Cesta: OMA » Doprava » dpmp » bus » Bus 27: Hviezdna = > Terchovská
Bus 27: Hviezdna = > Terchovská
dĺžka 6,2 km , spravuje DPMP, číslo trasy 27, názvy: Bus 27: Hviezdna => Terchovská
Zastávky na linke
Terchovská ¤, Hviezdna ¤, Súľovská ¤, Slávičia ¤, Ku Brezinám ¤, Dilongova ¤, Vodárenská ¤, Na Hlavnej ¤, Veľká pošta ¤, Trojica ¤, Vajanského ¤, Čierny most ¤, Mestská hala ¤, Pod Kamennou baňou ¤, Škultétyho ¤, Duklianska ¤Zastávky popri linke:, 1 z 2
Škultétyho ¤, Terchovská ¤, Ku Brezinám ¤, Hviezdna ¤, Súľovská ¤, Vodárenská ¤, Slávičia ¤, Ku Brezinám ¤, Súľovská ¤, taxi ¤, Dilongova ¤, Vodárenská ¤, Na Hlavnej ¤, Slávičia ¤, Veľká pošta ¤, Trojica ¤, číslo 57;58 ¤, číslo 43;63;93 ¤, Trojica ¤, Škultétyho ¤, predaj lístkov ¤, Vajanského ¤, automat na lístky ¤, 0 ¤, Čierny most ¤, Mestská hala ¤, Čierny most ¤, automat na lístky ¤, Na Hlavnej ¤, číslo 15;45 ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Pod Kamennou baňou ¤, 0 ¤, predaj lístkov ¤, Kapa-Press ¤, Škultétyho ¤, predaj lístkov ¤, číslo 18;50 ¤, Divadlo Jonáša Záborského ¤, Tabak Tipos ¤, číslo 12;37 ¤, Duklianska ¤, taxi ¤Automaty na lístky:
predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, Kapa-Press ¤, predaj lístkov ¤, Tabak Tipos ¤, Trafika GABE s. r. o. ¤, Trafika Bianca ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 10: Sibírska = > Nemocnica ¤ , Bus 34: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus N2: Sídlisko III = > Šebastová ¤ , Bus 42: Veľká pošta = > Borkút ¤ , Bus 26: Veľká pošta = > SPINEA - Záturecká ¤ , Bus 24: Kollárova = > Haniska ¤ , Bus N1: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 10: Nemocnica = > Sibírska ¤ , Bus 23: Trojica = > Malý Šariš ¤ , Bus M: Haniska = > Poliklinika ¤ , Bus 19: Nemocnica = > Solivar ¤ , Bus 46: Veľká pošta = > Ruská Nová Ves ¤ , Bus 19: Solivar = > Nemocnica ¤ , Bus 41: Veľká pošta = > Surdok ¤ , Bus 39: Švábska = > Sídlisko III ¤ , Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec ¤ , Bus 24: Haniska = > Kollárova ¤ , Bus 23: Malý Šariš = > Trojica ¤ , Bus 26: SPINEA - Záturecká = > Čierny most ¤ , Bus 30: Stanica = > Budovateľská = > Stanica ¤ , Bus 34: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 32A: Sibírska = > Okružná ¤ , Trolejbus 38: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Bus 13: Podhradík = > Čierny most ¤ , Trolejbus 7: Širpo = > Budovateľská ¤ , Bus K: Pod Šalgovíkom = > DP ¤ , Bus 17: Širpo = > Sídlisko III ¤ , Bus 13: Veľká pošta = > Podhradík ¤ , Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Bus 36: Trojica = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 42: Borkút = > Kapitána Nálepku ¤ , Bus 44: Dulova Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Trolejbus 2: Obrancov mieru = > Budovateľská ¤ , Bus 35: Delňa = > Širpo ¤ , Bus 39: Sídlisko III = > Švábska ¤ , Trolejbus 8: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Bus 32: Okružná = > Sibírska ¤ , Bus 28: Ľubotice = > Delňa ¤ , Trolejbus 4: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Trolejbus 5D: Dúbrava = > Obrancov mieru ¤ , Bus 17: Sídlisko III = > Širpo ¤ , Trolejbus 38: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Bus N1: Sídlisko III = > Solivar = > Pod Šalgovíkom ¤ , Trolejbus 5: Bajkalská = > Obrancov mieru ¤ , Bus 20: Trojica = > areál Nemocnice = > Trojica ¤ , Bus 15: Za Kalváriou = > Nemocnica ¤ , Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce ¤ , Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤ , Bus 12: Sibírska = > Šidlovec ¤ , Bus 18: Divadlo Jonáša Záborského = > Bzenov ¤ , Bus 21: Trojica = > Fintice ¤ , Bus 21: Fintice = > Trojica ¤ , Trolejbus 7: Budovateľská = > Širpo ¤ , Bus 15: Nemocnica = > Za Kalváriou ¤ , Trolejbus 1: Šebastová = > Solivar ¤ , Bus 44: Veľká pošta = > Dulova Ves ¤ , Bus 46: Ruská Nová Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus 11: Rúrky = > Solivar ¤ , Bus 45: Delňa = > Veľký Šariš ¤ , Bus 11: Solivar = > Rúrky ¤ , Trolejbus 8: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Bus 29: Nemocnica = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 5: Obrancov mieru = > Bajkalská ¤ , Trolejbus 5D: Obrancov mieru = > Dúbrava ¤ , Bus 36: Pod Šalgovíkom = > Trojica ¤ , Trolejbus 2: Budovateľská = > Obrancov mieru ¤ , Bus 32: Sibírska = > Trojica ¤ , Bus 41: Surdok = > Veľká pošta ¤ , Bus 18: Bzenov = > Veľká pošta ¤ , Bus 12: Šidlovec = > Sibírska ¤ , Bus E: Nám.J.Kolarčíka = > Sídlisko III ¤ , Bus 27: Terchovská = > Hviezdna ¤ , Bus 28: Delňa = > Ľubotice ¤ , Trolejbus 1: Solivar = > Šebastová ¤ , Bus 14: Kanaš - Stráže = > Záborské ¤ , Trolejbus 4: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 45: Veľký Šariš = > Delňa ¤ , Bus 14: Záborské = > Kanaš - Stráže ¤ , Bus 43: Železničná stanica = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus N2: Šebastová = > Šváby = > Sídlisko III ¤Ide po uliciach:
Dilongova ¤ , Jána Pavla II. ¤ , Metodova ¤ , Šafárikova ¤ , Škultétyho ¤ , Terchovská ¤ , Vajanského ¤ , Vodárenská ¤ , Námestie Legionárov ¤ , Za Kalváriou ¤ , Pražská ¤ , Hlavná ¤ , Duklianska ¤ , Masarykova ¤Trasa vedie cez okresy
okres Prešov: 6,2 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Prešov: 6,2 km (100 %),Wikipédia
Gréckokatolícka cirkev na Slovensku ¤, Prešovská univerzita v Prešove ¤, Prešov ¤, Prešov (okres) ¤, Evanjelický a.v. chrám Svätej Trojice ¤, Evanjelické kolégium ¤, Konkatedrála svätého Mikuláša ¤, Gréckokatolícke arcibiskupstvo Prešov ¤, Chrám svätého Jána Krstiteľa (Prešov) ¤, Šariš (región) ¤, Kalvária (Prešov) ¤, Divadlo Alexandra Duchnoviča ¤, ICE Aréna ¤Podobné linky 27:
dpmz: Bus 27: Stodolova = > Zástranie (obchádzka), , dpmz: Bus 27: Zástranie, Stará dedina = > Stodolova (obchádzka), , ine: Trolejbus 27: Pod Strání - Slezské Předměstí, Cihelna, , dpmk: 27, , dpmk: 27, , ine: 27, , dpmp: Bus 27: Terchovská = > Hviezdna, , dpmp: 27: Trolejbus Zdravotnická škola - Gorkého, , dpmp: 27: Trolejbus Domov mládeže - Zdravotnická škola, , ine: Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce, , ine: Bus 27: Štitáre = > Nitr. Hrnčiarovce = > Železničná stanica Nitra, , ine: Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce = > Štitáre, , sad-zv: 27 Starohorská - Gaštanová, , ine: Bus 27: Lipnik Dolny = > Warszawska Dworzec, , ine: Bus 27: Warszawska Dworzec = > Lipnik Dolny,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -3999832, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Terchovská, via: Hlavná, from: Hviezdna, network: MHD Prešov, osm uid: 0, complete: yes, route name: Bus 27: Hviezdna => Terchovská, osm version: 14, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 21T11:02:27Z, 2, dlzka: 6153, pocet seg: 2, lon: 21.2382, lat: 48.9926,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...