Cesta: OMA » Doprava » iná » trolleybus » Trolleybus 106: Důl Heřmanice = > Stadion Bazaly = > Hlavní nádraží
Trolleybus 106: Důl Heřmanice = > Stadion Bazaly = > Hlavní nádraží
dĺžka 8,8 km , spravuje DPO, číslo trasy 106, názvy: Trolleybus 106: Důl Heřmanice => Stadion Bazaly => Hlavní nádraží
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Hlavní nádraží ¤, Nám. J. Gagarina ¤, Vozovna trolejbusů ¤, Důl Heřmanice ¤, Náměstí S.Čecha ¤, Most Miloše Sýkory ¤, Nová radnice ¤, Sad Boženy Němcové ¤, autobusová zastávka ¤, autobusová zastávka ¤, autobusová zastávka ¤, autobusová zastávka ¤, autobusová zastávka ¤, Sad Boženy Němcové ¤, Nová radnice ¤, Hornická poliklinika ¤, Most Miloše Sýkory ¤, Chrustova ¤, Dolina ¤, Parcelní ¤, Koněvova ¤, Chrustova ¤, Kepkova ¤, Kepkova ¤, Koněvova ¤, Dolina ¤, Parcelní ¤, automat na lístky ¤, autobusová zastávka ¤, automat na lístky ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Ostrava, hl.n. ¤, Nám. J. Gagarina ¤, predaj lístkov ¤, automat na lístky ¤, predaj lístkov ¤prestupné linky:
Tram 8: Hlavní nádraží = > Poruba,Vřesinská ¤, Tram 1: Dubina = > Hlavní nádraží ¤, Tram 1: Hlavní nádraží = > Dubina ¤, Tram 2: Výškovice = > Hlavní nádraží ¤, 18 ¤, Tram 14: Přívoz, Hlučínská = > Nová Huť jižní brána ¤, DPO 68 Křižíkova - Šilheřovice, Paseky ¤, 11 ¤, Tram 14: Nová Huť jižní brána = > Přívoz, Hlučínská ¤, Tram 8: Poruba,Vřesinská = > Hlavní nádraží ¤, Tram 2: Hlavní nádraží = > Výškovice ¤Má spoločné úseky s linkami:
DPO 68 Šilheřovice,Paseky - Křižíkova ¤ , Trolleybus 104: Náměstí Republiky = > Michálkovice ¤ , 52 ¤ , bus 22 ¤ , Flixbus N1395: Gdynia, dworzec autobusowy = > Wien Erdberg, Busterminal VIB ¤ , Flixbus 918: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Wien, Hbf. (International Busterminal) ¤ , Trolleybus 111: Hlavní nádraží = > Michálkovice ¤ , 54 ¤ , Flixbus N899: München, ZOB = > Kraków, dworzec autobusowy MDA ¤ , 112 ¤ , Flixbus N1293: Budapešť, Népliget = > Wroclaw, autobusová stanica ¤ , Flixbus 913: Praha, ÚAN Florenc = > Kraków, przystanek autobusowy MDA ¤ , Flixbus 916: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Kraków, przystanek autobusowy MDA ¤ , 108 ¤ , Flixbus N1395: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Gdynia, dworzec autobusowy ¤ , Flixbus N913: Praha, ÚAN Florenc = > Kraków, przystanek autobusowy MDA ¤ , Flixbus 918: Wien, Hbf. (International Busterminal) = > Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia ¤ , Flixbus N899: Kraków, dworzec autobusowy MDA = > München, ZOB ¤ , 34 ¤ , 20 ¤ , Flixbus N918: Wien, Hbf. (International Busterminal) = > Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia ¤ , Trolleybus 111: Michálkovice = > Hlavní nádraží ¤ , 113 ¤ , Flixbus 919: Wien, Flughafen Schwechat = > Wrocław, dworzec autobusowy ¤ , 49 ¤ , 24 ¤ , 103 ¤ , 102 ¤ , Bus 99: Hladnov = > ÚAN = > Bazaly ¤ , Flixbus 913: Kraków, przystanek autobusowy MDA = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Trolleybus 101: Hlavní nádraží = > Hranečník ¤ , Flixbus N1283: Krakov, autobusová stanica MDA = > Split, autobusová stanica ¤ , Flixbus N1283: Split, autobusová stanica = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , 92 ¤ , Trolleybus 107: Hranečník = > Hranečník ¤ , Trolleybus 101: Hranečník = > Hlavní nádraží ¤ , Trolleybus 106: Hlavní nádraží = > Kamenec = > Důl Heřmanice ¤ , Trolleybus 106: Důl Heřmanice = > Kamenec = > Hlavní nádraží ¤ , Trolleybus 101: Hlavní nádraží = > Radvanice,Ludvíkova ¤ , Trolleybus 104: Michálkovice = > Náměstí Republiky ¤ , Trolleybus 106: Hlavní nádraží = > Stadion Bazaly = > Důl Heřmanice ¤ , 105 ¤ , 109 ¤ , Flixbus 916: Kraków, przystanek autobusowy MDA = > Wien Erdberg, Busterminal VIB ¤ , Flixbus N1293: Vroclav, autobusová stanica = > Budapešť, Népliget ¤ , Flixbus N913: Kraków, przystanek autobusowy MDA = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 71 ¤ , Flixbus 919: Wrocław, dworzec autobusowy = > Wien, Flughafen Schwechat ¤ , Flixbus N918: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Wien, Hbf. (International Busterminal) ¤ , Trolleybus 101: Radvanice,Ludvíkova = > Hlavní nádraží ¤Ide po uliciach:
28. října ¤ , Bohumínská ¤ , Českobratrská ¤ , Heřmanická ¤ , Michálkovická ¤ , Prokešovo náměstí ¤ , Nádražní ¤ , Mariánskohorská ¤ , Kubínova ¤ , Sokolská třída ¤ , Koněvova ¤Trasa vedie cez okresy
okres Ostrava-město: 8,8 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Ostrava: 8,8 km (100 %), Slezská Ostrava: 3,7 km (41.7 %), Moravská Ostrava: 2,4 km (27.1 %), Heřmanice: 2,0 km (22.9 %), Přívoz: 0,73 km (8.3 %),Podobné linky 106:
ine: Bus 106, , ine: Trolleybus 106: Hlavní nádraží = > Kamenec = > Důl Heřmanice, , ine: Trolleybus 106: Důl Heřmanice = > Kamenec = > Hlavní nádraží, , ine: Trolleybus 106: Hlavní nádraží = > Stadion Bazaly = > Důl Heřmanice,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -8132561, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: trolleybus, to: Hlavní nádraží, via: Stadion Bazaly, from: Důl Heřmanice, network: ODIS, osm uid: 0, route name: Trolleybus 106: Důl Heřmanice => Stadion Bazaly => Hlavní nádraží, osm version: 13, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 06 22T07:35:25Z, Q12043044, cs:Integrovaný dopravní systém Moravskoslezského kraje ODIS, Q11323689, cs:Dopravní podnik Ostrava, 2, dlzka: 8770, pocet seg: 3, lon: 18.2999, lat: 49.8475, povodna farba: dpo,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...