Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » 338
338
dĺžka 48 km , číslo trasy 338,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Tošov, bažantnice ¤, Tošov ¤, Magistrát města ¤, Skršice, točna ¤, České Meziříčí, aut. st. ¤, Roheničky ¤, Průmyslová škola ¤, Magistrát města ¤, Nové Město nad Metují, Náchodská ¤, Králova Lhota, u Javůrků ¤, Černilov, Beta ¤, Libřice, kostel ¤, Slatina zastávka ¤, Divec ¤, Divec, obecní úřad ¤, Králova Lhota, u Javůrků ¤, Nové Město nad Metují, slévárna ¤, České Meziříčí, Záhumenská ¤, Slatina zahrádky ¤, Nové Město nad Metují, Slza ¤, Nové Město nad Metují, slévárna ¤, Černilov, Beta ¤, České Meziříčí, Na Rychtě ¤, Tošov ¤, Hradecké noviny ¤, Divec, obecní úřad ¤, Hradec Králové, Šimkova ¤, Rohenice, bytovky ¤, Nové Město nad Metují, železniční stanice ¤, Bohuslavice, ZEPO ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
České Meziříčí, u Bukačových ¤, České Meziříčí, Záhumenská ¤, Hradec Králové, Šimkova ¤, Slatina ¤, Bohuslavice, ZEPO ¤, České Meziříčí, pošta ¤, Nové Město nad Metují, Náchodská ¤, Černilov, u Ciprů ¤, Nové Město nad Metují, Slza ¤, Černilov, u Ciprů ¤, Slatina ¤, České Meziříčí, pošta ¤, Stoletá ¤, České Meziříčí, Na Rychtě ¤, Bohuslavice, Na Ostrém ¤, Pyrám ¤, Kongresové centrum Aldis ¤, autobusová stanica ¤, Rohenice, bytovky ¤, Nové Město nad Metují, Na Rychtě ¤Má spoločné úseky s linkami:
309: Náchod ⇒ Provodov ⇒ Rychnov ¤ , 27R: Pod Strání - Pouchov Sokolovna ¤ , 334 ¤ , 333 ¤ , 306: Náchod - Hradec Králové - Pardubice ¤ , 18 ¤ , 33 ¤ , 23 ¤ , Bus 9: Lesní hřbitov = > ČKD - Plotiště ¤ , Bus 9: ČKD - Plotiště = > Lesní křbitov ¤ , 263: Dobruška, aut. st. - Česká Skalice, náměstí ¤ , 332: Nové Město - Dobřany ¤ , 336 ¤ , Bus 11: Terminál HD = > Svinary = > Terminál HD ¤ , 337: Nové Město nad Metují = > Dobruška ¤ , 660052 ¤ , 335 ¤ , Flixbus 1310: Praha, ÚAN Florenc = > Kraków, dworzec autobusowy MDA ¤ , 110 ¤ , Flixbus 1310: Kraków, dworzec autobusowy MDA = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Trolejbus 7 ¤ , Bus 111: Dobruška = > Hradec Králové ¤ , Bus 17: Terminál HD = > Svinary = > Terminál HD ¤ , 305 ¤ , Bus 12: Březhrad = > Kingspan ¤ , 309: Rychnov ⇒ Provodov ⇒ Náchod ¤ , Bus 10: Terminál HD = > ČKD Plotiště ¤ , Trolejbus 7 ¤ , Trolejbus 3 ¤ , Trolejbus 3 ¤ , Bus 13: Terminál HD = > Rusek škola ¤ , Bus 25: Letiště ⇒ Podzámčí ¤ , Bus 25: Podzámčí ⇒ Letiště ¤ , 330 Nové Město, náměstí Republiky - Josefov, škola ¤ , 15 ¤ , 331: Deštné - Nové Město ¤ , 19 ¤ , Trolejbus 21: Plachata U Parku - Magistrát města - Plachta U Parku ¤ , Bus 14: Jungmannova = > Slezské Předměstí - cihelna ¤ , 261: Rychnov n. Kněž., žel. st. ⇒ České Meziříčí, aut. st. ¤ , Trolejbus 4: Terminál HD - Pod strání ¤ , Trolejbus 4: Pod Strání - Terminál HD ¤ , Trolejbus 6 ¤ , Trolejbus 27: Pod Strání - Slezské Předměstí, Cihelna ¤ , Trolejbus 2 ¤ , Bus 5: Terminál HD ⇒ Slatina ⇒ Divec ¤ , Trolejbus 2 ¤ , 307 ¤ , Trolejbus 6 ¤ , 308: Nové Město nad Metují - Náchod ¤ , Flixbus 1301: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 5: Divec ⇒ Terminál HD ¤ , 330 Jaroměř - Nové Město ¤ , Flixbus 1301: Praha, ÚAN Florenc = > Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia ¤ , 309: Náchod ⇒ Rychnov ¤ , 263: Česká Skalice, náměstí ⇒ Dobruška, aut. st. ¤ , Bus 111: Hradec Králové = > Dobruška ¤ , 309: Rychnov ⇒ Náchod ¤Trasa vedie cez obce
