Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 7 Kolonia Jagiellońska → D.A.
Bus 7 Kolonia Jagiellońska → D.A.
dĺžka 3,1 km , spravuje PKS w Nysie Sp. z o.o., číslo trasy 7,
Zastávky popri linke:
Kolonia Jagiellońska po 4 m ¤, Kraszewskiego po 1,09 km ¤, Kraszewskiego po 1,14 km ¤, Kraszewskiego (szkoła) po 1,73 km ¤, Kraszewskiego (szkoła) po 1,74 km ¤, Kraszewskiego (osiedle Koszyka) po 1,98 km ¤, Kraszewskiego (osiedle Koszyka) po 1,99 km ¤, Moniuszki po 2,2 km ¤, taxi po 3,0 km ¤, Dworzec Autobusowy po 3,1 km ¤, Dworzec Autobusowy po 3,1 km ¤, Dworzec Autobusowy po 3,1 km ¤prestupné linky:
Bus 5 D.A. → BodzanówMá spoločné úseky s linkami:
Bus 7 D.A. → Kolonia Jagiellońska po 1,91 km ¤ , Bus 1 D.A. → Markowice → Sławniowice po 2,4 km ¤ , Bus 3 Kraszewskiego → Nowy Świętów po 2,4 km ¤ , Bus 3 Nowy Świętów → Kraszewskiego po 2,4 km ¤ , Bus 1 Karłowicza → Sławniowice po 2,4 km ¤ , Bus 1 Sławniowice → Markowice → D.A. po 2,8 km ¤ , Bus 1 Sławniowice → Karłowicza po 2,8 km ¤ , Bus 5 Bodzanów → D.A. po 3,0 km ¤ , Bus 6 D.A. → Konradów → D.A. po 3,0 km ¤ , Bus 01 Nysa D.A. → Głuchołazy ul. Lompy szpital po 3,0 km ¤ , Bus 01 Głuchołazy ul. Lompy szpital → Nysa D.A. po 3,0 km ¤Trasa vedie cez obce
Głuchołazy: 3,0 km (97 %),Podobné linky 7:
ine: 7 = > Fáy András körút 90. = > Helyi autóbusz-állomás, , ine: Tram 7: Lesná, Čertova rokle - Starý Lískovec, smyčka, , dzs-mk-trans: Bus 7: Továrenská = > Stráňany IBV-II, , ine: 7, , dpm-bb: Trolejbus 7: Železničná stanica - Internátna, , dzs-mk-trans: Bus 7: YAZAKI = > Sídl. SNP, , dpmz: Trolleybus 7: Sv. Cyrila a Metoda - > Stodolova, , ine: 7 = > Forgáchtelep = > Fáy András körút 90. = > Helyi autóbusz-állomás, , sad-zv: MHDZV 7 Zlatý Potok - Sekier, , ine: 7 = > Fáy András körút 90. = > Felsőidegér 1. = > Helyi autóbusz-állomás, , ine: Bus 7 Moszczenica Średnie Granica = > Pod Lodownią, , ine: Bus 7: Wapienica Dzwonkowa = > Karbowa Hala Sportowa, , ine: Linia 7: Plac Monte Cassino - Szczepańcowa, , ine: 7, , ine: 7 "A": Kenessey Albert Kórház = > Huszár Aladár úti forduló = > Kenessey Albert Kórház, , dpmk: Tram 7: Botanická záhrada = > Važecká, , ine: Tram 7: Starý Lískovec, smyčka ⇒ Lesná, Čertova rokle, , dzs-mk-trans: Bus 7: Stráňany IBV-II = > Žel. stanica, , ine: Bus 7: Rzyki Jagódki = > Andrychów Dworzec Autobusowy, , ine: Bus 7: Andrychów Dworzec Autobusowy = > Rzyki Praciaki Pętla, , ine: Bus 7: Rzyki Praciaki Pętla = > Andrychów Dworzec Autobusowy, , ine: Bus 7: Andrychów Dworzec Autobusowy = > Rzyki Praciaki Pętla, , ine: Bus 7: Andrychów Dworzec Autobusowy = > Rzyki Mydlarze - Kuźnia, , ine: 7: Agostány, forduló = > Városközpont = > Kossuth tér = > Fellner Jakab utca, , dzs-mk-trans: Bus 7: Sídl. SNP = > YAZAKI via III. ZŠ, , dpb: Tram 7: Hlavná stanica = > Stn. Vinohrady = > Komisárky, , ine: 7 Uherské Hradiště, aut. nádr. - Štěpnice - nemocnice - Uherské Hradiště, aut. nádr., , dpb: Tram 7: Hlavná stanica = > Stn. Vinohrady, , ine: Bus 7: Průmyslová zóna B = > Domamyslice, , ine: Linia 7 (Sucharskiego - Lidl → Sucharskiego - Lidl, , ine: Bus 7: Rzyki Mydlarze - Kuźnia = > Andrychów Dworzec Autobusowy, , ine: Tramvajová linka 7 Fibichova→Neředín, , ine: 7 Uherské Hradiště, aut. nádr. - nemocnice - Uherské Hradiště, aut. nádr., , dzs-mk-trans: Bus 7: Sídl. SNP = > Továrenská, , ine: Bus 