Linky číslo 35 v SR
Linky číslo 35 v SR
- Bus 35: Dlhé diely = > Dúbravská cesta: bus dpb
- Bus 35: Dúbravská cesta = > Dlhé diely: bus dpb
- Bus 35: Delňa = > Širpo: bus dpmp
- 35: Barvičova ⇒ Mendlovo náměstí: trolleybus ine
- Bus 35: Kmeťova = > Mestský park: bus ine
- Bus 35: Mestský park = > Kmeťova: bus ine
- Bus 35: Warszawska Dworzec = > Lipnik Wielkopolska: bus ine
- Bus 35: Lipnik Wielkopolska = > Warszawska Dworzec: bus ine
- 35: Velíková, točna - Poliklinika: bus ine
- 35: bus ine
- 35: Poliklinika - Velíková, točna: bus ine
- 35: Mendlovo náměstí ⇒ Barvičova: trolleybus ine
- 35 Železničná stanica - Skubín: bus sad-zv
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...