Cesta: OMA » Doprava » dpmp » trolleybus » 27: Trolejbus Zdravotnická škola - Gorkého
27: Trolejbus Zdravotnická škola - Gorkého
dĺžka 8,6 km , spravuje DPMP, číslo trasy 27,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Kpt. Nálepky ¤, 17. listopadu ¤, Pardubičky, točna ¤, U Grandu ¤, Třída Míru ¤, Nemocnice ¤, Domov mládeže ¤, U Kostelíčka ¤, Kpt. Nálepky ¤, Nemocnice ¤, Kyjevská ¤, Dukla, náměstí ¤, Teplého ¤, Kyjevská ¤, Domov mládeže ¤, Demokratické mládeže ¤, Třída Míru ¤, Pardubice, 17. listopadu ¤, U Kostelíčka ¤, 17. listopadu ¤, Jana Palacha ¤, Dukla, náměstí ¤, Štrossova ¤, Štrossova ¤, Demokratické mládeže ¤, Krajský úřad ¤, Gorkého ¤, Gorkého ¤, ERA, Zámeček ¤, Jana Palacha ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Zdravotnická škola ¤, Lexova ¤, Automat na jízdenky MHD ¤, 17. listopadu ¤, Průmyslová ¤, Zborovské náměstí ¤, Náměstí Republiky ¤, Pardubičky, točna ¤, Průmyslová ¤, Krajský úřad ¤, Automat na jízdenky MHD ¤, Teplého ¤, automat na lístky ¤, Zborovské náměstí ¤, Automat na jízdenky MHD ¤, predaj lístkov ¤, automat na lístky ¤, automat na lístky ¤, automat na lístky ¤, Automat na jízdenky MHD ¤prestupné linky:
16: Hlavní nádraží - Dříteč ¤, 88: K Letišti - Dubina, Dubinská ¤, 23: Staré Čívice, Průmyslová zóna - Polabiny, točna ¤, 3: Trolejbus Hlavní nádraží - Lázně Bohdaneč, točna ¤, 8 ¤, 8: Dubina, Centrum - K Letišti ¤, 8: Svítkov, les - Dubina, centrum ¤, 88: Dubina, Dubinská - Svítkov, škola ¤, 17: Hlavní nádraží - Srch, točna ¤Má spoločné úseky s linkami:
2: Trolejbus Polabiny, točna - Zámeček ¤ , 1: Trolejbus Mikulovice, Staňkova - Slovany, točna ¤ , 5: Trolejbus Dukla, točna - Dubina, sever ¤ , 18: Živanice, Nerad - Mikulovice, Staňkova ¤ , 13: Trolejbus Dubina, sever - Ohrazenice, točna ¤ , 27: Trolejbus Domov mládeže - Zdravotnická škola ¤ , 5: Trolejbus Dubina, sever - Dukla, točna ¤ , 24: Čepí, prodejna - Hlavní nádraží ¤ , Bus 606: Seč → Pardubice ¤ , Bus 606: Seč → Pardubice ¤ , 25: Staré Čivice, průmyslová zóna - Dubina, sever ¤ , 11: Trolejbus Rybitví, UMA točna - Dubina, sever ¤ , 29: K Letišti - Gorkého ¤ , 13: Trolejbus Ohrazenice, točna - Dubina, sever ¤ , 28: Sezemice, Veská, most - Závodu míru ¤ , 7: Trolejbus Rybitví, UMA točna - Dukla, vozovna ¤ , 7: Trolejbus Dukla, vozovna - Rybitví, UMA točna ¤ , 4: Trolejbus Dukla, točna - Globus ¤ , 2: Trolejbus Zámeček - Polabiny, točna ¤ , 18: Mikulovice, Staňkova - Živanice, Nerad ¤ , 29: ulice Svobody - K Letišti ¤ , 12: Trolejbus Úhřetice - Hlavní nádraží ¤ , 14: Bus Staré Čivice - Polabiny ¤ , 14: Bus Polabiny - Staré Čivice ¤ , 1: Trolejbus Slovany, točna - Mikulovice, Staňkova ¤ , Bus 606: Pardubice → Seč ¤ , 12: Trolejbus Hlavní nádraží - Úhřetice ¤ , 10: Ohrazenice, točna - Ostřešany, točna ¤ , 22: Závodu míru - Nemošice ¤ , Bus 606: Pardubice → Seč ¤ , Bus 604: Pardubice → Běstvina ¤ , 28: Závodu míru - Sezemice, Veská, most ¤ , 6: Rybitví, zadní brána - Dukla, vozovna ¤ , 9: Sezemice, Havlíčkova - Hlavní nádraží ¤ , 15: Odpočínek - Svítkov, škola - Hlavní nádraží ¤ , 9: Hlavní nádraží - Sezemice, Havlíčkova ¤ , 4: Trolejbus Globus - Dukla, točna ¤ , 6: Dukla, vozovna - Rybitví, zadní brána ¤ , 11: Trolejbus Dubina, sever - Rybitví, UMA točna ¤ , 10: Ostřešany, točna - Ohrazenice, točna ¤Podobné linky 27:
dpmz: Bus 27: Stodolova = > Zástranie (obchádzka), , dpmz: Bus 27: Zástranie = > Stodolova (obchádzka), , ine: Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce, , ine: Bus 27: Štitáre = > Nitr. Hrnčiarovce = > Železničná stanica Nitra, , ine: Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce = > Štitáre, , sad-zv: 27 Starohorská - Gaštanová, , ine: Bus 27: Lipnik Dolny = > Warszawska Dworzec, , ine: Bus 27: Warszawska Dworzec = > Lipnik Dolny, , ine: 27, , dpmp: 27: Trolejbus Domov mládeže - Zdravotnická škola, , dpmk: 27, , dpmk: 27, , dpmp: Bus 27: Hviezdna = > Terchovská, , dpmp: Bus 27: Terchovská = > Hviezdna, , ine: Trolejbus 27: Pod Strání - Slezské Předměstí, Cihelna,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -13758884, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: trolleybus, to: Gorkého, from: Zdravotnická škola, network: MHD v Pardubicích, osm uid: 0, route name: 27: Trolejbus Zdravotnická škola Gorkého, wheelchair: yes, osm version: 11, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 09 18T13:48:51Z, 2, dlzka: 8622, pocet seg: 3, lon: 15.7786, lat: 50.0283,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...