7: Wapienica Dzwonkowa = > Szyndzielnia, , eurobus-sn: Linka č.7, Autobusová stanica > Sídlisko Východ > BMZ, , ine: Bus 7 Moszczenica Średnie Granica = > Zajezdnia MZK, , ine: Bus 7: Kmeťova = > Kalvária, , ine: Bus 7: Považská = > Kmeťova = > Kalvária, , ine: Bus 7: Kalvária = > Kmeťova, , ine: Bus 7: Kalvária = > Kmeťova = > Považská, , ine: 7 Olcza Stachonie - Kuźnice, , ine: 7: Szenna, forduló = > Autóbusz-állomás, , ine: 7: Autóbusz-állomás = > Szenna, forduló, , dpb: Tram 7: Komisárky = > ŽST Vinohrady = > Hlavná stanica, , ine: MHD ValMez linka č. 7, , dpmk: Tram 7: Važecká = > Botanická záhrada, , ine: Tačevská - Slovenská - Bardejovské Kúpele, , ine: Bardejovské Kúpele - Slovenská - Tačevská, , ine: Bus 7: Domamyslice = > Průmyslová zóna B, , dpmp: 7: Trolejbus Rybitví, UMA točna - Dukla, vozovna, , dpmp: 7: Trolejbus Dukla, vozovna - Rybitví, UMA točna, , dpmz: Trolleybus 7: Stodolova - > Sv. Cyrila a Metoda, , ine: Trolejbus 7, , ine: Trolejbus 7, , ine: 7: Fellner Jakab utca = > Kossuth tér = > Városközpont = > Agostyán, forduló, , sad-prievidza: 7, , eurobus-sn: Linka č.7 MPC > Autobusová stanica, , dpmp: Trolejbus 7: Širpo = > Budovateľská, , dpmp: Trolejbus 7: Budovateľská = > Širpo, , ine: Bus 7 Pod Lodownią = > Moszczenica Średnie Granica, , dzs-mk-trans: Bus 7: Stráňany Lipová = > Žel. stanica, , eurobus-sn: Linka č.7, BMZ Sadová > Sídlisko Východ a späť, , ine: Bus 7 Zajezdnia MZK = > Moszczenica Średnie Granica, , eurobus-sn: Linka č.7 Pod Tepličkou > Autobusová stanica, , ine: 7 Uherské Hradiště, aut. nádr. - nemocnice - Štěpnice - Uherské Hradiště, aut. nádr., , dzs-mk-trans: Bus 7: YAZAKI = > Sídl. SNP via ul. SNP, , ine: Linia 7: Wójtowstwo - Stróżowska, , ine: Linia 7: Stróżowska - Wójtowstwo, , ine: Bus 7: Hraničná - Autobusová stanica - NC Forum - Nemocnica - Nám. sv. Cyrila a Metoda - Uherova, , ine: Bus 7 D.A. → Kolonia Jagiellońska, , ine: 7, , ine: 7 "B": Szabó Lőrinc iskola = > Kenessey Albert Kórház, , ine: Bus 7: Karbowa Hala Sportowa = > Wapienica Dzwonkowa, , dzs-mk-trans: Bus 7: Žel. stanica = > Stráňany Lipová, , ine: Trolejbus 7, , ine: Linia 7: Świerzowa Skrzyżowanie - Bohaterów Westerplatte, , eurobus-sn: Linka č.7 Autobusová stanica > Pod Tepličkou, , eurobus-sn: Linka č.7 Autobusová stanica > Priemyselný park, , ine: Bus 7: Szyndzielnia = > Wapienica Dzwonkowa, , ine: Tramvajová linka 7 Neředín→Fibichova, , eurobus-sn: Linka č.7 Pod Tepličkou > Autobusová stanica cez ZŠ, , dpb: Tram 7: Stn. Vinohrady = > Hlavná stanica, , ine: Trolejbus 7, , eurobus-sn: Linka č.7 Priemyselný park > Autobusová stanica, , dzs-mk-trans: Bus 7: Žel. stanica = > Sídl. SNP, , dzs-mk-trans: Bus 7: Sídl. SNP = > YAZAKI, , dzs-mk-trans: Bus 7: Žel. stanica = > YAZAKI, , dzs-mk-trans: Bus 7: YAZAKI = > Žel. stanica,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -10982813, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Głuchołazy Dworzec Autobusowy, from: Głuchołazy Kolonia Jagiellońska, network: Komunikacja Gminna Głuchołazy, osm uid: 0, route name: Bus 7 Kolonia Jagiellońska → D.A., osm version: 6, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 08 24T17:42:25Z, 2, dlzka: 3089, pocet seg: 1, lon: 17.3720, lat: 50.3165, povodna farba: pks w nysie sp. z o.o.,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...