Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Linia 31 (Zdrojowa - Gaj Pętla → Dw. Aut. MPK Przyst. końcowy)
Linia 31 (Zdrojowa - Gaj Pętla → Dw. Aut. MPK Przyst. końcowy)
dĺžka 8,4 km , spravuje MPK Nowy Sącz, číslo trasy 31,
Zastávky na linke
Zdrojowa- Gaj Pętla po 13 m ¤, Zdrojowa - Gaj po 454 m ¤, Zabełecka - Gaj II po 0,88 km ¤, Zabełecka - Gaj I po 1,64 km ¤, Zabełecka - Gaj po 2,2 km ¤, Brzozowa - Gaj Osiedle po 2,9 km ¤, Myśliwska - Brzozowa po 3,2 km ¤, Tarnowska - Zabełcze po 3,7 km ¤, Tarnowska - Łubinka po 4,6 km ¤, Tarnowska po 5,3 km ¤, Kazimierza Wielkiego po 6,0 km ¤, Kościuszki po 6,5 km ¤, Aleja Wolności po 7,3 km ¤, Aleja Batorego po 7,8 km ¤, Dw. Aut. MPK przyst. końcowy po 8,4 km ¤Zastávky popri linke:
Zdrojowa- Gaj Pętla po 13 m ¤, Zdrojowa - Gaj po 454 m ¤, Zabełecka - Gaj II po 0,88 km ¤, Zabełecka - Gaj I po 1,64 km ¤, Zabełecka - Gaj po 2,2 km ¤, Brzozowa - Gaj Osiedle po 2,9 km ¤, Brzozowa - Gaj Osiedle po 2,9 km ¤, Myśliwska - Brzozowa po 3,2 km ¤, Myśliwska - Brzozowa po 3,2 km ¤, Tarnowska - Zabełcze po 3,7 km ¤, Tarnowska - Zabełcze po 3,7 km ¤, Tarnowska - Łubinka po 4,6 km ¤, Tarnowska - Łubinka po 4,7 km ¤, Tarnowska po 5,0 km ¤, Tarnowska po 5,3 km ¤, Kazimierza Wielkiego po 6,0 km ¤, Kościuszki po 6,5 km ¤, Jagiellońska - Planty po 6,8 km ¤, predaj lístkov po 7,1 km ¤, predaj lístkov po 7,3 km ¤, Aleja Wolności po 7,3 km ¤, Aleja Wolności po 7,4 km ¤, Aleja Batorego po 7,8 km ¤, Dw. Aut. MPK st. 2 po 8,3 km ¤, Dw. Aut. MPK st. 1 po 8,3 km ¤, Dworzec MPK po 8,3 km ¤, autobusová zastávka po 8,3 km ¤, Dw. Aut. MPK st. 3 po 8,3 km ¤, Dw. Aut. MPK przyst. końcowy po 8,4 km ¤Automaty na lístky:
predaj lístkov po 7,1 km ¤, predaj lístkov po 7,3 km ¤, predaj lístkov po 7,7 km ¤prestupné linky:
Linia 7 (Sucharskiego - Lidl → Sucharskiego - Lidl po 5,5 km ¤, Linia 25 (Ogrodowa - Park → Piątkowa - Mystków Most) po 8,3 km ¤, Linia 17 (Smolika - Sąd → Barska - Granica) po 8,3 km ¤, Linia 3 (Majdan Pętla → Długosza - Planty) po 8,3 km ¤, Linia 6 (Sucharskiego - Westerplatte → 29 Listopada) po 8,3 km ¤, Linia 4 (Ruchu Ludowego - Pętla/Komorowskiego → Długosza Planty/Dw. Aut. MPK przyst. końcowy) po 8,4 km ¤, Linia 6 (29 Listopada → Dw. Aut. MPK przyst. końcowy) po 8,4 km ¤Má spoločné úseky s linkami:
Linia 31 (Dw. Aut. MPK st. 1 → Zdrojowa - Gaj Pętla) po 2,6 km ¤ , BUS: Jurków - Nowy Sącz po 3,9 km ¤ , Linia 5 (Tarnowska - Galeria Szubryt → Dw. Aut. MPK przyst. końcowy po 5,1 km ¤ , Flixbus K787: Krynica-Zdrój, Czarny Potok = > Kołobrzeg, Jagiellońska po 5,5 km ¤ , Linia 5 (Dw. Aut. MPK st. 1 → Tarnowska - Galeria Szubryt) po 5,5 km ¤ , Flixbus K787: Kołobrzeg, Jagiellońska = > Krynica-Zdrój, Czarny Potok po 5,5 km ¤ , Linia 25 (Piątkowa - Mystków Most → Ogrodowa - Park) po 6,0 km ¤ , Linia 17 (Barska - Granica → Smolika - Sąd) po 6,0 km ¤ , Linia 9 (Mała Poręba - Ruczaj → Ogrodowa - Park) po 6,7 km ¤ , Linia 3 (Konarskiego → Majdan Pętla) po 6,7 km ¤ , Linia 23 (Sucharskiego - Westerplatte → Sucharskiego - Westerplatte po 6,7 km ¤ , Linia 9 (Ogrodowa - Park → Mała Poręba -Ruczaj) po 6,7 km ¤ , Linia 13 (Konarskiego → Długosza - Planty) po 6,7 km ¤ , Linia 4 (Konarskiego → Ruchu Ludowego - Pętla) po 6,7 km ¤ , Linia 12 (Konarskiego → Długosza - Planty) po 6,7 km ¤Trasa vedie cez okresy
powiat nowosądecki: 237 m (2.8 %),Trasa vedie cez obce
Nowy Sącz: 8,1 km (97.2 %), Osiedle Zabełcze: 3,9 km (46.5 %), Osiedle Stare Miasto: 1,58 km (19 %), Osiedle Przetakówka: 1,18 km (14.1 %), Osiedle Szujskiego: 0,77 km (9.2 %), Osiedle Centrum: 661 m (7.9 %), gmina Chełmiec: 237 m (2.8 %), Wielopole: 237 m (2.8 %),Podobné linky 31:
dpmz: Bus 31: Pietna = > Asanačný podnik, , dpmz: Bus 31: Asanačný podnik = > Pietna, , ine: 31, , ine: Bus 31: Ľadoveň - D. Záturčie - Vrútky, , ine: Bus 31: Vrútky - D. Záturčie - Ľadoveň, , dpmk: Bus 31: Námestie osloboditeľov = > Vyšné Opátske, , dpmk: Bus 31: Vyšné Opátske = > Námestie osloboditeľov, , ine: Linia 31 (Dw. Aut. MPK st. 1 → Zdrojowa - Gaj Pętla), , dpb: Bus 31: Blumentál = > Cintorín Slávičie, , dpb: Bus 31: Cintorín Slávičie= > Blumentál, , ine: 31: Šlapanice, Kalvodova ⇒ Hlavní nádraží, , ine: 31: Hlavní nádraží ⇒ Šlapanice, Kalvodova, , ine: 31: Jaroslavice, točna - Mladcová, Bartošův dům, , ine: 31: Mladcová, Bartošův dům - Jaroslavice, točna,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -15421574, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Dw. Aut. MPK Przyst. końcowy, from: Zdrojowa Gaj Pętla, network: MPK Nowy Sącz, osm uid: 0, route name: Linia 31 (Zdrojowa Gaj Pętla → Dw. Aut. MPK Przyst. końcowy), osm version: 4, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 07 05T22:02:28Z, dlzka: 8357, pocet seg: 1, lon: 20.6989, lat: 49.6377, povodna farba: mpk nowy sącz,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...