Cesta: OMA » Doprava » dpmk » bus » 16
16
dĺžka 8,5 km , spravuje DPMK, číslo trasy 16,
Zastávky na linke
Stará nemocnica ¤, OC Cassovia ¤, Staničné námestie ¤, Polianska ¤, Podhradová ¤, Dom umenia ¤, Ďumbierska ¤, Kasárne, Kulturpark ¤, Vodárenská ¤, Národné námestie ¤, Senný trh ¤, Jakabov palác ¤, Pri prachárni, obchodné centrá ¤, Železníky ¤, Mier ¤, Tomášikova ¤, Mlynská bašta ¤, Vodná ¤, Námestie osloboditeľov ¤Zastávky popri linke:, 1 z 2
Stará nemocnica ¤, OC Cassovia ¤, OC Cassovia ¤, Staničné námestie ¤, Staničné námestie ¤, Staničné námestie ¤, Polianska ¤, Podhradová ¤, Dom umenia ¤, Vodárenská ¤, Staničné námestie ¤, Ďumbierska ¤, Staničné námestie ¤, Staničné námestie ¤, Kasárne, Kulturpark ¤, Kasárne, Kulturpark ¤, Vodárenská ¤, Národné námestie ¤, Senný trh ¤, Jakabov palác ¤, Pri prachárni, obchodné centrá ¤, číslo 030 ¤, Železníky ¤, Dom umenia ¤, OC Cassovia ¤, Pasteurova ¤, OC Cassovia ¤, Mier ¤, Tomášikova ¤, Staničné námestie ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Tomášikova ¤, Mier ¤, Mlynská bašta ¤, Vodná ¤, Vodná ¤, Staničné námestie ¤, Námestie osloboditeľov ¤, Námestie osloboditeľov ¤, Stará nemocnica ¤, predaj lístkov ¤, číslo 024 ¤, Dom umenia ¤, Mlynská bašta ¤, Dom umenia ¤, číslo 019 ¤, Staničné námestie ¤, automat na lístky ¤, Národné námestie ¤, číslo 014 ¤, Staničné námestie ¤Automaty na lístky:
predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤prestupné linky:
Tram 3: Staničné námestie = > Važecká ¤, Bus 18: Nová nemocnica = > Madridská ¤, 55 ¤, Bus 802431 (1,7,63): Košice, AS - > Vyšný Klátov ¤, Bus 31: Vyšné Opátske = > Námestie osloboditeľov ¤, Bus 51: Bruselská = > Námestie osloboditeľov ¤, 51 ¤, Tram 3: Važecká = > Staničné námestie ¤, 18 ¤, Bus 802431 (59): Košice, AS - > Hýľov,č.d.73 ¤, 32 ¤, 56 ¤, Tram 7: Socha Jána Pavla II. = > Botanická záhrada ¤, Tram 2: Havlíčkova = > Staničné námestie ¤, Tram 4: Socha Jána Pavla II. = > Havlíčkova ¤, Tram 4: Havlíčkova = > Socha Jána Pavla II. ¤, Tram 2: Staničné námestie = > Havlíčkova ¤, 54 ¤, 55 ¤, 20 ¤, Bus 18: Madridská = > Nová nemocnica ¤, Bus 802431 (31,33,51,35,19,11,39,27,23,41,37): Košice, AS - > Vyšný Klátov - > Zlatá Idka,pošta ¤, Tram 5: Staničné námestie = > Luník VIII ¤, Tram 6: Staničné námestie = > Námestie Maratónu mieru ¤, Bus 802431 (9,55): Košice, AS - > Zlatá Idka,pošta ¤, Bus 10: Madridská = > Obchodné centrum Optima ¤, 52 ¤, Bus 802431 (5): Košice, AS - > Vyšný Klátov ¤, Tram 6: Námestie Maratónu mieru = > Staničné námestie ¤, Tram 9: Havlíčkova = > Važecká ¤, Tram 9: Važecká = > Havlíčkova ¤Má spoločné úseky s linkami:
17 ¤ , 32 ¤ , 72 ¤ , Bus 12: Podhradová = > Šebastovce ¤ , 36 ¤ , 57 ¤ , 19 ¤ , Bus 31: Námestie osloboditeľov = > Vyšné Opátske ¤ , Bus 51: Námestie osloboditeľov = > Bruselská ¤ , 17 ¤ , 51 ¤ , 15 ¤ , 13 ¤ , 13 ¤ , 15 ¤ , 71 ¤ , Bus 802431 (24): Vyšný Klátov - > Košice, AS ¤ , 29 ¤ , 25 ¤ , 24 ¤ , Bus 802431 (54): Vyšný Klátov - > Hýľov,č.d.73 - > Košice, AS ¤ , Bus 12: Šebastovce = > Podhradová ¤ , 25 ¤ , 54 ¤ , 23 ¤ , Bus 802431 (8): Hýľov,č.d.73 - > Košice, AS ¤ , Bus 802431 (16,12,46): Vyšný Klátov - > Košice, AS ¤ , Bus 802431 (2): Zlatá Idka,pošta - > Vyšný Klátov - > Košice, AS ¤ , Bus 802431 (10,14,58,50,26): Zlatá Idka,pošta - > Vyšný Klátov - > Košice, AS ¤ , Bus 22: Džungľa = > Baňa Bankov ¤ , Bus 22: Baňa Bankov = > Džungľa ¤ , 34 ¤ , 24 ¤ , Bus 11: Luník IX, sídlisko = > Námestie osloboditeľov ¤ , 27 ¤ , 27 ¤ , 56 ¤ , 71 ¤ , 52 ¤ , Bus 10: Obchodné centrum Optima = > Madridská ¤ , 14 ¤ , 23 ¤ , 20 ¤ , Bus 802431 (18,22): Nižný Klátov,horáreň - > Vyšný Klátov - > Košice, AS ¤ , 16 ¤ , 72 ¤Ide po uliciach:
