Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 19: Holice = > Tabulový vrch
Bus 19: Holice = > Tabulový vrch
dĺžka 12,1 km , spravuje DPMO, číslo trasy 19, názvy: Bus 19: Holice => Tabulový vrch
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Průmyslová ¤, Dvořákova ¤, Průmyslová ¤, Hlavní nádraží, H ¤, Pekárny ¤, Keplerova ¤, Keplerova ¤, Profesora Fuky ¤, Hlavní nádraží, G ¤, Hlavní nádraží, D ¤, Hlavní nádraží, F ¤, Kosmonautů ¤, Kmochova ¤, Autobusové nádraží, podchod ¤, U Teplárny ¤, U Teplárny ¤, U Mlýna ¤, ČSAD ¤, Hlavní nádraží, C ¤, U Mlýna ¤, Fibichova ¤, Stupkova ¤, Tabulový vrch ¤, Karafiátová ¤, Foerstrova, pošta ¤, Fibichova ¤, Jílová ¤, automat na lístky ¤, Stupkova ¤, Fibichova ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Velkomoravská ¤, Hlavní nádraží, E ¤, Karafiátová ¤, Zenit ¤, Dvořákova ¤, Jílová ¤, Vejdovského ¤, predaj lístkov ¤, Vejdovského ¤, automat na lístky ¤, Kmochova ¤, Holice ¤, automat na lístky ¤, automat na lístky ¤, ČSAD ¤, Pekárny ¤, Hlavní nádraží, B ¤, Dvořákova ¤, Hlavní nádraží, M ¤, Autobusové nádraží, podchod ¤prestupné linky:
Flixbus N3277: Plzeň, CAN Husova = > Одеса, автовокзал ¤, Flixbus N899: München, ZOB = > Kraków, dworzec autobusowy MDA ¤, Flixbus 913: Praha, ÚAN Florenc = > Kraków, przystanek autobusowy MDA ¤, Flixbus 916: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Kraków, przystanek autobusowy MDA ¤, Flixbus N1395: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Gdynia, dworzec autobusowy ¤, Flixbus N913: Praha, ÚAN Florenc = > Kraków, przystanek autobusowy MDA ¤, Flixbus 918: Wien, Hbf. (International Busterminal) = > Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia ¤, Flixbus N918: Wien, Hbf. (International Busterminal) = > Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia ¤, Tramvajová linka 6 Nová Ulice→Fibichova ¤, Tramvajová linka 2 Fibichova→Neředín ¤, Tramvajová linka 5 U Kapličky→Fibichova ¤, Flixbus 919: Wien, Flughafen Schwechat = > Wrocław, dworzec autobusowy ¤, Tramvajová linka 2 Neředín→Fibichova ¤, Tramvajová linka 7 Neředín→Fibichova ¤, Tramvajová linka 3 U Kapličky→Fibichova ¤, Tramvajová linka 1 Nová Ulice→Fibichova ¤, Tramvajová linka 5 Fibichova→U Kapličky ¤, Tramvajová linka 4 Pavlovická→Nová Ulice ¤, Flixbus N1283: Split, autobusová stanica = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤, Tramvajová linka 3 Fibichova→U Kapličky ¤, Bus 17: Farmak = > Nemilany ¤, Tramvajová linka 1 Fibichova→Nová Ulice ¤, Bus 17: Nemilany = > Farmak ¤, Tramvajová linka 4 Nová Ulice→Pavlovická ¤, Tramvajová linka 6 Fibichova→Nová Ulice ¤, Tramvajová linka 7 Fibichova→Neředín ¤Má spoločné úseky s linkami:
Flixbus N1395: Gdynia, dworzec autobusowy = > Wien Erdberg, Busterminal VIB ¤ , Flixbus 918: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Wien, Hbf. (International Busterminal) ¤ , Bus 16: Nové Sady = > Tabulový vrch ¤ , Flixbus N899: Kraków, dworzec autobusowy MDA = > München, ZOB ¤ , Bus 16: Nové Sady - Centrum Haná ¤ , 302 ¤ , Bus 12 ¤ , Bus 19: Tabulový vrch = > Průmyslová ¤ , Flixbus 913: Kraków, przystanek autobusowy MDA = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Flixbus N1283: Krakov, autobusová stanica MDA = > Split, autobusová stanica ¤ , Flixbus 916: Kraków, przystanek autobusowy MDA = > Wien Erdberg, Busterminal VIB ¤ , Flixbus N3277:Одеса, автовокзал = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Flixbus N913: Kraków, przystanek autobusowy MDA = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Flixbus 919: Wrocław, dworzec autobusowy = > Wien, Flughafen Schwechat ¤ , Flixbus N918: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Wien, Hbf. (International Busterminal) ¤Ide po uliciach:
Stupkova ¤ , tř. Svornosti ¤ , Albertova ¤ , Babíčkova ¤ , Foerstrova ¤ , Hněvotínská ¤ , Holická ¤ , Jeremenkova ¤ , Keplerova ¤ , Kmochova ¤ , Přemysla Oráče ¤ , Přerovská ¤ , Průmyslová ¤ , Tovární ¤ , tř. Kosmonautů ¤ , Vejdovského ¤ , Velkomoravská ¤ , Náves Svobody ¤ , Smetanova ¤Trasa vedie cez okresy
okres Olomouc: 12,1 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Olomouc: 12,1 km (100 %), Hodolany: 4,3 km (35.8 %), Nová Ulice: 3,1 km (25.5 %), Holice u Olomouce: 3,0 km (25 %), Nové Sady u Olomouce: 0,88 km (7.2 %), Povel: 0,74 km (6.2 %),Podobné linky 19:
ine: 19 = > Ipari Park, forduló, , ine: 19 = > Somoskő, községháza = > Kotyháza, forduló = > Ipari Park, forduló, , dpmk: 19, , ine: 19, , ine: Bus 19: Autobusová stanice = > Krasice, , ine: 19 = > Komlóstető, , ine: 19 = > Somoskő, községháza = > Ipari Park, forduló, , ine: Bus 19: Krasice = > Autobusová stanice, , ine: Bus 19: Janíkovce = > Železničná stanica Nitra, , dpmp: Bus 19: Solivar = > Nemocnica, , ine: Bus 19: Tabulový vrch = > Průmyslová, , dpmp: Bus 19: Nemocnica = > Solivar, , ine: 19, , ine: 19 = > Somoskő, községháza = > Somoskőújfalu, országhatár = > Ipari Park, forduló, , ine: Bus 19: Železničná stanica Nitra = > Janíkovce, , ine: 19 = > Újgyőri főtér,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -6598954, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Tabulový vrch, from: Tabulový vrch Holice, network: IDSOK, osm uid: 0, complete: yes, route name: Bus 19: Holice => Tabulový vrch, osm version: 12, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 03T21:18:41Z, 2, dlzka: 12072, pocet seg: 9, lon: 17.2654, lat: 49.5842, povodna farba: dpmo,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...