Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 13: Železničná stanica = > Pov. Strojárne
Bus 13: Železničná stanica = > Pov. Strojárne
dĺžka 1,46 km , spravuje DPMPB, číslo trasy 13, názvy: Bus 13: Železničná stanica => Pov. Strojárne
Zastávky na linke
Železničná stanica po ¤, Pov.Strojárne I po 0,97 km ¤, Pov.Strojárne II po 1,18 km ¤, Pov.Strojárne III po 1,46 km ¤Zastávky popri linke:
Železničná stanica po ¤, taxi po 13 m ¤, Železničná stanica po 33 m ¤, Ul.Robotnícka po 504 m ¤, Pov.Strojárne I po 0,97 km ¤, Pov.Strojárne II po 1,18 km ¤, Pov.Strojárne III po 1,46 km ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 32E: Praznov,konečná = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 4: Zemiansky Kvašov = > Ul. Lánska = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 3: Zakvášov,konečná = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 4E: Zemiansky Kvašov = > Slovenských Partizánov = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 2: Železničná stanica = > Orlové = > Podvažie po ¤ , Bus 8: Aut.nástupište = > D.Milochov po ¤ , Bus 9: Jelšové = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 11: Ul.M.Benku II (V.ZŠ) = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 2: Železničná stanica = > Podvažie,konečná po ¤ , Bus 52: Aut.nástupište = > Podmanín = > Hliny = > Rozkvet = > Hliny = > Aut. nástupište po ¤ , Bus 5: Považská Teplá,vodojem = > Považská Teplá,Vrtižer = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 5: Považská Teplá,vodojem = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 3: Zakvášov,konečná = > ABŠO = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 9: H.Moštenec= > Aut.nástupište po ¤ , Bus 32: Praznov,konečná = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 3P: Podmanín,konečná = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 32: Praznov,konečná = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 51: Praznov = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 100: Ul.M.Benku II (V.ZŠ) = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 5: Považská Teplá,vodojem = > Ul. Lánska = > Aut.nástupište po ¤ , Bus 32E: Aut.nástupište = > Praznov,konečná po 128 m ¤ , Bus 4H: Aut.nástupište = > Ul. Lánska = > Hliny,rázc. po 128 m ¤ , Bus 2: Podvažie,konečná = > Orlové = > Železničná stanica po 128 m ¤ , Bus 4: Aut.nástupište = > Ul. Lánska = > Zemiansky Kvašov po 128 m ¤ , Bus 51: Aut.nástupište = > Hliny po 128 m ¤ , Bus 5: Aut.nástupište = > Považská Teplá,Vrtižer = > Považská Teplá,vodojem po 128 m ¤ , Bus 3P: Aut.nástupište = > ABŠO = > Podmanín,konečná po 128 m ¤ , Bus 3: Aut.nástupište = > Zakvášov,konečná po 128 m ¤ , Bus 9: Aut.nástupište = > H. Moštenec po 128 m ¤ , Bus 100: Aut.nástupište = > Ul.M.Benku II (V.ZŠ) po 128 m ¤ , Bus 9: Aut.nástupište = > H.Moštenec po 128 m ¤ , Bus 8: D.Milochov = > Aut.nástupište po 128 m ¤ , Bus 9: Aut.nástupište = > Jelšové po 128 m ¤ , Bus 11: Aut.nástupište = > Ul.M.Benku II (V.ZŠ) po 128 m ¤ , Bus 32: Aut.nástupište = > Praznov,konečná po 128 m ¤ , Bus 3P: Aut.nástupište = > Podmanín,konečná po 128 m ¤ , Bus 32: Aut.nástupište = > Praznov,konečná po 128 m ¤ , Bus 5: Aut.nástupište = > Považská Teplá,Vrtižer po 128 m ¤ , Bus 13: Považské Strojárne = > Železničná stanica po 335 m ¤Trasa vedie cez okresy
okres Považská Bystrica: 1,46 km (100 %),Podobné linky 13:
ine: 13 = > Ipari Park, forduló, , dpmp: Bus 13: Podhradík = > Čierny most, , ine: 13, , dpmp: Bus 13: Veľká pošta = > Podhradík, , dpmp: 13: Trolejbus Dubina, sever - Ohrazenice, točna, , dpmk: 13, , dpmk: 13, , ine: 13: Karlovo náměstí - Kožichovice, Jitona, , dpmp: 13: Trolejbus Ohrazenice, točna - Dubina, sever, , ine: 13 rejon dworców - rondo Jana Pawła II - Olcza - Ustup - rejon dworców, , ine: 13: Lesní čtvrť - Sportovní hala, , ine: 13: Sportovní hala - Lesní čtvrť, , ine: Bus 13: Kmeťova = > Vašinova = > Vinohrady Chrenová, , ine: Bus 13: Vinohrady Chrenová = > Kmeťova, , ine: Bus 13: Kmeťova = > Vinohrady Chrenová, , ine: Bus 13: Považské Strojárne = > Železničná stanica, , ine: 13: Kožichovice, Jitona - Karlovo náměstí, , eurobus-sn: Linka č.13, Autobusová stanica > Ferčekovce cez športovú halu, , ine: Bus 13: TESCO = > Kamenný mlyn, , ine: Bus 13: Kamenný mlyn = > TESCO, , ine: Bus 13: Terminál HD = > Rusek škola, , sad-trencin: Bus 13: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu, , ine: Bus 13: Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč, , eurobus-sn: Linka č.13, Ferčekovce > Autobusová stanica, , eurobus-sn: Linka č.13, Autobusová stanica > Ferčekovce, , eurobus-sn: Linka č.13, Ferčekovce > Autobusová stanica cez Sídlisko Tarča, , eurobus-sn: Linka č.13, Autobusová stanica > Ferčekovce priamo vrátane F. Urbánka, , ine: Bus 13: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč, , sad-zv: MHDZV 13 Zlatý Potok - Sekier, , ine: Linia 13 (Konarskiego → Długosza - Planty),Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -14017659, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Pov.Strojárne III, from: Železničná stanica, network: MHD PB, osm uid: 0, route name: Bus 13: Železničná stanica => Pov. Strojárne, osm version: 1, osm changeset: 0, osm timestamp: 2022 04 08T07:44:13Z, 2, dlzka: 1455, pocet seg: 1, lon: 18.4246, lat: 49.1237, povodna farba: dpmpb,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...