Cesta pod Hradovou ¤ , Ďumbierska ¤ , Gemerská ¤ , Gorkého ¤ , Námestie osloboditeľov ¤ , Národná trieda ¤ , Protifašistických bojovníkov ¤ , Rastislavova ¤ , Štefánikova ¤ , Staničné námestie ¤ , Štúrova ¤ , Gerlachovská ¤Trasa vedie cez obce
Košice: 8,5 km (100 %), Košice - mestská časť Juh: 2,9 km (34.3 %), Košice - mestská časť Staré Mesto: 2,9 km (34.3 %), Košice - mestská časť Sever: 2,7 km (31.4 %), Severné Mesto: 2,7 km (31.4 %), Stredné Mesto: 2,4 km (28 %), Južné Mesto: 2,1 km (24.9 %), Skladná: 0,80 km (9.4 %), Letná: 539 m (6.3 %),Wikipédia
Námestie osloboditeľov (Košice) ¤, Košice – mestská časť Juh ¤, Jakabov palác ¤, Obytné domy na Štefánikovej, Podtatranského a Starej baštovej ulici ¤, Divadlo Romathan ¤, Bývalý Hotel Palace (Košice) ¤, Železničná stanica Košice ¤, Štátna filharmónia Košice ¤, Divadlo Thália ¤, Osemposchoďák (Košice) ¤, Miklušova väznica ¤, Kostol Svätého Ducha (Košice) ¤, Evanjelický kostol (Košice) ¤, Námestie Maratónu mieru ¤, Pongrácovsko-forgáčovský palác ¤, Archeologické múzeum (Košice) ¤, Košická gréckokatolícka eparchia ¤, Košice ¤, Košice-okolie (okres) ¤, Východoslovenské múzeum ¤Podobné linky 16:
ine: Bus 16: Trstínska, Cukrová = > Nová, OC OBI, , ine: Bus 16: Priemyselný park I = > Gorazdova, , ine: Bus 16: Gorazdova = > Priemyselný park I, , ine: 16 = > Lyukóbánya, , ine: 16, , ine: 16 = > Újgyőri főtér, , ine: 16 = > Újgyőri főtér, , ine: 16 = > Bányaüzem, , ine: Bus 16: Nové Sady = > Tabulový vrch, , ine: Bus 16: Nové Sady - Centrum Haná, , dpmp: 16: Dříteč - Hlavní nádraží, , dpmp: 16: Hlavní nádraží - Dříteč, , ine: Bus 16: Warszawska Dworzec = > Wapienica Zapora, , ine: Bus 16: Nemečanka = > Nová, OC OBI, , ine: Bus 16: (2) Železničná stanica = > Trstínska, Cukrová, , ine: Bus 16: (1) Vozovka = > Trstínska, Cukrová, , ine: Bus 16: (3) Vozovka = > Nemečanka, , ine: Bus 16: Nemečanka = > Vozovka, , ine: Bus 16: Trstínska, Cukrová = > Vozovka, , dpmz: Trolleybus 16: Hájik-Závodie-Centrum-Závodie-Hájik, , eurobus-sn: Linka č.16, Embraco > Sídlisko Východ, , eurobus-sn: Linka č.16, Štefánikovo námestie > Embraco, , eurobus-sn: Linka č.16, Sídlisko Mier > Embraco, , ine: Bus 16: (6) Vozovka = > Železničná stanica, , ine: Bus 16: (4) Nová, OC OBI = > Nemečanka, , ine: Bus 16: (5) Nová, OC OBI = > Nemečanka, , ine: Bus 16: Wapienica Zapora = > Warszawska Dworzec, , ine: Bus 16: Warszawska FIAT = > Wapienica Zapora, , ine: Bus 16: Wapienica Zapora = > Warszawska FIAT, , ine: Bus 16: TESCO = > Domamyslice, , ine: 16, , ine: Bus 16: Domamyslice = > TESCO, , ine: Bus 16: Trstínska, Cukrová = > Nová, OC OBI, , ine: Bus 16: Nemečanka = > Nová, OC OBI, , ine: 16 Ciągłówka - Olcza - rondo Jana Pawła II - Ciągłówka, , dpmk: 16,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -2848688, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Podhradová, from: Obchodné centrum Cassovia, network: MHD Košice, osm uid: 0, route name: 16, osm version: 42, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 03 08T14:40:30Z, Q104904552, en:Public transport in Košice, Q2265496, sk:Dopravný podnik mesta Košice, dlzka: 8490, pocet seg: 2, lon: 21.2555, lat: 48.7233,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...