České Meziříčí: 7,3 km (15.2 %), Černilov: 5,7 km (11.9 %), Bohuslavice nad Metují: 4,2 km (8.7 %), Černčice: 3,8 km (8 %), Slatina u Hradce Králové: 3,6 km (7.6 %), Králova Lhota: 3,3 km (6.8 %), Králova Lhota u Českého Meziříčí: 3,3 km (6.8 %), Skršice: 2,9 km (6.1 %), Hradec Králové: 2,9 km (6 %), Slezské Předměstí: 2,6 km (5.4 %),Podobné linky 338:
ine: 338 "I": Vác, autóbusz-állomás = > Csővár, községháza = > Acsa, Újlak = > Acsa, ÁTI-telep = > Acsa, autóbusz-forduló, , ine: 338 "K" v: Acsa, autóbusz-forduló = > Csővár, községháza = > Vác, autóbusz-állomás, , ine: 338 "L": Vác, autóbusz-állomás = > Csővár, községháza, , ine: 338 "N": Penc, acsai elágazás = > Galgagyörk, Dózsa György utca 1., , ine: 338 "O" v: Galgagyörk, Dózsa György utca 1. = > Acsa, autóbusz-forduló = > Csővár, községháza, , ine: 338 "B" v: Galgagyörk, Dózsa György utca 1. = > Acsa, autóbusz-forduló = > Csővár, községháza = > Vác, autóbusz-állomás, , ine: 338 "Q" v: Erdőkürt, Kossuth Lajos út = > Acsa, Újlak, , ine: 338 "D": Vác, autóbusz-állomás = > Csővár, községháza = > Acsa, autóbusz-forduló = > Galgagyörk, Dózsa György utca 1., , ine: 338 "J": Vác, autóbusz-állomás = > Csővár, községháza = > Acsa, ÁTI-telep = > Acsa, autóbusz-forduló, , ine: 338 "H" v: Erdőkürt, Kossuth Lajos út = > Acsa, autóbusz-forduló = > Acsa, ÁTI-telep = > Acsa, Újlak = > Vác, autóbusz-állomás, , ine: 338 "P": Csővár, Mikszáth Kálmán út = > Galgagyörk, Dózsa György utca 1., , ine: 338 "G" v: Erdőkürt, Kossuth Lajos út = > Acsa, autóbusz-forduló = > Acsa, ÁTI-telep = > Acsa, Újlak = > Csővár, községháza = > Vác, autóbusz-állomás, , ine: 338 "R": Vác, autóbusz-állomás = > Penc, acsai elágazás, , ine: 338 "L" v: Csővár, Mikszáth Kálmán út= > Vác, autóbusz-állomás, , ine: 338 "M": Vác, autóbusz-állomás = > Csővár, Mikszáth Kálmán út, , ine: 338 "F" v: Galgagyörk, Dózsa György utca 1. = > Vác, autóbusz-állomás, , ine: 338 "C" v: Galgagyörk, Dózsa György utca 1. = > Acsa, autóbusz-forduló = > Acsa, Újlak = > Csővár, községháza = > Vác, autóbusz-állomás, , ine: 338 "F": Vác, autóbusz-állomás = > Galgagyörk, Dózsa György utca 1., , ine: 338 "B": Vác, autóbusz-állomás = > Csővár, községháza = > Acsa, ÁTI-telep = > Acsa, autóbusz-forduló = > Galgagyörk, Dózsa György utca 1., , ine: 338 "A": Vác, autóbusz-állomás = > Csővár, községháza = > Acsa, Újllak = > Acsa, ÁTI-telep = > Acsa, autóbusz-forduló = > Galgagyörk, Dózsa György utca 1., , ine: 338 "E" v: Galgagyörk, Dózsa György utca 1. = > Acsa, autóbusz-forduló = > Vác, autóbusz-állomás, , ine: 338 "G": Vác, autóbusz-állomás = > Csővár, községháza = > Acsa, ÁTI-telep = > Erdőkürt, Kossuth Lajos út, , ine: 338 "I" v: Acsa, autóbusz-forduló = > Acsa, ÁTI-telep = > Acsa, Újlak = > Csővár, községháza = > Vác, autóbusz-állomás,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -6989265, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, network: IREDO, osm uid: 0, osm version: 38, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 12 18T11:48:48Z, Q12021384, cs:IREDO, dlzka: 48141, pocet seg: 13, lon: 15.9856, lat: 50.2781,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...