Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 99: Hladnov = > ÚAN = > Bazaly
Bus 99: Hladnov = > ÚAN = > Bazaly
dĺžka 9,2 km , spravuje cz:DPO, číslo trasy 99, názvy: Bus 99: Hladnov => ÚAN => Bazaly
Zastávky popri linke:
Františkov ¤, ÚAN ¤, autobusová zastávka ¤, Kamenec ¤, Elektra ¤, Husův sad ¤, Nám. J. Gagarina ¤, Sl.Ostrava,radnice ¤, Most Miloše Sýkory ¤, Husův sad ¤, Most Miloše Sýkory ¤, Stodolní ¤, ÚAN ¤, Františkov ¤, automat na lístky ¤, Hladnov ¤, Sl.Ostrava,radnice ¤, automat na lístky ¤, automat na lístky ¤, Karolina ¤, Karolina ¤, automat na lístky ¤, automat na lístky ¤, Výstaviště ¤, Nám. J. Gagarina ¤, Ostrava, ÚAN ¤, automat na lístky ¤, číslo 10 ¤, Náměstí Republiky ¤, číslo 5 ¤, Revírní br. pokladna ¤prestupné linky:
Tram 8: Hlavní nádraží = > Poruba,Vřesinská ¤, Tram 1: Dubina = > Hlavní nádraží ¤, Tram 1: Hlavní nádraží = > Dubina ¤, Tram 6: Výškovice = > Mor. Ostrava,Plynárny ¤, Tram 6: Mor. Ostrava,Plynárny = > Výškovice ¤, Tram 2: Výškovice = > Hlavní nádraží ¤, 18 ¤, Tram 4: Martinov = > Nová huť jižní brána ¤, Tram 10: Hranečník = > Dubina ¤, Tram 14: Přívoz, Hlučínská = > Nová Huť jižní brána ¤, Tram 12: Hranečník = > Dubina ¤, Tram 10: Dubina = > Hranečník ¤, 9 ¤, Bus 552: Orlová, Lutyně, aut. nádr. = > Ostrava, ÚAN ¤, Tram 4: Nová huť jižní brána = > Martinov ¤, 11 ¤, Tram 14: Nová Huť jižní brána = > Přívoz, Hlučínská ¤, Tram 8: Poruba,Vřesinská = > Hlavní nádraží ¤, Tram 12: Dubina = > Hranečník ¤, Bus 552: Ostrava, ÚAN = > Orlová, Lutyně, aut. nádr. ¤, Tram 2: Hlavní nádraží = > Výškovice ¤Má spoločné úseky s linkami:
Trolleybus 104: Náměstí Republiky = > Michálkovice ¤ , bus 22 ¤ , Trolleybus 111: Hlavní nádraží = > Michálkovice ¤ , 112 ¤ , Bus21: UAN - Vratimov,Horní Datyně ¤ , 108 ¤ , 37 ¤ , 20 ¤ , Trolleybus 111: Michálkovice = > Hlavní nádraží ¤ , 113 ¤ , 81 ¤ , Trolleybus 106: Důl Heřmanice = > Stadion Bazaly = > Hlavní nádraží ¤ , 103 ¤ , 102 ¤ , 50 ¤ , Trolleybus 101: Hlavní nádraží = > Hranečník ¤ , 92 ¤ , Trolleybus 107: Hranečník = > Hranečník ¤ , Trolleybus 101: Hranečník = > Hlavní nádraží ¤ , Trolleybus 106: Hlavní nádraží = > Kamenec = > Důl Heřmanice ¤ , Trolleybus 106: Důl Heřmanice = > Kamenec = > Hlavní nádraží ¤ , Trolleybus 101: Hlavní nádraží = > Radvanice,Ludvíkova ¤ , Trolleybus 104: Michálkovice = > Náměstí Republiky ¤ , Trolleybus 106: Hlavní nádraží = > Stadion Bazaly = > Důl Heřmanice ¤ , 105 ¤ , 109 ¤ , Bus 443 ¤ , Bus 71 ¤ , Trolleybus 101: Radvanice,Ludvíkova = > Hlavní nádraží ¤Ide po uliciach:
Červeného kříže ¤ , Odboje ¤ , 28. října ¤ , Bohumínská ¤ , Českobratrská ¤ , Dědičná ¤ , Frýdecká ¤ , Keltičkova ¤ , Místecká ¤ , Na Baranovci ¤ , Střelniční ¤ , Těšínská ¤ , Vojanova ¤ , Havlíčkovo nábřeží ¤ , Nádražní ¤ , Pivovarská ¤ , Biskupská ¤ , Nemocniční ¤ , Sokolská třída ¤Trasa vedie cez okresy
okres Ostrava-město: 8,9 km (97.2 %),Trasa vedie cez obce
Ostrava: 8,9 km (97.2 %), Moravská Ostrava: 6,0 km (65.4 %), Slezská Ostrava: 2,9 km (31.8 %),Podobné linky 99:
dpb: Bus 99: Ovsište = > Antolská, , dpb: Bus 99: Antolská = > Ovsište, , ine: Bus 99: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská, , ine: Bus 99: Železničná stanica Nitra = > Štúrova,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -10156053, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Bazaly, from: Hladnov, network: ODIS, osm uid: 0, complete: no, route name: Bus 99: Hladnov => ÚAN => Bazaly, osm version: 9, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 01 20T08:55:01Z, 2, dlzka: 9172, pocet seg: 3, lon: 18.2899, lat: 49.8360, povodna farba: cz dpo,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...