Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Trolejbus 7
Trolejbus 7
dĺžka 5,1 km , spravuje DPmHK, číslo trasy 7,
Zastávky popri linke:
Muzeum ¤, Magistrát města ¤, OD TESCO a ATRIUM ¤, Malšovice - U Čechů ¤, Magistrát města ¤, Muzeum ¤, OD TESCO a ATRIUM ¤, Koupaliště Flošna ¤, F ¤, E ¤, Husův pomník ¤, Stará nemocnice ¤, Náhon ¤, D1 ¤, Na kotli ¤, Náhon ¤, Na kotli ¤, Husův pomník ¤, Koupaliště Flošna ¤, Stará nemocnice ¤, E1 ¤, Centrál ¤, Centrál ¤, C ¤, B ¤, D ¤, A ¤, predaj lístkov ¤, Malšovice - U Čechů ¤, C1 ¤, F1 ¤, E2 ¤Má spoločné úseky s linkami:
18 ¤ , 33 ¤ , 23 ¤ , Bus 9: Lesní hřbitov = > ČKD - Plotiště ¤ , Bus 9: ČKD - Plotiště = > Lesní křbitov ¤ , Bus 11: Terminál HD = > Svinary = > Terminál HD ¤ , 660052 ¤ , 16 ¤ , 110 ¤ , Trolejbus 7 ¤ , 338 ¤ , Bus 111: Dobruška = > Hradec Králové ¤ , Bus 17: Terminál HD = > Svinary = > Terminál HD ¤ , 305 ¤ , Bus 12: Březhrad = > Kingspan ¤ , Bus 8: Terminál HD ⇒ Malšovice - U Čechů ¤ , Bus 10: ČKD Plotiště = > Terminál HD ¤ , Bus 10: Terminál HD = > ČKD Plotiště ¤ , Trolejbus 3 ¤ , Trolejbus 3 ¤ , 22: Březhrad - Terminál HD ¤ , Bus 13: Terminál HD = > Rusek škola ¤ , 22: Terminál HD - Březhrad ¤ , Bus 25: Letiště ⇒ Podzámčí ¤ , Bus 25: Podzámčí ⇒ Letiště ¤ , Trolejbus 1: Terminál HD - Kluky, planetarium ¤ , 15 ¤ , 19 ¤ , Trolejbus 21: Plachata U Parku - Magistrát města - Plachta U Parku ¤ , Trolejbus 1: Kluky, planetarium - Terminál HD ¤ , Bus 14: Jungmannova = > Slezské Předměstí - cihelna ¤ , Trolejbus 4: Terminál HD - Pod strání ¤ , Trolejbus 4: Pod Strání - Terminál HD ¤ , Trolejbus 6 ¤ , Trolejbus 27: Pod Strání - Slezské Předměstí, Cihelna ¤ , Bus 26: Terminál HD = > Stěžírky ¤ , Trolejbus 2 ¤ , Bus 5: Terminál HD ⇒ Slatina ⇒ Divec ¤ , Trolejbus 2 ¤ , Trolejbus 6 ¤ , Bus 5: Divec ⇒ Terminál HD ¤ , Bus 24: Pod Strání = > Terminál HD ¤ , Bus 111: Hradec Králové = > Dobruška ¤ , Trolejbus 7 ¤ , Trolejbus 7 ¤Trasa vedie cez obce
Malšovice u Hradce Králové: 2,1 km (40.7 %), Hradec Králové: 1,96 km (38.6 %), Pražské Předměstí: 1,06 km (20.8 %),Podobné linky 7:
ine: 7 = > Fáy András körút 90. = > Helyi autóbusz-állomás, , ine: Tram 7: Lesná, Čertova rokle - Starý Lískovec, smyčka, , dzs-mk-trans: Bus 7: Továrenská = > Stráňany IBV-II, , ine: 7, , dpm-bb: Trolejbus 7: Železničná stanica - Internátna, , dzs-mk-trans: Bus 7: YAZAKI = > Sídl. SNP, , dpmz: Trolleybus 7: Sv. Cyrila a Metoda - > Stodolova, , ine: 7 = > Forgáchtelep = > Fáy András körút 90. = > Helyi autóbusz-állomás, , sad-zv: MHDZV 7 Zlatý Potok - Sekier, , ine: 7 = > Fáy András körút 90. = > Felsőidegér 1. = > Helyi autóbusz-állomás, , ine: Bus 7 Moszczenica Średnie Granica = > Pod Lodownią, , ine: Bus 7: Wapienica Dzwonkowa = > Karbowa Hala Sportowa, , ine: Linia 7: Plac Monte Cassino - Szczepańcowa, , ine: 7 Uherské Hradiště, aut. nádr. - nemocnice - Štěpnice - Uherské Hradiště, aut. nádr., , ine: 7, , ine: 7 "A": Kenessey Albert Kórház = > Huszár Aladár úti forduló = > Kenessey Albert Kórház, , dpmk: Tram 7: Botanická záhrada = > Važecká, , ine: Tram 7: Starý Lískovec, smyčka ⇒ Lesná, Čertova rokle, , ine: Linia 7: Wójtowstwo - Stróżowska, , ine: 7: Fellner Jakab utca = > Kossuth tér = > Városközpont = > Agostyán, forduló, , ine: Linia 7: Stróżowska - Wójtowstwo, , sad-prievidza: 7, , dzs-mk-trans: Bus 7: Stráňany IBV-II = > Žel. stanica, , ine: Bus 7: Rzyki Jagódki = > Andrychów Dworzec Autobusowy, , ine: Bus 7: Andrychów Dworzec Autobusowy = > Rzyki Praciaki Pętla, , ine: Bus 7: Rzyki Praciaki Pętla = > Andrychów Dworzec Autobusowy, , ine: Bus 7: Andrychów Dworzec Autobusowy = > Rzyki Praciaki Pętla, , ine: Bus 7: Andrychów Dworzec Autobusowy = > Rzyki Mydlarze - Kuźnia, , dzs-mk-trans: Bus 7: