37: Nemocnice Bohunice ⇒ Mendlovo náměstí
Zmazaná trasa 37: Nemocnice Bohunice ⇒ Mendlovo náměstí
dĺžka 10,0 km spravuje DPMB, číslo trasy 37, viac o traseTrasa je zmazaná
Trasa je zmazaná, skúste nájsť podobnú trasu.Rovnaké číslo 37
Podobné iná
- 26: Stará osada ⇒ Kamenný vrch
- Flixbus 856: Prag, ÚAN Florenc = > Zlín, autobusové nádraží
- 51: Bystrc, ZOO ⇒ Ústřední hřbitov
- Flixbus 856: Zlín, autobusové nádraží = > Praha, ÚAN Florenc
- Tram 1: Řečkovice ⇒ Bystrc
- Flixbus 859: Bratislava, AS = > Praha, ÚAN Florenc
- E56: Nemocnice Bohunice ⇒ Královo Pole, nádraží
- Flixbus N903: Praha, ÚAN Florenc = > Zagreb, autobusna stanica
- 37: Mendlovo náměstí ⇒ Nemocnice Bohunice
- Flixbus N1970: Brémy, hlavná stanica. = > Sarajevo, centrálna autobusová stanica
- Flixbus 366: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Praha, ÚAN Florenc
- Flixbus N1395: Gdynia, dworzec autobusowy = > Wien Erdberg, Busterminal VIB
- N95: Kamenný vrch ⇒ Holásky ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad
- Flixbus N3277: Plzeň, CAN Husova = > Одеса, автовокзал
- N98: Líšeň, Jírova ⇒ Žebětín, Bartolomějská
- N95: Kamenný vrch ⇒ Ivanovické náměstí ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad
- 406
- Tram 7: Lesná, Čertova rokle - Starý Lískovec, smyčka
- N90: Ořešín ⇒ Kohoutovice, hájenka
- Flixbus 918: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Wien, Hbf. (International Busterminal)
Podobné
- 26: Stará osada ⇒ Kamenný vrch
- Flixbus 856: Prag, ÚAN Florenc = > Zlín, autobusové nádraží
- 51: Bystrc, ZOO ⇒ Ústřední hřbitov
- Flixbus 856: Zlín, autobusové nádraží = > Praha, ÚAN Florenc
- Tram 1: Řečkovice ⇒ Bystrc
- Flixbus 859: Bratislava, AS = > Praha, ÚAN Florenc
- E56: Nemocnice Bohunice ⇒ Královo Pole, nádraží
- Flixbus N903: Praha, ÚAN Florenc = > Zagreb, autobusna stanica
- 37: Mendlovo náměstí ⇒ Nemocnice Bohunice
- Flixbus N1970: Brémy, hlavná stanica. = > Sarajevo, centrálna autobusová stanica
- Flixbus 366: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Praha, ÚAN Florenc
- Flixbus N1395: Gdynia, dworzec autobusowy = > Wien Erdberg, Busterminal VIB
- N95: Kamenný vrch ⇒ Holásky ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad
- Flixbus N3277: Plzeň, CAN Husova = > Одеса, автовокзал
- N98: Líšeň, Jírova ⇒ Žebětín, Bartolomějská
- N95: Kamenný vrch ⇒ Ivanovické náměstí ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad
- 406
- Tram 7: Lesná, Čertova rokle - Starý Lískovec, smyčka
- N90: Ořešín ⇒ Kohoutovice, hájenka
- Flixbus 918: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Wien, Hbf. (International Busterminal)
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...