šebastová ¤ , Bus M: Haniska = > Poliklinika ¤ , Bus 28: Delňa = > Ľubotice ¤ , Trolejbus 4: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 42: Borkút = > Kapitána Nálepku ¤ , Bus 24: Haniska = > Kollárova ¤ , Bus 46: Veľká pošta = > Ruská Nová Ves ¤ , Bus 44: Dulova Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Trolejbus 2: Obrancov mieru = > Budovateľská ¤ , Bus 35: Delňa = > Širpo ¤ , Trolejbus 7: Budovateľská = > Širpo ¤ , Bus 33: Delňa = > Širpo ¤ , Bus 39: Sídlisko III = > Švábska ¤ , Trolejbus 1: Solivar = > Šebastová ¤ , Bus 46: Ruská Nová Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Trolejbus 8: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Bus 33: Širpo = > Delňa ¤ , Bus 11: Solivar = > Rúrky ¤ , Bus 37: Železničná stanica = > Šebastová ¤ , Bus 32: Sibírska = > Trojica ¤ , Bus 32: Okružná = > Sibírska ¤ , Bus 28: Ľubotice = > Delňa ¤ , Trolejbus 4: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 14: Kanaš - Stráže = > Záborské ¤ , Trolejbus 38: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Trolejbus 38: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Bus 45: Veľký Šariš = > Delňa ¤ , Bus 41: Surdok = > Veľká pošta ¤ , Bus 30: Stanica = > Budovateľská = > Stanica ¤ , Bus 14: Záborské = > Kanaš - Stráže ¤ , Bus 43: Železničná stanica = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus N2: Šebastová = > Šváby = > Sídlisko III ¤ , Bus 12: Sibírska = > Šidlovec ¤Ide po uliciach:
Šafárikova ¤ , Grešova ¤ , Kysucká ¤ , Švábska ¤ , Zlatobanská ¤ , Armádneho generála Svobodu ¤ , Ladislava Novomeského ¤ , Jána Hollého ¤ , Dilongova ¤ , Moyzesova ¤ , Košická ¤ , Masarykova ¤Trasa vedie cez okresy
okres Prešov: 8,5 km (100 %),Wikipédia
Národná kultúrna pamiatka Solivar ¤, Gréckokatolícka cirkev na Slovensku ¤, Chrám svätého Jána Krstiteľa (Prešov) ¤, Gréckokatolícke arcibiskupstvo Prešov ¤Podobné linky 19:
ine: 19 = > Ipari Park, forduló, , ine: 19 = > Somoskő, községháza = > Kotyháza, forduló = > Ipari Park, forduló, , dpmk: 19, , ine: 19, , ine: Bus 19: Autobusová stanice = > Krasice, , ine: 19 = > Somoskő, községháza = > Ipari Park, forduló, , ine: Bus 19: Železničná stanica Nitra = > Janíkovce, , ine: Bus 19: Janíkovce = > Železničná stanica Nitra, , ine: Bus 19: Tabulový vrch = > Průmyslová, , ine: 19 = > Komlóstető, , ine: 19 = > Újgyőri főtér, , ine: Bus 19: Krasice = > Autobusová stanice, , ine: Bus 19: Holice = > Tabulový vrch, , dpmp: Bus 19: Solivar = > Nemocnica, , ine: 19 = > Somoskő, községháza = > Somoskőújfalu, országhatár = > Ipari Park, forduló, , ine: 19,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -3901237, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Solivar, via: Švábska, Laca Novomeského, from: Nemocnica, network: MHD Prešov, osm uid: 0, complete: yes, route name: Bus 19: Nemocnica => Solivar, osm version: 30, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 07 18T20:41:29Z, 2, dlzka: 8453, pocet seg: 2, lon: 21.2579, lat: 48.9841,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...