Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » 68: Myslivna ⇒ Náměstí Míru ⇒ Šumavská
68: Myslivna ⇒ Náměstí Míru ⇒ Šumavská
dĺžka 8,3 km , spravuje DPMB, číslo trasy 68,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Myslivna po 20 m ¤, Myslivna po 55 m ¤, Šárka po 0,93 km ¤, Šárka po 0,96 km ¤, Antonína Procházky po 2,2 km ¤, Antonína Procházky po 2,4 km ¤, Anthropos po 2,7 km ¤, Anthropos po 2,8 km ¤, automat na lístky po 3,1 km ¤, Pisárky po 3,1 km ¤, Pisárky po 3,1 km ¤, automat na lístky po 3,2 km ¤, Pisárky po 3,2 km ¤, Pisárky po 3,2 km ¤, Pavlikova po 4,3 km ¤, Pavlikova po 4,4 km ¤, Vaňkovo náměstí po 4,5 km ¤, Vaňkovo náměstí po 4,7 km ¤, Lerchova po 5,0 km ¤, Lerchova po 5,0 km ¤, Náměstí Míru po 5,4 km ¤, Náměstí Míru po 5,5 km ¤, automat na lístky po 5,5 km ¤, Náměstí Míru po 5,5 km ¤, Náměstí Míru po 5,5 km ¤, Náměstí Míru po 5,5 km ¤, Tichého po 5,8 km ¤, Kounicovy koleje po 6,0 km ¤, Kounicovy koleje po 6,1 km ¤, Tábor po 6,5 km ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Tábor po 6,5 km ¤, Klusáčkova po 7,2 km ¤, Klusáčkova po 7,2 km ¤, automat na lístky po 7,2 km ¤, Klusáčkova po 7,2 km ¤, Klusáčkova po 7,2 km ¤, Štefánikova po 7,9 km ¤, Štefánikova po 8,0 km ¤, Šumavská po 8,1 km ¤, Šumavská po 8,1 km ¤, Šumavská po 8,2 km ¤, Šumavská po 8,2 km ¤, Šumavská po 8,2 km ¤prestupné linky:
E56: Nemocnice Bohunice ⇒ Královo Pole, nádraží po 3,1 km ¤, E56: Královo Pole, nádraží ⇒ Nemocnice Bohunice po 3,1 km ¤, 35: Barvičova ⇒ Mendlovo náměstí po 4,6 km ¤, 39: Barvičova ⇒ Komenského náměstí po 4,6 km ¤, 39: Komenského náměstí ⇒ Barvičova po 4,6 km ¤, 35: Mendlovo náměstí ⇒ Barvičova po 4,6 km ¤, Tram 4: Náměstí Míru ⇒ Obřany, Babická po 5,5 km ¤, Tram 4: Obřany, Babická ⇒ Náměstí Míru po 5,5 km ¤, Tram 10: Ečerova ⇒ Stránská skála, smyčka po 6,5 km ¤, Tram 3: Rakovecká ⇒ Stará osada po 6,5 km ¤, Tram 3: Komín, smyčka ⇒ Stará osada po 6,5 km ¤, Tram 3: Stará osada ⇒ Komín, smyčka po 6,7 km ¤, Tram 3: Stará osada ⇒ Rakovecká po 6,7 km ¤, Tram 10: Stránská skála, smyčka ⇒ Ečerova po 6,7 km ¤, Tram 12: Technologický park ⇒ Komárov po 7,1 km ¤, Tram 12: Komárov ⇒ Technologický park po 7,3 km ¤, Tram 6: Královo Pole, nádraží ⇒ Starý Lískovec po 8,0 km ¤, Tram 1: Řečkovice ⇒ Bystrc po 8,0 km ¤, 32: Královo Pole, Srbská ⇒ Česká , 32: Česká ⇒ Královo Pole, SrbskáMá spoločné úseky s linkami:
