Cesta: OMA » Doprava » iná » trolleybus » 35: Barvičova ⇒ Mendlovo náměstí
35: Barvičova ⇒ Mendlovo náměstí
dĺžka 2,6 km , spravuje DPMB, číslo trasy 35,
Zastávky popri linke:
Barvičova po 18 m ¤, Barvičova po 23 m ¤, Soukopova po 333 m ¤, Soukopova po 364 m ¤, Kampelíkova po 586 m ¤, Kampelíkova po 594 m ¤, Vaňkovo náměstí po 1,00 km ¤, Vaňkovo náměstí po 1,15 km ¤, automat na lístky po 1,19 km ¤, Žlutý kopec po 1,20 km ¤, Žlutý kopec po 1,29 km ¤, Tvrdého po 1,72 km ¤, Tvrdého po 1,88 km ¤, Mendlovo náměstí po 2,6 km ¤prestupné linky:
68: Šumavská ⇒ Náměstí Míru ⇒ Myslivna po 1,05 km ¤, 68: Myslivna ⇒ Náměstí Míru ⇒ Šumavská po 1,06 km ¤, N97: Jírovcova ⇒ Líšeň, hřbitov po 2,3 km ¤, Tram 6: Královo Pole, nádraží ⇒ Starý Lískovec po 2,4 km ¤, Tram 5: Štefánikova čtvrť ⇒ Ústřední hřbitov-smyčka po 2,4 km ¤, 37: Mendlovo náměstí ⇒ Jírovcova po 2,6 km ¤Má spoločné úseky s linkami:
39: Komenského náměstí ⇒ Barvičova po 0,86 km ¤ , 39: Barvičova ⇒ Komenského náměstí po 0,97 km ¤ , 35: Mendlovo náměstí ⇒ Barvičova po 0,97 km ¤ , 38: Komenského náměstí ⇒ Preslova po 1,82 km ¤ , N95: Újezd u Brna, městský úřad ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Ivanovické náměstí ⇒ Kamenný vrch po 1,82 km ¤ , N95: Újezd u Brna, městský úřad ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Holásky ⇒ Kamenný vrch po 1,82 km ¤ , N95: Kamenný vrch ⇒ Ivanovické náměstí ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad po 1,82 km ¤ , 38: Preslova ⇒ Komenského náměstí po 1,82 km ¤ , N95: Kamenný vrch ⇒ Holásky ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad po 1,82 km ¤ , 26: Kamenný vrch ⇒ Stará osada po 2,4 km ¤ , 26: Kamenný vrch ⇒ Stará osada ⇒ Jírova po 2,4 km ¤ , 25: Stará osada ⇒ Osová po 2,4 km ¤ , N97: Líšeň, hřbitov ⇒ Jírovcova po 2,4 km ¤ , 26: Stará osada ⇒ Kamenný vrch po 2,4 km ¤ , 26: Kamenný vrch ⇒ Jírova po 2,4 km ¤ , 25: Osová ⇒ Stará osada po 2,4 km ¤ , 25: Osová ⇒ Jírova po 2,4 km ¤ , 25: Jírova ⇒ Stará osada ⇒ Osová po 2,4 km ¤ , 25: Osová ⇒ Stará osada ⇒ Jírova po 2,4 km ¤ , 26: Jírova ⇒ Kamenný vrch po 2,4 km ¤ , 26: Jírova ⇒ Stará osada ⇒ Kamenný vrch po 2,4 km ¤ , 25: Jírova ⇒ Osová po 2,4 km ¤ , N98: Líšeň, Jírova ⇒ Žebětín, Bartolomějská po 2,4 km ¤ , 84: Stará Osada ⇒ Autobusové nádraží ⇒ Mendlovo náměstí ⇒ Komín ⇒ Královo Pole, nádraží ⇒ Stará Osada po 2,4 km ¤Ide po uliciach:
Barvičova po 0,86 km ¤ , Tvrdého po 1,82 km ¤ , Úvoz po 2,3 km ¤ , Mendlovo náměstí po 2,4 km ¤Trasa vedie cez okresy
okres Brno-město: 2,6 km (100 %),Podobné linky 35:
ine: 35: Poliklinika - Velíková, točna, , ine: 35: Velíková, točna - Poliklinika, , sad-zv: 35 Železničná stanica - Skubín, , ine: 35, , ine: Bus 35: Kmeťova = > Mestský park, , ine: Bus 35: Mestský park = > Kmeťova, , ine: Bus 35: Warszawska Dworzec = > Lipnik Wielkopolska, , dpb: Bus 35: Dlhé diely = > Dúbravská cesta, , dpb: Bus 35: Dúbravská cesta = > Dlhé diely, , dpmp: Bus 35: Delňa = > Širpo, , ine: 35: Mendlovo náměstí ⇒ Barvičova, , ine: Bus 35: Lipnik Wielkopolska = > Warszawska Dworzec,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -445801, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: trolleybus, network: IDS JMK, osm uid: 0, complete: yes, route name: 35: Barvičova ⇒ Mendlovo náměstí, wheelchair: limited, osm version: 45, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 05T07:54:02Z, Q12020731, cs:Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje, Q3700534, cs:Dopravní podnik města Brna, 2, dlzka: 2584, pocet seg: 1, lon: 16.5875, lat: 49.1960, povodna farba: dpmb,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...