Flixbus K319: Praha, ÚAN Florenc = > Мінск, аўтавакзал Пасажырскі
Zmazaná trasa Flixbus K319: Praha, ÚAN Florenc = > Мінск, аўтавакзал Пасажырскі
dĺžka 273 km spravuje VisitTour, číslo trasy k319, webstránka, názvy: Flixbus K319: Прага, КАС Фларэнцыі => Мінск, аўтавакзал Пасажырскі, Flixbus K319: Praha, ÚAN Florenc => Minsk, autobusové nádraží Passazhirsky, Flixbus K319: Prag, ÚAN Florenc => Minsk, Busbahnhof Passazhirsky, Flixbus K319: Praga, ÚAN Florenc => Mińsk, dworzec autobusowy Pasażirski, Flixbus K319: Прага, FloAN Флоренц => Минск, автовокзал Пассажирский, Flixbus K319: Praha, ÚAN Florenc => Мінск, аўтавакзал Пасажырскі viac o traseTrasa je zmazaná
Trasa je zmazaná, skúste nájsť podobnú trasu.Podobné iná
- Linka 604
- Bus 661: Frenštát p.Radh..,U škol - > Frenštát p. Radh., U škol
- S32: Fulnek = > Suchdol nad Odrou
- 26
- Linka 602
- Linka 602
- Linka 601
- Bus 380: Frenštát p. Radh.,, U Škol - > Ostrava ÚAN
- 58: Židenice, nádraží ⇒ Líšeň, hřbitov
- 701 Brno - Mokrá-Horákov - Hostěnice - Pozořice
- 57: Haškova ⇒ Merhautova
- 48: Úzká ⇒ Prace, točna
- Bus 151
- 58: Líšeň, hřbitov ⇒ Židenice, nádraží
- Bus 753
- 215: Adamov III, točna - Adamov, Horka, točna
- Bus 16: TESCO = > Domamyslice
- Bus 731
- Bus 732
- Bus 17: Farmak = > Nemilany
Podobné
- Linka 604
- Bus 661: Frenštát p.Radh..,U škol - > Frenštát p. Radh., U škol
- S32: Fulnek = > Suchdol nad Odrou
- 26
- Linka 602
- Linka 602
- Linka 601
- Bus 380: Frenštát p. Radh.,, U Škol - > Ostrava ÚAN
- 58: Židenice, nádraží ⇒ Líšeň, hřbitov
- 701 Brno - Mokrá-Horákov - Hostěnice - Pozořice
- 57: Haškova ⇒ Merhautova
- 48: Úzká ⇒ Prace, točna
- Bus 151
- 58: Líšeň, hřbitov ⇒ Židenice, nádraží
- Bus 753
- 215: Adamov III, točna - Adamov, Horka, točna
- Bus 16: TESCO = > Domamyslice
- Bus 731
- Bus 732
- Bus 17: Farmak = > Nemilany
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...