Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 13: Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč
Bus 13: Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč
dĺžka 4,9 km , spravuje Arriva Trnava, číslo trasy 13, názvy: Bus 13: Autobusová stanica => Adam Trajan, otoč, A.Trajan-V.Floreát-Aupark-Prednádražie-Aut.stanica-N.Teslu-A.Trajan
Zastávky na linke
Autobusová stanica po ¤, Dopravná ul. II po 306 m ¤, Dopravná ul. I po 439 m ¤, N. Tesla sídl., Krajinská cesta po 1,98 km ¤, N. Tesla sídl., rázc. pri kríži po 2,4 km ¤, N. Tesla sídl., bytovka po 2,5 km ¤, Adam Trajan, čerp.st. po 4,2 km ¤, Adam Trajan, sídlisko po 4,6 km ¤, Adam Trajan, otoč po 4,9 km ¤Zastávky popri linke:
Autobusová stanica po ¤, Dopravná ul. II po 271 m ¤, Dopravná ul. II po 306 m ¤, Dopravná ul. I po 428 m ¤, Dopravná ul. I po 439 m ¤, N. Tesla sídl., Krajinská cesta po 1,92 km ¤, N. Tesla sídl., Krajinská cesta po 1,98 km ¤, N. Tesla sídl., rázc. pri kríži po 2,4 km ¤, N. Tesla sídl., rázc. pri kríži po 2,4 km ¤, N. Tesla sídl., bytovka po 2,5 km ¤, N. Tesla sídl., Tesco po 2,6 km ¤, Adam Trajan, čerp.st. po 4,2 km ¤, Adam Trajan, čerp.st. po 4,3 km ¤, Adam Trajan, sídlisko po 4,6 km ¤, Adam Trajan, sídlisko po 4,7 km ¤, Adam Trajan, otoč po 4,8 km ¤, Adam Trajan, otoč po 4,9 km ¤prestupné linky:
Bus 11: Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand = > Autobusová stanica po ¤, Bus 18: Autobusová stanica = > Jánošíkova ul., hostinec po 21 m ¤, Bus 11: Autobusová stanica = > Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand po 21 m ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 18: Kláštorská ul., Vŕšok = > Nitrianska ul., Aupark = > Jánošíkova ul., hostinec po ¤ , Bus 14: Autobusová stanica = > V. Floreát, Kúpeľná ul. = > Adam Trajan, otoč po ¤ , Bus 18: Jánošíkova ul., hostinec = > Nitrianska ul., Aupark = > Autobusová stanica po 358 m ¤ , Bus 11: N. Tesla sídl., bytovka = > Autobusová stanica = > Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand po 639 m ¤ , Bus 11: N. Tesla sídl., bytovka = > Autobusová stanica po 639 m ¤ , Bus 3: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Poliklinika = > Sĺňava, Školský majetok = > Poliklinika po 1,26 km ¤ , Bus 20: N. Tesla sídl., rázc. pri kríži = > Štefánikova ul., Hoštáky po 1,26 km ¤ , Bus 8: Kocurice, otoč = > NÚRCH = > Kocurice, otoč po 1,26 km ¤ , Bus 20: Kocurice, otoč = > Detvianska ul., MŠ po 1,26 km ¤ , Bus 20: Štefánikova ul., Hoštáky = > N. Tesla sídl., rázc. pri kríži po 1,26 km ¤ , Bus 4: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Poliklinika po 1,26 km ¤ , Bus 4: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Sĺňava, Školský majetok = > Poliklinika po 1,26 km ¤ , Bus 20: Dubová ul. = > Kocurice, otoč po 1,26 km ¤ , Bus 13: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč po 1,26 km ¤ , Bus 8: N. Tesla sídl., rázc. pri kríži = > Povodie Váhu p.r. = > N. Tesla sídl., rázc. pri kríži po 1,26 km ¤ , Bus 3: Poliklinika = > V. Floreát, Rybná ul. = > Autobusová stanica > Poliklinika po 1,26 km ¤ , Bus 3: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Poliklinika po 1,26 km ¤ , Bus 3: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč po 1,26 km ¤ , Bus 14: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > V. Floreát, Slnečná ul. = > Adam Trajan, otoč po 1,26 km ¤ , Bus 3: Poliklinika = > Sĺňava, Školský majetok = > Autobusová stanica > Poliklinika po 1,26 km ¤ , Bus 4: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > Poliklinika po 1,26 km ¤ , Bus 8: Kocurice, otoč = > Povodie Váhu p.r. = > Kocurice, otoč po 1,26 km ¤ , Bus 8: Kocurice, otoč = > Povodie Váhu