Cesta: OMA » Doprava » iná » trolleybus » 112
112
dĺžka 13,4 km , spravuje DPO, číslo trasy 112,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Konzervatoř ¤, Bohumínská ¤, Ostrava, hl.n. ¤, Náprstkova ¤, Jiřího Trnky ¤, autobusová zastávka ¤, autobusová zastávka ¤, autobusová zastávka ¤, Hornopolní ¤, Českobratrská ¤, Pivovar ¤, Husův sad ¤, Konzervatoř ¤, Ahepjukova ¤, Lechowiczova ¤, Hlavní nádraží ¤, Náměstí S.Čecha ¤, Sad Boženy Němcové ¤, autobusová zastávka ¤, autobusová zastávka ¤, Husův sad ¤, Českobratrská ¤, autobusová zastávka ¤, Sad Boženy Němcové ¤, Vršovců ¤, Strmá ¤, Betonářská ¤, Sokola Tůmy ¤, automat na lístky ¤, Keramická ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Keramická ¤, Vršovců ¤, Hladnovská ¤, Hladnovská ¤, Betonářská ¤, Sídliště Muglinov ¤, Sídliště Muglinov ¤, Strmá ¤, automat na lístky ¤, Revírní br. pokladna ¤prestupné linky:
DPO 68 Šilheřovice,Paseky - Křižíkova ¤, 52 ¤, Tram 8: Hlavní nádraží = > Poruba,Vřesinská ¤, Tram 1: Dubina = > Hlavní nádraží ¤, Tram 1: Hlavní nádraží = > Dubina ¤, Tram 6: Výškovice = > Mor. Ostrava,Plynárny ¤, Tram 6: Mor. Ostrava,Plynárny = > Výškovice ¤, Tram 2: Výškovice = > Hlavní nádraží ¤, 18 ¤, Tram 14: Přívoz, Hlučínská = > Nová Huť jižní brána ¤, DPO 68 Křižíkova - Šilheřovice, Paseky ¤, 9 ¤, 11 ¤, Tram 14: Nová Huť jižní brána = > Přívoz, Hlučínská ¤, 24 ¤, Tram 8: Poruba,Vřesinská = > Hlavní nádraží ¤, 57 ¤, Tram 2: Hlavní nádraží = > Výškovice ¤Má spoločné úseky s linkami:
Trolleybus 104: Náměstí Republiky = > Michálkovice ¤ , bus 22 ¤ , Flixbus N1395: Gdynia, dworzec autobusowy = > Wien Erdberg, Busterminal VIB ¤ , Flixbus 918: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Wien, Hbf. (International Busterminal) ¤ , Trolleybus 111: Hlavní nádraží = > Michálkovice ¤ , 54 ¤ , Flixbus N899: München, ZOB = > Kraków, dworzec autobusowy MDA ¤ , Flixbus N1293: Budapešť, Népliget = > Wroclaw, autobusová stanica ¤ , Flixbus 913: Praha, ÚAN Florenc = > Kraków, przystanek autobusowy MDA ¤ , Flixbus 916: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Kraków, przystanek autobusowy MDA ¤ , 108 ¤ , Flixbus N1395: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Gdynia, dworzec autobusowy ¤ , Flixbus N913: Praha, ÚAN Florenc = > Kraków, przystanek autobusowy MDA ¤ , Bus 39 ¤ , 37 ¤ , Flixbus 918: Wien, Hbf. (International Busterminal) = > Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia ¤ , Flixbus N899: Kraków, dworzec autobusowy MDA = > München, ZOB ¤ , 34 ¤ , 35 ¤ , 20 ¤ , Flixbus N918: Wien, Hbf. (International Busterminal) = > Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia ¤ , Trolleybus 111: Michálkovice = > Hlavní nádraží ¤ , 113 ¤ , Flixbus 919: Wien, Flughafen Schwechat = > Wrocław, dworzec autobusowy ¤ , 49 ¤ , Trolleybus 106: Důl Heřmanice = > Stadion Bazaly = > Hlavní nádraží ¤ , 103 ¤ , 102 ¤ , Bus 99: Hladnov = > ÚAN = > Bazaly ¤ , Flixbus 913: Kraków, przystanek autobusowy MDA = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Trolleybus 101: Hlavní nádraží = > Hranečník ¤ , Flixbus N1283: Krakov, autobusová