Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Linia 17 (Smolika - Sąd → Barska - Granica)
Linia 17 (Smolika - Sąd → Barska - Granica)
dĺžka 10,7 km , spravuje MPK Nowy Sącz, číslo trasy 17,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Hallera - Osiedle ¤, Barska - Sucharskiego ¤, Aleja Wolności ¤, Dw. Aut. MPK st. 1 ¤, Barska - Granica ¤, Barska - Kapliczki ¤, Jana Pawła II ¤, Jana Pawła II - Zawiszy Czarnego ¤, Smolika - Sąd ¤, Zdrojowa - Hallera ¤, Lwowska - Kochanowskiego ¤, Barska - Lwowska ¤, Jana Pawła II - Zielona ¤, Barska - Granica ¤, Grottgera ¤, Barska - Góra ¤, Grottgera ¤, Dworzec MPK ¤, Jana Pawła II - Zielona ¤, Barska - Góra ¤, Hallera - Barska ¤, autobusová zastávka ¤, Barska - Kapliczki ¤, Smolika - Sąd ¤, Hallera - Barska ¤, Hallera - Osiedle ¤, Jana Pawła II ¤, Barska - Podgórska ¤, Zdrojowa - Basen ¤, Lwowska - Kochanowskiego ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Barska - Szkoła ¤, Jana Pawła II - Zawiszy Czarnego ¤, Barska - Sucharskiego ¤, Zdrojowa - Hallera ¤, Dw. Aut. MPK st. 3 ¤, Lwowska - Naściszowska ¤, Dw. Aut. MPK st. 2 ¤, Aleja Batorego - Dw. PKP ¤, Długosza - Planty ¤, Barska - Szkoła ¤, Barska - Metrol ¤, Barska - Metrol ¤, Aleja Batorego ¤, predaj lístkov ¤, Lwowska - Naściszowska ¤, Barska - Podgórska ¤, autobusová zastávka ¤, Dw. Aut. MPK przyst. końcowy ¤prestupné linky:
Linia 4 (Konarskiego → Ruchu Ludowego - Pętla) , Linia 31 (Zdrojowa - Gaj Pętla → Dw. Aut. MPK Przyst. końcowy) ¤, Linia 5 (Tarnowska - Galeria Szubryt → Dw. Aut. MPK przyst. końcowy ¤Má spoločné úseky s linkami:
Linia 25 (Ogrodowa - Park → Piątkowa - Mystków Most) ¤ , Linia 9 (Ogrodowa - Park → Mała Poręba -Ruczaj) ¤ , Linia 13 (Konarskiego → Długosza - Planty) ¤ , Linia 9 (Mała Poręba - Ruczaj → Ogrodowa - Park) ¤ , Linia 17 (Barska - Granica → Smolika - Sąd) ¤ , Linia 25 (Piątkowa - Mystków Most → Ogrodowa - Park) ¤ , Linia 23 (Sucharskiego - Westerplatte → Sucharskiego - Westerplatte ¤ , Linia 12 (Konarskiego → Długosza - Planty) ¤ , Linia 7 (Sucharskiego - Lidl → Sucharskiego - Lidl ¤ , Flixbus K787: Kołobrzeg, Jagiellońska = > Krynica-Zdrój, Czarny Potok ¤ , Linia 5 (Dw. Aut. MPK st. 1 → Tarnowska - Galeria Szubryt) ¤ , Linia 31 (Dw. Aut. MPK st. 1 → Zdrojowa - Gaj Pętla) ¤ , Linia 6 (Sucharskiego - Westerplatte → 29 Listopada) ¤ , Linia 8 (Sucharskiego - Westerplatte → Sucharskiego - Westerplatte) ¤ , Linia 6 (29 Listopada → Dw. Aut. MPK przyst. końcowy) ¤ , Flixbus K787: Krynica-Zdrój, Czarny Potok = > Kołobrzeg, Jagiellońska ¤ , Linia 4 (Ruchu Ludowego - Pętla/Komorowskiego → Długosza Planty/Dw. Aut. MPK przyst. końcowy) ¤ , Linia 3 (Majdan Pętla → Długosza - Planty) ¤ , Linia 3 (Konarskiego → Majdan Pętla) ¤Trasa vedie cez obce
Nowy Sącz: 10,7 km (100 %), Osiedle Kochanowskiego: 4,2 km (39.5 %), Osiedle Barskie: 0,96 km (8.9 %), Osiedle Przetakówka: 0,90 km (8.4 %), Osiedle Kaduk: 0,90 km (8.4 %), Osiedle Stare Miasto: 0,85 km (8 %), Osiedle Nawojowska: 0,83 km (7.8 %), Osiedle Przydworcowe: 695 m (6.5 %), Osiedle Centrum: 665 m (6.2 %), Osiedle Szujskiego: 654 m (6.1 %),Podobné linky 17:
ine: Bus 17: Kmeťova = > Priemyselný park I, , dpmk: 17, , dpmk: 17, , ine: Bus 17 Wapienne = > Zajezdnia MZK, , ine: Bus 17: Terminál HD = > Svinary = > Terminál HD, , ine: 17, , ine: Bus 17: Priemyselný park I = > Priemyselný park V = > Kmeťova, , ine: Tram 17: Poruba,Vřesinská = > Dubina, , ine: Tram 17: Dubina = > Poruba,Vřesinská, , ine: Bus 17 Osiedle Górne = > Zajezdnia MZK, , dpmp: Bus 17: Sídlisko III = > Širpo, , ine: Bus 17 Zajezdnia MZK = > Osiedle Górne, , dpmp: 17: Srch, točna - Hlavní nádraží, , ine: 17 rejon dworców - Kuźnice, , ine: Bus 17: Nemilany = > Farmak, , ine: Linia 17 (Barska - Granica → Smolika - Sąd), , ine: Bus 17: Priemyselný park I = > Kmeťova, , ine: Bus 17 Zajezdnia MZK = > Owczary Cerkiew, , ine: Bus 17 Owczary Cerkiew = > Zajezdnia MZK, , ine: Bus 17 Owczary Cerkiew = > Osiedle Górne, , sad-trencin: Bus 17: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu, , ine: Bus 17: Farmak = > Nemilany, , ine: Bus 17, , ine: ČSAD Frýdek-Místek 17 Baška, Hodoňovice, Kamenec - Frýdek-Místek, Místek, Frýdlantská, , ine: Bus 17 Zajezdnia MZK = > Wapienne, , dpmp: 17: Hlavní nádraží - Srch, točna, , dpmp: Bus 17: Širpo = > Sídlisko III, , ine: Bus 17 Osiedle Górne = > Owczary Cerkiew, , sad-trencin: Bus 17: Gen. Svobodu = > Zlatovská, SAD, , sad-trencin: Bus 17: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -15397535, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Barska Granica, from: Smolika Sąd, network: MPK Nowy Sącz, osm uid: 0, route name: Linia 17 (Smolika Sąd → Barska Granica), osm version: 8, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 12 25T10:36:15Z, dlzka: 10691, pocet seg: 4, lon: 20.7047, lat: 49.6235, povodna farba: mpk nowy sącz,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...