37: Jírovcova ⇒ Mendlovo náměstí po 3,0 km ¤ , 26: Kamenný vrch ⇒ Jírova po 3,0 km ¤ , N95: Kamenný vrch ⇒ Holásky ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad po 3,0 km ¤ , N98: Líšeň, Jírova ⇒ Žebětín, Bartolomějská po 3,0 km ¤ , N95: Kamenný vrch ⇒ Ivanovické náměstí ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad po 3,0 km ¤ , 37: Mendlovo náměstí ⇒ Jírovcova po 3,0 km ¤ , 25: Osová ⇒ Stará osada po 3,0 km ¤ , 25: Osová ⇒ Jírova po 3,0 km ¤ , 26: Stará osada ⇒ Kamenný vrch po 3,0 km ¤ , 25: Jírova ⇒ Stará osada ⇒ Osová po 3,0 km ¤ , 25: Osová ⇒ Stará osada ⇒ Jírova po 3,0 km ¤ , 44: ÚAN Zvonařka ⇒ Stará Osada ⇒ Královo Pole, nádraží ⇒ Komín ⇒ Mendlovo náměstí ⇒ ÚAN Zvonařka po 3,0 km ¤ , 52: Mendlovo náměstí ⇒ Bystrc, Zoologická zahrada po 3,0 km ¤ , N97: Jírovcova ⇒ Líšeň, hřbitov po 3,0 km ¤ , 26: Jírova ⇒ Kamenný vrch po 3,0 km ¤ , N95: Újezd u Brna, městský úřad ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Ivanovické náměstí ⇒ Kamenný vrch po 3,0 km ¤ , 37: Mendlovo náměstí ⇒ Nemocnice Bohunice po 3,0 km ¤ , 26: Jírova ⇒ Stará osada ⇒ Kamenný vrch po 3,0 km ¤ , 25: Jírova ⇒ Osová po 3,0 km ¤ , N98: Žebětín, Bartolomějská ⇒ Líšeň, Jírova po 3,0 km ¤ , 26: Kamenný vrch ⇒ Stará osada po 3,0 km ¤ , 68: Šumavská ⇒ Náměstí Míru ⇒ Myslivna po 3,0 km ¤ , 26: Kamenný vrch ⇒ Stará osada ⇒ Jírova po 3,0 km ¤ , 25: Stará osada ⇒ Osová po 3,0 km ¤ , 37: Nemocnice Bohunice ⇒ Mendlovo náměstí po 3,0 km ¤ , N97: Líšeň, hřbitov ⇒ Jírovcova po 3,0 km ¤ , N95: Újezd u Brna, městský úřad ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Holásky ⇒ Kamenný vrch po 3,0 km ¤ , 52: Bystrc, Zoologická zahrada ⇒ Mendlovo náměstí po 3,0 km ¤ , 84: Stará Osada ⇒ Autobusové nádraží ⇒ Mendlovo náměstí ⇒ Komín ⇒ Královo Pole, nádraží ⇒ Stará Osada po 3,0 km ¤ , 38: Komenského náměstí ⇒ Preslova po 4,5 km ¤ , 38: Preslova ⇒ Komenského náměstí po 4,5 km ¤ , N89: Prace, točna ⇒ Kníničky, U Luhu po 5,7 km ¤ , N89: Kníničky, U Luhu ⇒ Prace, točna po 5,7 km ¤ , N89: Kníničky, U Luhu ⇒ Letiště Tuřany po 5,7 km ¤ , N89: Letiště Tuřany ⇒ Kníničky, U Luhu po 5,7 km ¤ , N92: Bystrc, Černého ⇒ Lesná, Halasovo náměstí po 6,7 km ¤ , N92: Lesná, Halasovo náměstí ⇒ Bystrc, Černého po 6,7 km ¤ , 36: Česká ⇒ Komín, sídliště po 7,1 km ¤ , 36: Česká ⇒ Vychodilova ⇒ Komín, sídliště po 7,1 km ¤ , N93: Vranov, smyčka ⇒ Komín, sídliště po 7,1 km ¤ , N99: Technologický park ⇒ Líšeň, Mariánské údolí po 7,1 km ¤ , 34: Vychodilova ⇒ Česká po 7,1 km ¤ , N93: Komín, sídliště ⇒ Vranov, smyčka po 7,1 km ¤ , 36: Komín, sídliště ⇒ Vychodilova ⇒ Česká po 7,1 km ¤ , 34: Česká ⇒ Vychodilova po 7,1 km ¤ , 36: Komín, sídliště ⇒ Česká po 7,1 km ¤ , N99: Líšeň, Mariánské údolí ⇒ Technologický park po 7,1 km ¤ , N91: Lelekovice, u kříže ⇒ Ivanovice, Globus ⇒ Starý Lískovec, Labská po 8,0 km ¤ , DPMB Bus 721335 po 8,0 km ¤ , N91: Ivanovice, Globus ⇒ Starý Lískovec, Labská po 8,0 km ¤ , 67: Jundrov ⇒ Avion Shopping Park po 8,0 km ¤ , N91: Starý Lískovec, Labská ⇒ Ivanovice, Globus po 8,0 km ¤ , N91: Starý Lískovec, Labská ⇒ Lelekovice, u kříže po 8,0 km ¤ , N91: Starý Lískovec, Labská ⇒ Kuřim, TE po 8,0 km ¤ , N91: Kuřim, TE ⇒ Ivanovice, Globus ⇒ Starý Lískovec, Labská po 8,0 km ¤ , 67: Avion Shopping Park ⇒ Jundrov po 8,0 km ¤ , N90: Ořešín ⇒ Kohoutovice, hájenka po 8,1 km ¤ , N90: Kohoutovice, hájenka ⇒ Ořešín po 8,1 km ¤Ide po uliciach:
Nad Pisárkami po 37 m ¤ , Šárka po 1,12 km ¤ , Antonína Procházky po 2,7 km ¤ , Pisárecká po 3,0 km ¤ , Hlinky po 3,1 km ¤ , Lipová po 4,5 km ¤ , Vaňkovo náměstí po 4,6 km ¤ , Lerchova po 4,7 km ¤ , Březinova po 5,7 km ¤ , Mučednická po 6,0 km ¤ , Veveří po 6,7 km ¤ , Šumavská po 7,0 km ¤ , Kounicova po 7,1 km ¤ , Tábor po 7,3 km ¤ , Štefánikova po 8,0 km ¤ , Domažlická po 8,0 km ¤Trasa vedie cez okresy
okres Brno-město: 8,3 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Brno: 8,3 km (100 %), Pisárky: 3,2 km (38.8 %), Žabovřesky: 1,58 km (19.1 %), Stránice: 1,26 km (15.2 %), Kohoutovice: 0,93 km (11.3 %), Ponava: 697 m (8.4 %), Veveří: 339 m (4.1 %), Královo Pole: 218 m (2.6 %),Podobné linky 68:
ine: DPO 68 Šilheřovice,Paseky - Křižíkova, , dpb: Bus 68: Trnavské mýto = > Holíčska, , ine: DPO 68 Křižíkova - Šilheřovice, Paseky, , dpb: Bus 68: Holíčska = > Trnavské mýto, , ine: 68: Šumavská ⇒ Náměstí Míru ⇒ Myslivna, , ine: 68 = > Újgyőri főtér, , ine: 68 = > Bükkszentlászló, , ine: 68: Somsály, autóbusz-forduló = > Autóbusz-állomás = > Susa, buszforduló,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -14094575, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, fixme: outdated, network: IDS JMK, osm uid: 0, route name: 68: Myslivna ⇒ Náměstí Míru ⇒ Šumavská, osm version: 8, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 01 14T08:36:59Z, Q12020731, 2, dlzka: 8252, pocet seg: 1, lon: 16.5739, lat: 49.1995, povodna farba: dpmb,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...