p.r. = > N. Tesla sídl., rázc. pri kríži po 1,26 km ¤ , Bus 8: N. Tesla sídl., rázc. pri kríži = > Adam Trajan, otoč = > N. Tesla sídl., rázc. pri kríži po 1,26 km ¤ , Bus 14: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > V. Floreát, Kúpeľná ul. = > Adam Trajan, otoč po 1,26 km ¤ , Bus 11: Autobusová stanica = > N. Tesla sídl., bytovka po 2,5 km ¤ , Bus 11: Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand = > Autobusová stanica = > N. Tesla sídl., bytovka po 2,5 km ¤ , Bus 8: Adam Trajan, otoč = > N. Tesla sídl., rázc. pri kríži po 3,6 km ¤ , Bus 2: Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč po 4,0 km ¤ , Bus 1: Poliklinika = > Adam Trajan, otoč = > Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand po 4,0 km ¤ , Bus 1: Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand = > Adam Trajan, otoč = > Poliklinika po 4,0 km ¤ , Bus 1: Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand = > Adam Trajan, otoč po 4,0 km ¤ , Bus 12: Autobusová stanica = > Poliklinika po 4,0 km ¤ , Bus 1: Adam Trajan, otoč = > Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand po 4,0 km ¤ , Bus 12: Poliklinika = > Autobusová stanica po 4,9 km ¤ , Bus 2: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica po 4,9 km ¤Ide po uliciach:
Dopravná po 639 m ¤ , Vrbovská cesta po 1,94 km ¤ , N. Teslu po 2,6 km ¤ , Bratislavská po 4,0 km ¤ , Adama Trajana po 4,9 km ¤Trasa vedie cez okresy
okres Piešťany: 4,2 km (86.6 %),Trasa vedie cez obce
Piešťany: 4,2 km (86.6 %),Podobné linky 13:
ine: 13 = > Ipari Park, forduló, , eurobus-sn: Linka č.13, Ferčekovce > Autobusová stanica, , eurobus-sn: Linka č.13, Autobusová stanica > Ferčekovce, , eurobus-sn: Linka č.13, Ferčekovce > Autobusová stanica cez Sídlisko Tarča, , dpmp: Bus 13: Podhradík = > Čierny most, , ine: Bus 13: Železničná stanica = > Pov. Strojárne, , ine: 13, , dpmp: Bus 13: Veľká pošta = > Podhradík, , dpmp: 13: Trolejbus Dubina, sever - Ohrazenice, točna, , eurobus-sn: Linka č.13, Autobusová stanica > Ferčekovce priamo vrátane F. Urbánka, , dpmk: 13, , dpmk: 13, , ine: 13: Karlovo náměstí - Kožichovice, Jitona, , dpmp: 13: Trolejbus Ohrazenice, točna - Dubina, sever, , ine: 13 rejon dworców - rondo Jana Pawła II - Olcza - Ustup - rejon dworców, , ine: 13: Lesní čtvrť - Sportovní hala, , ine: 13: Sportovní hala - Lesní čtvrť, , ine: Bus 13: Kmeťova = > Vašinova = > Vinohrady Chrenová, , ine: Bus 13: Vinohrady Chrenová = > Kmeťova, , ine: Bus 13: Kmeťova = > Vinohrady Chrenová, , ine: Bus 13: Považské Strojárne = > Železničná stanica, , ine: 13: Kožichovice, Jitona - Karlovo náměstí, , eurobus-sn: Linka č.13, Autobusová stanica > Ferčekovce cez športovú halu, , ine: Bus 13: TESCO = > Kamenný mlyn, , ine: Bus 13: Kamenný mlyn = > TESCO, , ine: Bus 13: Terminál HD = > Rusek škola, , sad-trencin: Bus 13: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu, , ine: Bus 13: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč, , sad-zv: MHDZV 13 Zlatý Potok - Sekier, , ine: Linia 13 (Konarskiego → Długosza - Planty),Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -12344878, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Adam Trajan, otoč, from: Autobusová stanica, network: MHD Piešťany, osm uid: 0, duration: 00:12, arriva:id: 21, ref:arriva: 204113, route name: Bus 13: Autobusová stanica => Adam Trajan, otoč, osm version: 4, official name: A.Trajan V.Floreát Aupark Prednádražie Aut.stanica N.Teslu A.Trajan, osm changeset: 0, osm timestamp: 2021 02 22T01:06:34Z, 2, dlzka: 4857, pocet seg: 1, lon: 17.8090, lat: 48.5889, povodna farba: arriva trnava,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...