Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » 16
16
dĺžka 17 km , spravuje DPmHK, číslo trasy 16,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
U Dvora ¤, Kavák ¤, Chaloupky ¤, Park Golf ¤, Stěžery zastávka ¤, U Dvora ¤, Muzeum ¤, Žižkov ¤, Charbuzice křižovatka ¤, Kravín ¤, OD TESCO a ATRIUM ¤, Chaloupky U křížku ¤, Dvorská ¤, Příčná ¤, Roudnička ¤, Muzeum ¤, OD TESCO a ATRIUM ¤, Zelenina ¤, Zelenina ¤, Chaloupky ¤, Příčná ¤, Chaloupky U křížku ¤, Park Golf ¤, Roudnička U rybníka ¤, Dělnický dům ¤, Kravín ¤, Svobodné Dvory ¤, Kavák ¤, Svobodné Dvory škola ¤, Třebeš školka ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Dvorská ¤, Stěžery zastávka ¤, Adalbertinum ¤, Dělnický dům ¤, ZVU ¤, Roudnička U rybníka ¤, Stěžery ¤, Stěžery CIS ¤, Svobodné Dvory škola ¤, Stěžery, kostel ¤, Svobodné Dvory ¤, Fakultní nemocnice B ¤, Charbuzice křižovatka ¤, Stěžery, kostel ¤, Adalbertinum ¤, Žižkov ¤, Stěžery CIS ¤, Centrál ¤, Nové Podzámčí ¤, Zimní stadion ¤prestupné linky:
660052 ¤, Flixbus 1310: Praha, ÚAN Florenc = > Kraków, dworzec autobusowy MDA ¤, Flixbus 1310: Kraków, dworzec autobusowy MDA = > Praha, ÚAN Florenc ¤, Flixbus 1301: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Praha, ÚAN Florenc ¤, Flixbus 1301: Praha, ÚAN Florenc = > Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia ¤Má spoločné úseky s linkami:
18 ¤ , 33 ¤ , 23 ¤ , Bus 9: Lesní hřbitov = > ČKD - Plotiště ¤ , Bus 9: ČKD - Plotiště = > Lesní křbitov ¤ , Bus 11: Terminál HD = > Svinary = > Terminál HD ¤ , Bus 20: Vysoká = > Pod Strání ¤ , Trolejbus 7 ¤ , Bus 17: Terminál HD = > Svinary = > Terminál HD ¤ , Bus 12: Březhrad = > Kingspan ¤ , Bus 8: Terminál HD ⇒ Malšovice - U Čechů ¤ , Bus 10: ČKD Plotiště = > Terminál HD ¤ , Bus 10: Terminál HD = > ČKD Plotiště ¤ , Trolejbus 7 ¤ , Trolejbus 3 ¤ , Trolejbus 3 ¤ , 22: Březhrad - Terminál HD ¤ , Bus 13: Terminál HD = > Rusek škola ¤ , 22: Terminál HD - Březhrad ¤ , Bus 25: Letiště ⇒ Podzámčí ¤ , Bus 25: Podzámčí ⇒ Letiště ¤ , Trolejbus 1: Terminál HD - Kluky, planetarium ¤ , 15 ¤ , 19 ¤ , Trolejbus 21: Plachata U Parku - Magistrát města - Plachta U Parku ¤ , Trolejbus 1: Kluky, planetarium - Terminál HD ¤ , Bus 14: Jungmannova = > Slezské Předměstí - cihelna ¤ , Trolejbus 4: Terminál HD - Pod strání ¤ , Trolejbus 4: Pod Strání - Terminál HD ¤ , Trolejbus 6 ¤ , Trolejbus 27: Pod Strání - Slezské Předměstí, Cihelna ¤ , Bus 26: Terminál HD = > Stěžírky ¤ , Trolejbus 2 ¤ , Bus 5: Terminál HD ⇒ Slatina ⇒ Divec ¤ , Trolejbus 2 ¤ , Trolejbus 6 ¤ , Bus 5: Divec ⇒ Terminál HD ¤ , Bus 24: Pod Strání = > Terminál HD ¤Trasa vedie cez obce
Svobodné Dvory: 5,1 km (30.8 %), Třebeš: 2,5 km (15.2 %), Hradec Králové: 2,5 km (15 %), Stěžery: 1,90 km (11.5 %), Kukleny: 1,48 km (9 %), Pražské Předměstí: 1,28 km (7.7 %), Roudnička: 0,91 km (5.5 %), Nový Hradec Králové: 0,88 km (5.3 %),Podobné linky 16:
ine: Bus 16: Trstínska, Cukrová = > Nová, OC OBI, , ine: Bus 16: TESCO = > Domamyslice, , ine: Bus 16: Nemečanka = > Nová, OC OBI, , ine: 16 = > Lyukóbánya, , dpmk: 16, , ine: 16 = > Újgyőri főtér, , ine: 16 = > Újgyőri főtér, , dpmz: Trolleybus 16: Hájik-Závodie-Centrum-Závodie-Hájik, , ine: 16 = > Bányaüzem, , ine: 16, , ine: Bus 16: Wapienica Zapora = > Warszawska Dworzec, , ine: Bus 16: Warszawska FIAT = > Wapienica Zapora, , ine: Bus 16: Wapienica Zapora = > Warszawska FIAT, , ine: Bus 16: Warszawska Dworzec = > Wapienica Zapora, , dpmp: 16: Dříteč - Hlavní nádraží, , dpmp: 16: Hlavní nádraží - Dříteč, , ine: Bus 16: Domamyslice = > TESCO, , ine: Bus 16: Trstínska, Cukrová = > Nová, OC OBI, , ine: Bus 16: Nemečanka = > Nová, OC OBI, , ine: 16 Ciągłówka - Olcza - rondo Jana Pawła II - Ciągłówka, , dpmk: 16, , ine: Bus 16: Priemyselný park I = > Gorazdova, , eurobus-sn: Linka č.16, Embraco > Sídlisko Východ, , eurobus-sn: Linka č.16, Štefánikovo námestie > Embraco, , eurobus-sn: Linka č.16, Sídlisko Mier > Embraco, , ine: Bus 16: Gorazdova = > Priemyselný park I, , ine: Bus 16: Nové Sady = > Tabulový vrch, , ine: Bus 16: Nové Sady - Centrum Haná, , ine: Bus 16: Nemečanka = > Vozovka, , ine: Bus 16: Trstínska, Cukrová = > Vozovka,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -4141681, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Stěžery, from: Roudnička, network: DPmHK, osm uid: 0, complete: no, route name: 16, osm version: 57, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 10 14T21:06:28Z, Q58557872, cs:Dopravní podnik města Hradce Králové, 2, dlzka: 16513, pocet seg: 8, lon: 15.8000, lat: 50.2102, povodna farba: dpmhk,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...