Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » 54
54
dĺžka 19 km , spravuje cz:DPO, číslo trasy 54,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Jirská osada ¤, Francouzská ¤, Alšovo náměstí ¤, Nová Ves,vodárna ¤, Kubánská ¤, Nezvalovo náměstí ¤, Sad Boženy Němcové ¤, Nezvalovo náměstí ¤, Řecká ¤, Francouzská ¤, Alšovo náměstí ¤, Jižní svahy ¤, Nová Ves,vodárna ¤, Jirská osada ¤, Řecká ¤, Mongolská ¤, Kubánská ¤, Jižní svahy ¤, Sad Boženy Němcové ¤, Nová Ves,vodárna ¤, Nákladní ¤, Nákladní ¤, výroba klíčů ¤, Grmelova ¤, Grmelova ¤, Nová Ves ¤, Třebovice,OC ¤, Třebovice,OC ¤, Svinov,mosty ¤, Svinov,mosty ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
automat na lístky ¤, Třebovice,OC ¤, Svinov,mosty ¤, automat na lístky ¤, predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, Řecká ¤prestupné linky:
Tram 8: Hlavní nádraží = > Poruba,Vřesinská ¤, 19 ¤, Tram 1: Dubina = > Hlavní nádraží ¤, 7 ¤, Tram 1: Hlavní nádraží = > Dubina ¤, Tram 2: Výškovice = > Hlavní nádraží ¤, 18 ¤, Tram 4: Martinov = > Nová huť jižní brána ¤, Tram 14: Přívoz, Hlučínská = > Nová Huť jižní brána ¤, DPO 68 Křižíkova - Šilheřovice, Paseky ¤, 9 ¤, Tram 4: Nová huť jižní brána = > Martinov ¤, 11 ¤, Tram 3: Poruba,vozovna = > Dubina ¤, Tram 14: Nová Huť jižní brána = > Přívoz, Hlučínská ¤, Tram 3: Dubina = > Poruba,vozovna ¤, Tram 17: Poruba,Vřesinská = > Dubina ¤, Tram 17: Dubina = > Poruba,Vřesinská ¤, Tram 8: Poruba,Vřesinská = > Hlavní nádraží ¤, Tram 2: Hlavní nádraží = > Výškovice ¤Má spoločné úseky s linkami:
DPO 68 Šilheřovice,Paseky - Křižíkova ¤ , 52 ¤ , Flixbus N1395: Gdynia, dworzec autobusowy = > Wien Erdberg, Busterminal VIB ¤ , Flixbus 918: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Wien, Hbf. (International Busterminal) ¤ , Trolleybus 111: Hlavní nádraží = > Michálkovice ¤ , Bus 90: Krásné Pole,Planetárium = > Poruba,vozovna ¤ , Bus 90: Krásné Pole,Planetárium = > Poruba,vozovna ¤ , Flixbus N899: München, ZOB = > Kraków, dworzec autobusowy MDA ¤ , 58 ¤ , 112 ¤ , Flixbus N1293: Budapešť, Népliget = > Wroclaw, autobusová stanica ¤ , Flixbus 913: Praha, ÚAN Florenc = > Kraków, przystanek autobusowy MDA ¤ , Flixbus 916: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Kraków, przystanek autobusowy MDA ¤ , 108 ¤ , Flixbus N1395: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Gdynia, dworzec autobusowy ¤ , Flixbus N913: Praha, ÚAN Florenc = > Kraków, przystanek autobusowy MDA ¤ , Bus 39 ¤ , 37 ¤ , Flixbus 918: Wien, Hbf. (International Busterminal) = > Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia ¤ , Flixbus N899: Kraków, dworzec autobusowy MDA = > München, ZOB ¤ , 34 ¤ , 35 ¤ , 20 ¤ , 40 ¤ , Flixbus N918: Wien, Hbf. (International Busterminal) = > Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia ¤ , Trolleybus 111: Michálkovice = > Hlavní nádraží ¤ , 79 ¤ , Bus 90: Poruba,vozovna = > Krásné Pole,Planetárium ¤ , Bus 90: Poruba,vozovna = > Krásné Pole,Planetárium ¤ , 113 ¤ , Flixbus 919: Wien, Flughafen Schwechat = > Wrocław, dworzec autobusowy ¤ , 49 ¤ , 45 ¤ , 24 ¤ , Trolleybus 106: Důl Heřmanice = > Stadion Bazaly = > Hlavní nádraží ¤ , 103 ¤ , 102 ¤ , 51 ¤ , Bus 44: Poruba,Otakara Jeremiáše = > Třebovice,Tesco ¤ , Flixbus 913: Kraków, przystanek autobusowy MDA = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 286: Pustá Polom, škola = > Ostrava, Svinovské Mosty ¤ , Trolleybus 101: Hlavní nádraží = > Hranečník ¤ , 43 ¤ , Flixbus N1283: Krakov, autobusová stanica MDA = > Split, autobusová stanica ¤ , Flixbus N1283: Split, autobusová stanica = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , Trolleybus 101: Hranečník = > Hlavní nádraží ¤ , Trolleybus 106: Hlavní nádraží = > Kamenec = > Důl Heřmanice ¤ , Trolleybus 106: Důl Heřmanice = > Kamenec = > Hlavní nádraží ¤ , Trolleybus 101: Hlavní nádraží = > Radvanice,Ludvíkova ¤ , Trolleybus 106: Hlavní nádraží = > Stadion Bazaly = > Důl Heřmanice ¤ , 48 ¤ , 57 ¤ , Flixbus 916: Kraków, przystanek autobusowy MDA = > Wien Erdberg, Busterminal VIB ¤ , Flixbus N1293: Vroclav, autobusová stanica = > Budapešť, Népliget ¤ , Flixbus N913: Kraków, przystanek autobusowy MDA = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Flixbus 919: Wrocław, dworzec autobusowy = > Wien, Flughafen Schwechat ¤ , Flixbus N918: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Wien, Hbf. (International Busterminal) ¤ , 46 ¤ , Trolleybus 101: Radvanice,Ludvíkova = > Hlavní nádraží ¤Ide po uliciach:
Mariánskohorská ¤ , 28. října ¤ , Francouzská ¤ , Hlavní třída ¤ , Mongolská ¤ , Opavská ¤ , Polská ¤ , Sokolská třída ¤Trasa vedie cez okresy
okres Ostrava-město: 19 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Ostrava: 19 km (100 %), Nová Ves u Ostravy: 4,4 km (23.6 %), Moravská Ostrava: 3,5 km (18.5 %), Mariánské Hory: 3,4 km (18.4 %), Svinov: 3,0 km (16.1 %),Podobné linky 54:
dpmk: 54, , dpmk: 54, , ine: 54: Bystrc, Zoologická zahrada ⇒ Bystrc, Kamechy, , ine: 54: Bystrc, Kamechy ⇒ Bystrc, Zoologická zahrada, , ine: 54 = > Felső-Majláth, , ine: 54 = > Repülőtér/Bosch,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -3178114, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, network: ODIS, osm uid: 0, osm version: 30, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 04 05T17:48:41Z, dlzka: 18709, pocet seg: 8, lon: 18.2248, lat: 49.8312, povodna farba: cz dpo,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...