stanica MDA = > Split, autobusová stanica ¤ , Flixbus N1283: Split, autobusová stanica = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , 92 ¤ , Trolleybus 107: Hranečník = > Hranečník ¤ , Trolleybus 101: Hranečník = > Hlavní nádraží ¤ , Trolleybus 106: Hlavní nádraží = > Kamenec = > Důl Heřmanice ¤ , Trolleybus 106: Důl Heřmanice = > Kamenec = > Hlavní nádraží ¤ , Trolleybus 101: Hlavní nádraží = > Radvanice,Ludvíkova ¤ , Trolleybus 104: Michálkovice = > Náměstí Republiky ¤ , Trolleybus 106: Hlavní nádraží = > Stadion Bazaly = > Důl Heřmanice ¤ , 105 ¤ , 109 ¤ , Flixbus 916: Kraków, przystanek autobusowy MDA = > Wien Erdberg, Busterminal VIB ¤ , Flixbus N1293: Vroclav, autobusová stanica = > Budapešť, Népliget ¤ , Flixbus N913: Kraków, przystanek autobusowy MDA = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 71 ¤ , Flixbus 919: Wrocław, dworzec autobusowy = > Wien, Flughafen Schwechat ¤ , Flixbus N918: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Wien, Hbf. (International Busterminal) ¤ , Trolleybus 101: Radvanice,Ludvíkova = > Hlavní nádraží ¤Ide po uliciach:
Muglinovská ¤ , Betonářská ¤ , Českobratrská ¤ , Hladnovská ¤ , Hornopolní ¤ , Michálkovická ¤ , Novoveská ¤ , Orlovská ¤ , Nádražní ¤ , Mariánskohorská ¤ , Sokola Tůmy ¤Trasa vedie cez okresy
okres Ostrava-město: 13,4 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Ostrava: 13,4 km (100 %), Moravská Ostrava: 5,0 km (37.4 %), Slezská Ostrava: 3,1 km (23.3 %), Muglinov: 2,6 km (19 %), Mariánské Hory: 1,65 km (12.3 %), Přívoz: 0,91 km (6.8 %),Podobné linky 112:
ine: Bus 112: Čadca, nemocnica = > Kysucké Nové Mesto, AS, , ine: Bus 112: Čadca, aut.st. = > Dunajov, žel. závory, , ine: Bus 112 (15): Sereď,nám. = > Sereď,žel.st. = > Sereď,Hornočepeňská ul., , ine: Bus 112 (14,8): Sereď,Hornočepeňská ul. = > Sereď,ul.9.mája = > Sereď,nám., , ine: Bus 112 (13): Sereď,nám. = > Sereď,Hornočepeňská ul., , ine: Bus 112 (11,9): Sereď,nám. = > Sereď,žel.st. = > Sereď,Hornočepeňská ul., , ine: Bus 112 (16): Sereď,Hornočepeňská ul. = > Sereď,nám., , ine: Bus 112 (17): Sereď,Priemyselná ul. = > Sereď,žel.st. = > Sereď,Hornočepeňská ul., , ine: Bus 112 (5): Sereď,nám. = > Sereď,ZIPP, , ine: Bus 112: Kysucké Nové Mesto, AS = > Čadca, nemocnica, , ine: Bus 112: Kysucké Nové Mesto, AS = > Čadca, AS, , ine: Bus 112 (10): Sereď,Hornočepeňská ul. = > Sereď,žel.st. = > Sereď,Cukrovarská ul., , ine: Bus 112: Dunajov, žel. závory = > Čadca, aut.st., , ine: Bus 112 (12): Sereď,Hornočepeňská ul. = > Sereď,ul.9.mája = > Sereď,Cukrovarská ul., , ine: Bus 112: Čadca, AS = > Kysucké Nové Mesto, AS,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -3173055, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: trolleybus, network: ODIS, osm uid: 0, osm version: 51, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 04 23T14:10:34Z, Q12043044, cs:Integrovaný dopravní systém Moravskoslezského kraje ODIS, Q11323689, cs:Dopravní podnik Ostrava, dlzka: 13407, pocet seg: 8, lon: 18.2820, lat: 49.8443, povodna farba: dpo,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...