YAZAKI = > Sídl. SNP via ul. SNP, , ine: 7: Agostány, forduló = > Városközpont = > Kossuth tér = > Fellner Jakab utca, , dzs-mk-trans: Bus 7: Sídl. SNP = > YAZAKI via III. ZŠ, , ine: Bus 7: Průmyslová zóna B = > Domamyslice, , ine: 7, , ine: Bus 7: Rzyki Mydlarze - Kuźnia = > Andrychów Dworzec Autobusowy, , ine: Tramvajová linka 7 Fibichova→Neředín, , dpmk: Tram 7: Važecká = > Botanická záhrada, , dzs-mk-trans: Bus 7: Sídl. SNP = > Továrenská, , ine: Bus 7: Wapienica Dzwonkowa = > Szyndzielnia, , eurobus-sn: Linka č.7, Autobusová stanica > Sídlisko Východ > BMZ, , ine: Bus 7 Moszczenica Średnie Granica = > Zajezdnia MZK, , ine: 7 "B": Szabó Lőrinc iskola = > Kenessey Albert Kórház, , dpb: Tram 7: Stn. Vinohrady = > Hlavná stanica, , dpmp: Trolejbus 7: Budovateľská = > Širpo, , ine: Bus 7: Kmeťova = > Kalvária, , ine: Bus 7: Považská = > Kmeťova = > Kalvária, , ine: Bus 7: Kalvária = > Kmeťova, , ine: Bus 7: Kalvária = > Kmeťova = > Považská, , ine: 7 Olcza Stachonie - Kuźnice, , eurobus-sn: Linka č.7 Pod Tepličkou > Autobusová stanica cez ZŠ, , dpb: Tram 7: Komisárky = > ŽST Vinohrady = > Hlavná stanica, , ine: Bus 7: Domamyslice = > Průmyslová zóna B, , dpmp: 7: Trolejbus Rybitví, UMA točna - Dukla, vozovna, , dpmp: 7: Trolejbus Dukla, vozovna - Rybitví, UMA točna, , dpmz: Trolleybus 7: Stodolova - > Sv. Cyrila a Metoda, , ine: Trolejbus 7, , dpmp: Trolejbus 7: Širpo = > Budovateľská, , ine: Bus 7 Pod Lodownią = > Moszczenica Średnie Granica, , dzs-mk-trans: Bus 7: Stráňany Lipová = > Žel. stanica, , eurobus-sn: Linka č.7, BMZ Sadová > Sídlisko Východ a späť, , ine: Bus 7 Zajezdnia MZK = > Moszczenica Średnie Granica, , ine: Bus 7: Karbowa Hala Sportowa = > Wapienica Dzwonkowa, , dzs-mk-trans: Bus 7: Žel. stanica = > Stráňany Lipová, , ine: Trolejbus 7, , ine: Linia 7: Świerzowa Skrzyżowanie - Bohaterów Westerplatte, , dpb: Tram 7: Hlavná stanica = > Stn. Vinohrady = > Komisárky, , ine: 7 Uherské Hradiště, aut. nádr. - Štěpnice - nemocnice - Uherské Hradiště, aut. nádr., , dpb: Tram 7: Hlavná stanica = > Stn. Vinohrady, , ine: Linia 7 (Sucharskiego - Lidl → Sucharskiego - Lidl, , ine: 7 Uherské Hradiště, aut. nádr. - nemocnice - Uherské Hradiště, aut. nádr., , eurobus-sn: Linka č.7 Autobusová stanica > Pod Tepličkou, , eurobus-sn: Linka č.7 Autobusová stanica > Priemyselný park, , ine: Bus 7: Szyndzielnia = > Wapienica Dzwonkowa, , ine: Tramvajová linka 7 Neředín→Fibichova, , ine: 7: Szenna, forduló = > Autóbusz-állomás, , ine: 7: Autóbusz-állomás = > Szenna, forduló, , ine: MHD ValMez linka č. 7, , ine: Tačevská - Slovenská - Bardejovské Kúpele, , ine: Bardejovské Kúpele - Slovenská - Tačevská, , eurobus-sn: Linka č.7 MPC > Autobusová stanica, , ine: Trolejbus 7, , eurobus-sn: Linka č.7 Pod Tepličkou > Autobusová stanica, , eurobus-sn: Linka č.7 Priemyselný park > Autobusová stanica, , ine: Bus 7: Hraničná - Autobusová stanica - NC Forum - Nemocnica - Nám. sv. Cyrila a Metoda - Uherova, , ine: Bus 7 D.A. → Kolonia Jagiellońska, , ine: Bus 7 Kolonia Jagiellońska → D.A., , dzs-mk-trans: Bus 7: Žel. stanica = > Sídl. SNP, , dzs-mk-trans: Bus 7: Sídl. SNP = > YAZAKI, , dzs-mk-trans: Bus 7: Žel. stanica = > YAZAKI, , dzs-mk-trans: Bus 7: YAZAKI = > Žel. stanica,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -4120219, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Malšovice U Čechů, from: Terminál HD, network: DPmHK, osm uid: 0, route name: Trolejbus 7, osm version: 17, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 12 31T16:06:43Z, Q58557872, cs:Dopravní podnik města Hradce Králové, 2, dlzka: 5076, pocet seg: 5, lon: 15.8360, lat: 50.2088, povodna farba: dpmhk,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...