Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 813: Hollabrunn Kirchenplatz = > Großkadolz Glockenturm
Bus 813: Hollabrunn Kirchenplatz = > Großkadolz Glockenturm
dĺžka 484 m , spravuje Österreichische Postbus AG, číslo trasy 813, názvy: Bus 813: Hollabrunn Kirchenplatz => Großkadolz Glockenturm
Má spoločné úseky s linkami:
Bus 813: Hollabrunn Hauptplatz = > Laa an der Thaya Therme po 326 m ¤ , Bus 813: Laa an der Thaya Therme = > Hollabrunn Bahnhof po 326 m ¤ , Bus 813: Hadres Volksschule = > Großkadolz Glockenturm po 326 m ¤ , Bus 813: Hollabrunn Hauptplatz = > Großkadolz Glockenturm (über Guntersdorf Bahnhof) po 326 m ¤ , Bus 813: Hollabrunn Hauptplatz = > Großkadolz Glockenturm (über Peigarten bei Haugsdorf Ortsmitte) po 326 m ¤ , Bus 813: Jetzelsdorf Kriegerdenkmal = > Laa an der Thaya Bahnhof (über Hadres Volksschule, Obritz Kirche, Mailberg Hauptplatz und Laa an der Thaya Kirchenplatz) po 326 m ¤ , Bus 813: Guntersdorf Bahnhof = > Laa an der Thaya Bahnhof po 326 m ¤ , Bus 813: Laa an der Thaya Bahnhof = > Hollabrunn Bahnhof (über Peigarten bei Haugsdorf Ortsmitte) po 326 m ¤ , Bus 813: Jetzelsdorf Kriegerdenkmal = > Laa an der Thaya Bahnhof (über Mailberg Hauptplatz) po 326 m ¤ , Bus 813: Jetzelsdorf Kriegerdenkmal = > Laa an der Thaya Bahnhof po 326 m ¤ , Bus 813: Mailberg Hauptplatz = > Hollabrunn Kirchenplatz po 326 m ¤ , Bus 813: Hollabrunn Hauptplatz = > Laa an der Thaya Therme (über Guntersdorf Bahnhof) po 326 m ¤ , Bus 813: Laa an der Thaya Bahnhof = > Untermarkersdorf Gasthaus Pulkautaler po 326 m ¤ , Bus 813: Hollabrunn Kirchenplatz = > Laa an der Thaya Therme po 326 m ¤ , Bus 813: Mailberg Hauptplatz = > Guntersdorf Bahnhof po 326 m ¤ , Bus 813: Hollabrunn Hauptplatz = > Großkadolz Glockenturm po 326 m ¤ , Bus 813: Großkadolz Glockenturm = > Guntersdorf Bahnhof po 326 m ¤ , Bus 813: Großkadolz Glockenturm = > Hollabrunn Bahnhof po 326 m ¤ , Bus 813: Laa an der Thaya Bahnhof = > Hollabrunn Kirchenplatz po 326 m ¤ , Bus 813: Laa an der Thaya Therme = > Guntersdorf Bahnhof po 326 m ¤ , Bus 813: Laa an der Thaya Bahnhof = > Guntersdorf Bahnhof po 326 m ¤ , Bus 813: Guntersdorf Bahnhof = > Laa an der Thaya Therme po 326 m ¤ , Bus 813: Guntersdorf Bahnhof = > Laa an der Thaya Therme (über Hanfthal Kirche) po 326 m ¤ , Bus 813: Großkadolz Glockenturm = > Untermarkersdorf Gasthaus Pulkautaler (über Seefeld) po 326 m ¤ , Bus 813: Laa an der Thaya Therme = > Alberndorf im Pulkautal Gemeindeamt po 326 m ¤ , Bus 813: Hollabrunn Bahnhof = > Großkadolz Glockenturm (über Guntersdorf Bahnhof) po 326 m ¤ , Bus 813: Hollabrunn Hauptplatz = > Laa an der Thaya Therme po 326 m ¤Podobné linky 813:
