Cesta: OMA » Doprava » sad-zv » bus » 22 Pieninská - Radvaň Park
22 Pieninská - Radvaň Park
dĺžka 17 km , spravuje SAD ZV, číslo trasy 22,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Cesta k nemocnici ¤, Zvolenská cesta, juh ¤, Ďumbierska, ZŠ ¤, Zvolenská cesta, juh ¤, Zvolenská cesta, sever ¤, Iliaš, pri moste ¤, Zvolenská cesta, stred ¤, Ďumbierska, ŠZŠ ¤, Pieninská ¤, Rudohorská, stred ¤, Námestie slobody ¤, Rudlovská cesta, podjazd ¤, Ďumbierska, ZŠ ¤, Radvaň Park ¤, Rázcestie Rudlová ¤, Radvaň Park ¤, Pieninská ¤, Rudohorská, dolná ¤, Rudohorská, stred ¤, Kremnička, TWD ¤, Rudohorská, horná ¤, STK ¤, Vozovňa ¤, Rudlovská cesta, podjazd ¤, Zvolenská cesta, stred ¤, Magurská ¤, Zvolenská cesta, sever ¤, Sládkovičova ¤, Ďumbierska ¤, Cesta k nemocnici ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Ďumbierska ¤, Námestie slobody ¤, Námestie Ľudovíta Štúra, Kaufland ¤, STK ¤, Zvolenská cesta, TESCO ¤, Rázcestie Rudlová ¤, Kremnička, TWD ¤, Okresný úrad ¤, Rudohorská, dolná ¤, Iliaš, pri moste ¤, Pivovar ¤, Vozovňa ¤, Pivovar ¤, Sládkovičova ¤, Štadlerovo nábrežie ¤, Zvolenská cesta, TESCO ¤, Štefánikovo nábrežie ¤, Námestie Ľudovíta Štúra, Kaufland ¤, Národná ¤, Magurská ¤Má spoločné úseky s linkami:
34 Železničná stanica - Gaštanová ¤ , 97 Železničná stanica - Pršianska terasa ¤ , Trolejbus 1: Rooseveltova nemocnica = > Železničná stanica ¤ , Trolejbus 3: Rooseveltova nemocnica = > Vozovňa ¤ , 35 Železničná stanica - Skubín ¤ , 24 Starohorská - Mládežnícka ¤ , 5 TESCO hypermarket - Rooseveltova nemocnica ¤ , 25 Starohorská - Rooseveltova nemocnica ¤ , Trolejbus 3: Vozovňa = > Rooseveltova nemocnica ¤ , 100 Uhlisko Viestova - Námestie Š. Moysesa ¤ , Trolejbus 7: Železničná stanica - Internátna ¤ , 33 Senica - THK ¤ , Trolejbus 1: Železničná stanica = > Rooseveltova nemocnica ¤ , 23 Pieninská - Majer ¤ , 27 Starohorská - Gaštanová ¤ , 32 Gaštanová - Iliaš ¤ , 20 Parkovisko Mičinská - Karpatská ¤ , 29 Parkovisko Mičinská - Karpatská ¤ , 42 Majer - Šalková ¤ , 28 Železničná stanica - Starohorská ¤ , Flixbus K815: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , 41 Senica - Iliaš ¤ , Trolejbus 4: Železničná stanica = > TESCO hypermarket ¤ , Trolejbus 2: Vozovňa = > Železničná stanica ¤ , Trolejbus 6: Železničná stanica -Tulská ¤ , Trolejbus 4: TESCO hypermarmet = > Železničná stanica ¤ , Trolejbus 2: Železničná stanica = > Vozovňa ¤ , Trolejbus 8: Železničná stanica -Tulská ¤ , 21 Pieninská - Rakytovce ¤ , Flixbus K811: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Bratislavská centrálna autobusová stanica ¤ , Flixbus K815: Praha, ÚAN Florenc = > Banská Bystrica, autobusová stanica ¤ , 43 Srnková - Uľanka ¤ , 36 Železničná stanica - Mlynská ¤ , Flixbus K811: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Banská Bystrica, autobusová stanica ¤ , 90 Pieninská - Krematórium ¤ , 80 Rooseveltova nemocnica - Viestova ¤ , 26 Internátna - Starohorská ¤Ide po uliciach:
Ďumbierska ¤ , Námestie Ľ. Štúra ¤ , Rudlovská cesta ¤ , Rudohorská ¤ , Štadlerovo nábrežie ¤ , Štefánikovo nábrežie ¤ , Námestie slobody ¤ , Zvolenská cesta ¤ , Kremnička ¤ , Sládkovičova ¤ , Cesta k nemocnici ¤ , Pieninská ¤ , Československej armády ¤Trasa vedie cez okresy
okres Banská Bystrica: 17 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Banská Bystrica: 17 km (100 %), Radvaň: 6,5 km (38.2 %), Sásová: 4,3 km (25.1 %), Kremnička: 1,60 km (9.4 %), Rudlová: 0,77 km (4.5 %),Wikipédia
Zvolenská župa (Uhorsko) ¤, Banská Bystrica ¤, Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici ¤, Zimný štadión Banská Bystrica ¤, Severný obchvat Banskej Bystrice ¤, Kalvária (Banská Bystrica) ¤Podobné linky 22:
dpmp: Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce, , ine: Bus 22: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Rybárska, , ine: bus 22, , ine: Bus 22: Vozovka = > Linčianska, , dpmk: Bus 22: Džungľa = > Baňa Bankov, , ine: Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > IDEA, , dpmk: Bus 22: Baňa Bankov = > Džungľa, , ine: Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne = > IDEA, , dpmz: Bus 22: Brodno = > Bytčica (obchádzka), , dpmp: Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec, , ine: Bus 22: Nová Negorafia - Ľadoveň - DPMM, , ine: Bus 22: DPMM - Ľadoveň - Nová Neografia, , dpmp: 22: Závodu míru - Nemošice, , ine: Bus 22: IDEA = > Rybárska, , ine: Bus 22: Osiedle Podgórze = > Hażlach Skrzyżowanie, , ine: Bus 22: Linčianska = > Vozovka, , ine: 22 rejon dworców - Cyrhla - Olcza - pomnik "Ognia", , ine: Bus 22: Hażlach Skrzyżowanie = > Osiedle Podgórze, , sad-trencin: Bus 22: Autobusová stanica = > Gen. Svobodu, otoč, , dpmz: Bus 22: Bytčica = > Brodno (obchádzka), , ine: Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne, , sad-trencin: Bus 22: Gen. Svobodu = > Autobusová stanica, , ine: 22: Březhrad - Terminál HD, , ine: 22: Terminál HD - Březhrad, , ine: Bus 22: IDEA = > Rybárska = > Partizánska,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -1422844, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, osm uid: 0, route name: 22 Pieninská Radvaň Park, osm version: 67, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 18T17:23:32Z, dlzka: 16922, pocet seg: 11, lon: 19.1457, lat: 48.7295,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...