Cesta: OMA » Doprava » dpmp » trolleybus » Trolejbus 38: Sibírska = > Sídlisko III
Trolejbus 38: Sibírska = > Sídlisko III
dĺžka 10,6 km , spravuje DPMP, číslo trasy 38, názvy: Trolejbus 38: Sibírska => Sídlisko III
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Škultétyho ¤, automat na lístky ¤, automat na lístky ¤, Karpatská ¤, Duchnovičovo námestie ¤, číslo 14;29;89 ¤, Martina Benku ¤, Sibírska ¤, VUKOV ¤, číslo 17;31 ¤, Škultétyho ¤, Jurkovičova ¤, Volgogradská ¤, Clementisova ¤, Volgogradská ¤, Škára ¤, Námestie Kráľovnej pokoja ¤, Duchnovičovo námestie ¤, číslo 69;56 ¤, Centrum ¤, Prostějovská ¤, automat na lístky ¤, Sídlisko III ¤, automat na lístky ¤, automat na lístky ¤, Škára ¤, Prostějovská ¤, Prešovská univerzita ¤, Centrum ¤, Škultétyho ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Námestie Kráľovnej pokoja ¤, Sídlisko III ¤, Pavla Horova ¤, číslo 27 ¤, Clementisova ¤, Sibírska ¤, číslo 64;65 ¤, Lesnícka ¤, Prešovská univerzita ¤, Námestie mládeže ¤, automat na lístky ¤, VUKOV ¤, Obrancov mieru ¤, Obrancov mieru ¤, číslo 30 ¤, číslo 39 ¤, Železničná stanica - náhradná autobusová doprava ¤, taxi ¤, číslo 33 ¤, Železničná stanica ¤Automaty na lístky:
predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, Trafika ŽST ¤prestupné linky:
Bus 36: Pod Šalgovíkom = > Trojica ¤, Bus 23: Malý Šariš = > Trojica ¤, Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce ¤, Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec ¤, Bus S: Veľký Šariš = > Sídlisko III , Bus 18: Veľká pošta = > Bzenov ¤, Bus 18: Bzenov = > Veľká pošta ¤, Bus 23: Trojica = > Malý Šariš ¤, Bus 44: Veľká pošta = > Dulova Ves ¤, Bus K: Pod Šalgovíkom = > DP ¤, Bus 13: Veľká pošta = > Vyšná Šebastová ¤, Bus 44: Dulova Ves = > Kpt. Nálepku ¤, Bus 35: Delňa = > Širpo ¤, Bus 33: Delňa = > Širpo ¤, Bus 11: Solivar = > Rúrky ¤, Bus 37: Železničná stanica = > Šebastová ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 42: Veľká pošta = > Borkút ¤ , Bus 26: SPINEA - Záturecká = > Čierny most ¤ , Bus 26: Veľká pošta = > SPINEA - Záturecká ¤ , Bus N1: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 15: Nemocnica = > Za Kalváriou ¤ , Bus 15: Za Kalváriou = > Nemocnica ¤ , Bus 10: Sibírska = > Nemocnica ¤ , Bus 27: Hviezdna = > Terchovská ¤ , Bus 13: Podhradík = > Čierny most ¤ , Bus 10: Nemocnica = > Sibírska ¤ , Bus 32A: Sibírska = > Okružná ¤ , Bus 24: Kollárova = > Haniska ¤ , Bus 27: Terchovská = > Hviezdna ¤ , Bus N2: Sídlisko III = > Šebastová ¤ , Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Bus N1: Sídlisko III = > Solivar = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 12: Šidlovec = > Sibírska ¤ , Bus 11: Rúrky = > Solivar ¤ , Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤ , Bus 29: Nemocnica = > Sídlisko III ¤ , Bus 17: Širpo = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 5: Obrancov mieru = > Bajkalská ¤ , Trolejbus 5D: Obrancov mieru = > Dúbrava ¤ , Trolejbus 5D: Dúbrava = > Obrancov mieru ¤ , Bus 29: Sídlisko III = > Nemocnica ¤ , Bus 34: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Trolejbus 5: Bajkalská = > Obrancov mieru ¤ , Bus 36: Trojica = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 19: Solivar = > Nemocnica ¤ , Bus 45: Delňa = > Veľký Šariš ¤ , Bus 34: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 7: Širpo = > Budovateľská ¤ , Trolejbus 8: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 2: Budovateľská = > Obrancov mieru ¤ , Trolejbus 1: Šebastová = > Solivar ¤ , Bus 39: Švábska = > Sídlisko III ¤ , Bus M: Haniska = > Poliklinika ¤ , Bus 28: Delňa = > Ľubotice ¤ , Trolejbus 4: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 42: Borkút = > Kapitána Nálepku ¤ , Bus 24: Haniska = > Kollárova ¤ , Bus 17: Sídlisko III = > Širpo ¤ , Bus 46: Veľká pošta = > Ruská Nová Ves ¤ , Trolejbus 2: Obrancov mieru = > Budovateľská ¤ , Trolejbus 7: Budovateľská = > Širpo ¤ , Bus 39: Sídlisko III = > Švábska ¤ , Trolejbus 1: Solivar = > Šebastová ¤ , Bus 46: Ruská Nová Ves = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus E: Nám.J.Kolarčíka = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 8: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Bus 33: Širpo = > Delňa ¤ , Bus 19: Nemocnica = > Solivar ¤ , Bus 32: Sibírska = > Trojica ¤ , Bus 32: Okružná = > Sibírska ¤ , Bus 28: Ľubotice = > Delňa ¤ , Trolejbus 4: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 14: Kanaš - Stráže = > Záborské ¤ , Trolejbus 38: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Bus 45: Veľký Šariš = > Delňa ¤ , Bus 30: Stanica = > Budovateľská = > Stanica ¤ , Bus 14: Záborské = > Kanaš - Stráže ¤ , Bus 43: Železničná stanica = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus N2: Šebastová = > Šváby = > Sídlisko III ¤ , Bus 12: Sibírska = > Šidlovec ¤Ide po uliciach:
Obrancov mieru ¤ , Prostějovská ¤ , Armádneho generála Svobodu ¤ , Vlada Clementisa ¤ , Škultétyho ¤ , 17. novembra ¤ , Volgogradská ¤ , Solivarská ¤ , Košická ¤ , Vihorlatská ¤ , Masarykova ¤Trasa vedie cez okresy
okres Prešov: 10,6 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Prešov: 10,6 km (100 %), Sídlisko 3: 3,1 km (29.7 %), Sekčov: 2,4 km (23.1 %), Solivar: 1,53 km (14.4 %), Sídlisko 2: 681 m (6.5 %),Podobné linky 38:
ine: 38, , dpmp: Trolejbus 38: Sídlisko III = > Sibírska, , ine: 38: Komenského náměstí ⇒ Preslova, , ine: Bus 38: Nová huť Zářičí = > Lihovarská = > Hranečník, , ine: Bus 38: Hranečník = > Lihovarská = > Nová huť Zářičí, , ine: Bus 38: Hranečník = > Nová huť Zářičí, , ine: Bus 38: Nová huť Zářičí = > Hranečník, , ine: 38: Preslova ⇒ Komenského náměstí,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -3856750, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: trolleybus, to: Sídlisko III, via: Obrancov mieru, Volgogradská, from: Sibírska, network: MHD Prešov, osm uid: 0, complete: yes, route name: Trolejbus 38: Sibírska => Sídlisko III, osm version: 29, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 26T15:10:25Z, 2, dlzka: 10558, pocet seg: 3, lon: 21.2442, lat: 48.9951,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...