ine: Bus 813: Hollabrunn Hauptplatz = > Laa an der Thaya Therme, , ine: Bus 813: Laa an der Thaya Therme = > Hollabrunn Bahnhof, , ine: Bus 813: Hollabrunn Hauptplatz = > Laa an der Thaya Therme (über Guntersdorf Bahnhof), , ine: Bus 813: Hollabrunn Kirchenplatz = > Laa an der Thaya Therme, , ine: Bus 813: Guntersdorf Bahnhof = > Laa an der Thaya Therme, , ine: Bus 813: Guntersdorf Bahnhof = > Laa an der Thaya Therme (über Hanfthal Kirche), , ine: Bus 813: Laa an der Thaya Stadtplatz = > Wulzeshofen Gemeindeamt, , ine: Bus 813: Großkadolz Glockenturm = > Untermarkersdorf Gasthaus Pulkautaler (über Seefeld), , ine: Bus 813: Hadres Volksschule = > Großkadolz Glockenturm, , ine: Bus 813: Hollabrunn Hauptplatz = > Großkadolz Glockenturm (über Guntersdorf Bahnhof), , ine: Bus 813: Hollabrunn Hauptplatz = > Großkadolz Glockenturm (über Peigarten bei Haugsdorf Ortsmitte), , ine: Bus 813, , ine: Bus 813: Großkadolz Glockenturm = > Laa an der Thaya Bahnhof, , ine: Bus 813: Laa an der Thaya Therme = > Alberndorf im Pulkautal Gemeindeamt, , ine: Bus 813: Laa an der Thaya Bahnhof = > Untermarkersdorf Gasthaus Pulkautaler, , ine: Bus 813: Laa an der Thaya Therme = > Großkadolz Glockenturm, , ine: Bus 813: Hollabrunn Hauptplatz = > Laa an der Thaya Therme, , ine: Bus 813: Jetzelsdorf Kriegerdenkmal = > Laa an der Thaya Bahnhof (über Hadres Volksschule, Obritz Kirche, Mailberg Hauptplatz und Laa an der Thaya Kirchenplatz), , ine: Bus 813: Guntersdorf Bahnhof = > Laa an der Thaya Bahnhof, , ine: Bus 813: Laa an der Thaya Bahnhof = > Hollabrunn Bahnhof (über Peigarten bei Haugsdorf Ortsmitte), , ine: Bus 813: Jetzelsdorf Kriegerdenkmal = > Laa an der Thaya Bahnhof (über Mailberg Hauptplatz), , ine: Bus 813: Jetzelsdorf Kriegerdenkmal = > Laa an der Thaya Bahnhof, , ine: Bus 813: Mailberg Hauptplatz = > Hollabrunn Kirchenplatz, , ine: Bus 813: Laa an der Thaya Bahnhof = > Hollabrunn Kirchenplatz, , ine: Bus 813: Laa an der Thaya Therme = > Guntersdorf Bahnhof, , ine: Bus 813: Laa an der Thaya Bahnhof = > Guntersdorf Bahnhof, , ine: Bus 813: Mailberg Hauptplatz = > Guntersdorf Bahnhof, , ine: Bus 813: Hollabrunn Hauptplatz = > Großkadolz Glockenturm, , ine: Bus 813: Großkadolz Glockenturm = > Guntersdorf Bahnhof, , ine: Bus 813: Großkadolz Glockenturm = > Hollabrunn Bahnhof, , ine: Bus 813: Hollabrunn Bahnhof = > Großkadolz Glockenturm (über Guntersdorf Bahnhof),Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -8213967, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Großkadolz Glockenturm, from: Hollabrunn Kirchenplatz, network: VOR, osm uid: 0, route name: Bus 813: Hollabrunn Kirchenplatz => Großkadolz Glockenturm, osm version: 32, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 24T14:41:07Z, Q2516485, de:Verkehrsverbund Ost Region, 2, dlzka: 484, pocet seg: 1, lon: 16.1762, lat: 48.7154, povodna farba: osterreichische postbus a,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...