Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 18: Autobusová stanica = > Jánošíkova ul., hostinec
Bus 18: Autobusová stanica = > Jánošíkova ul., hostinec
dĺžka 3,1 km , spravuje Arriva Trnava, číslo trasy 18, názvy: Bus 18: Autobusová stanica => Jánošíkova ul., hostinec, Kláštorská-Jánošíkova-Aupark-Aut.stanica-Kláštorská-Jánošíkova
Zastávky popri linke:
Autobusová stanica po ¤, taxi po 102 m ¤, Prednádražie, Semafor po 385 m ¤, Prednádražie, Semafor po 429 m ¤, Prednádražie, nákup.str. Kocka po 0,77 km ¤, Prednádražie, nákup.str. Kocka po 0,79 km ¤, Piešťany, Kláštorská ulica Vŕšok po 1,63 km ¤, Kláštorská ul., Vŕšok po 1,72 km ¤, Kláštorská ul., Vŕšok po 1,76 km ¤, Kláštorská ul., Orviský kút po 1,94 km ¤, Kláštorská ul., Orviský kút po 2,0 km ¤, Kláštorská ul., letisko po 2,3 km ¤, Jánošíkova, stred po 2,7 km ¤, Jánošíkova ul., hostinec po 3,0 km ¤prestupné linky:
Bus 11: N. Tesla sídl., bytovka = > Autobusová stanica po 20 m ¤, Bus 11: Autobusová stanica = > N. Tesla sídl., bytovka po 20 m ¤, Bus 13: Autobusová stanica = > Adam Trajan, otočMá spoločné úseky s linkami:
Bus 20: Kocurice, otoč = > Detvianska ul., MŠ po ¤ , Bus 13: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč po ¤ , Bus 12: Autobusová stanica = > Poliklinika po ¤ , Bus 3: Poliklinika = > V. Floreát, Rybná ul. = > Autobusová stanica > Poliklinika po ¤ , Bus 2: Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč po ¤ , Bus 3: Poliklinika = > Sĺňava, Školský majetok = > Autobusová stanica > Poliklinika po ¤ , Bus 3: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Poliklinika = > Sĺňava, Školský majetok = > Poliklinika po ¤ , Bus 11: Autobusová stanica = > Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand po ¤ , Bus 14: Autobusová stanica = > V. Floreát, Kúpeľná ul. = > Adam Trajan, otoč po ¤ , Bus 3: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Poliklinika po ¤ , Bus 1: Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand = > Adam Trajan, otoč = > Poliklinika po ¤ , Bus 1: Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand = > Adam Trajan, otoč po ¤ , Bus 3: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč po ¤ , Bus 11: Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand = > Autobusová stanica = > N. Tesla sídl., bytovka po ¤ , Bus 14: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > V. Floreát, Slnečná ul. = > Adam Trajan, otoč po ¤ , Bus 4: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > Poliklinika po ¤ , Bus 1: Poliklinika = > Adam Trajan, otoč = > Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand po ¤ , Bus 1: Adam Trajan, otoč = > Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand po ¤ , Bus 11: N. Tesla sídl., bytovka = > Autobusová stanica = > Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand po ¤ , Bus 14: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > V. Floreát, Kúpeľná ul. = > Adam Trajan, otoč po ¤ , Bus 4: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Poliklinika po ¤ , Bus 4: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Sĺňava, Školský majetok = > Poliklinika po ¤ , Bus 20: Dubová ul. = > Kocurice, otoč po ¤ , Bus 18: Jánošíkova ul., hostinec = > Nitrianska ul., Aupark = > Autobusová stanica po 25 m ¤ , Bus 11: Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand = > Autobusová stanica po 102 m ¤ , Bus 12: Poliklinika = > Autobusová stanica po 0,85 km ¤ , Bus 2: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica po 0,85 km ¤ , Bus 20: Štefánikova ul., Hoštáky = > N. Tesla sídl., rázc. pri kríži po 0,85 km ¤ , Bus 20: N. Tesla sídl., rázc. pri kríži = > Štefánikova ul., Hoštáky po 0,93 km ¤ , Bus 18: Kláštorská ul., Vŕšok = > Nitrianska ul., Aupark = > Jánošíkova ul., hostinec po 2,3 km ¤Ide po uliciach:
Dopravná po 25 m ¤ , A. Hlinku po 129 m ¤ , Žilinská cesta po 0,93 km ¤ , Kláštorská po 2,3 km ¤ , Jánošíkova po 3,1 km ¤Trasa vedie cez okresy
okres Piešťany: 3,1 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Piešťany: 3,1 km (100 %),Podobné linky 18:
dpmp: 18: Živanice, Nerad - Mikulovice, Staňkova, , ine: 18, , ine: Linia 18: Korczyna - Żeglce, , dpmp: 18: Mikulovice, Staňkova - Živanice, Nerad, , dpmp: Bus 18: Veľká pošta = > Bzenov, , ine: Bus 18: Stare Bielsko Kościół = > Osiedle Złote Łany, , ine: Linia 18: Żeglce - Korczyna, , ine: Bus 18: Osiedle Złote Łany = > Stare Bielsko Kościół, , dpmk: Bus 18: Madridská = > Nová nemocnica, , dpmp: Bus 18: Bzenov = > Veľká pošta, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Železničná zastávka Mlynárce, , ine: Bus 18: Cintorín Mlynárce = > Železničná stanica Nitra, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Cintorín Mlynárce, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > METRO = > Kynek, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek = > METRO, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek, , ine: Bus 18: Kynek = > Železničná stanica Nitra, , ine: Bus 18: Kynek = > Dubíkova = > Železničná stanica Nitra, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Dubíkova = > Kynek, , ine: Bus 18: METRO = > Kynek = > Železničná stanica Nitra, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Rybárska, , dpmp: 18, , dpmk: 18, , ine: 18, , ine: Bus 18: Kláštorská ul., Vŕšok = > Nitrianska ul., Aupark = > Jánošíkova ul., hostinec, , ine: Bus 18: Jánošíkova ul., hostinec = > Nitrianska ul., Aupark = > Autobusová stanica, , dpmk: Bus 18: Nová nemocnica = > Madridská,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -12346126, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Jánošíkova ul., hostinec, from: Autobusová stanica, network: MHD Piešťany, osm uid: 0, duration: 00:09, arriva:id: 21, ref:arriva: 204118, route name: Bus 18: Autobusová stanica => Jánošíkova ul., hostinec, osm version: 3, official name: Kláštorská Jánošíkova Aupark Aut.stanica Kláštorská Jánošíkova, osm changeset: 0, osm timestamp: 2021 02 22T01:06:34Z, 2, dlzka: 3091, pocet seg: 1, lon: 17.8250, lat: 48.6015, povodna farba: arriva trnava,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...