Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » 14 rejon dworców - Ustup - Olcza - rondo Jana Pawła II - rejon dworców
14 rejon dworców - Ustup - Olcza - rondo Jana Pawła II - rejon dworców
dĺžka 13,8 km , spravuje TESKO Tatrzańska Grupa Kapitałowa sp. z o.o., číslo trasy 14,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Imperial ¤, Parcele Urzędnicze ¤, Parcele Urzędnicze ¤, Oberconiówka ¤, Pomnik "Ognia" ¤, Watra ¤, Spyrówka II ¤, Watra ¤, Oberconiówka ¤, rondo Jana Pawła II ¤, rejon dworców, st. 8 ¤, Olcza Kościół ¤, Nowotarska Szkoła ¤, Spyrkówka I ¤, Spyrkówka I ¤, rondo Jana Pawła II ¤, automat na lístky ¤, Nowotarska Szkoła ¤, Imperial ¤, Równia Krupowa ¤, Pardałówka 2 ¤, Olcza Wojdyły ¤, Pardałówka 2 ¤, Olcza Stachonie ¤, rejon dworców, st. 7 ¤, taxi ¤, Harenda ¤, Pardałówka 1 ¤, Olcza Stachonie ¤, Pardałówka 1 ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Olcza Wojdyły ¤, rejon dworców - FIS ¤, autobusová zastávka ¤, autobusová zastávka ¤, Aleje 3 Maja - dolne ¤, Ustup ¤, predaj lístkov ¤, Ruch ¤prestupné linky:
8 Czecha rondo Jana Pawła II - Kuźnice ¤, 11 Krzeptówki - Chramcówki - Cyrhla ¤, 5: rejon dworców - Olcza - Kuźnice ¤Má spoločné úseky s linkami:
100 rejon dworców - Olcza - Poronin, Za Torem ¤ , 17 rejon dworców - Kuźnice ¤ , 9: rejon dworców - skocznia - Kuźnice ¤ , 1: rejon dworców - Kuźnice ¤ , 11: Krzeptówki - Cyrhla ¤ , A15 Bukowina Tatrzańska = > Chochołów ¤ , Flixbus N1365: Berlin ZOB = > Zakopane, dworzec autobusowy ¤ , 13 rejon dworców - rondo Jana Pawła II - Olcza - Ustup - rejon dworców ¤ , Flixbus N1390: Gdynia, dworzec autobusowy = > Zakopane, dworzec autobusowy ¤ , Flixbus N1390: Zakopane, dworzec autobusowy = > Gdynia, dworzec autobusowy ¤ , A15 Chochołów = > Bukowina Tatrzańska ¤ , 4 hotel "Kasprowy" - rejon dworców - Kuźnice ¤ , 14* rejon dworców - Harenda - Olcza - rondo Jana Pawła II - rejon dworców ¤ , 12: Dolina Strążyska - Kuźnice - Rejon Dworca ¤ , 3 rejon dworców - Olcza Wojdyły ¤ , 20 rejon dworców - Rybkówka ¤ , 7 Olcza Stachonie - Kuźnice ¤ , 15 Ciągłówka - rondo Jana Pawła II - Olcza - pomnik "Ognia" ¤ , 22 rejon dworców - Cyrhla - Olcza - pomnik "Ognia" ¤ , 65 plac PKP - Olcza - Poronin Frączkówka ¤ , 5: rejon dworców - Harenda - Olcza - Kuźnice ¤ , 16 Ciągłówka - Olcza - rondo Jana Pawła II - Ciągłówka ¤ , Flixbus N1365: Zakopane, dworzec autobusowy = > Berlin ZOB ¤Trasa vedie cez okresy
powiat tatrzański: 13,8 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Zakopane: 13,8 km (100 %),Podobné linky 14:
ine: 14 = > Felsőidegér 1. = > Baglyasalja, Katalintelep, , ine: Tram 14: Nová Huť jižní brána = > Přívoz, Hlučínská, , ine: 14: Za Rybníkem - Poliklinika Vltavínská, , ine: Bus 14: Autobusová stanica = > V. Floreát, Kúpeľná ul. = > Adam Trajan, otoč, , ine: 14 = > Baglyasalja, Katalintelep, , ine: 14 = > Zagyvaróna, Mátyás király út, , dpmz: Trolleybus 14: Vlčince-UNIZA-Solinky-Hliny-Centrum-Vlčince, , ine: Bus 14: Viktoríniho nám. = > Modranka, , ine: Bus 14: Modranka = > Žel. stanica, , ine: Bus 14: Žel. stanica = > Modranka, , dpmp: 14: Bus Staré Čivice - Polabiny, , ine: Bus 14: Nitrianska = > Modranka, , ine: Tram 14: Přívoz, Hlučínská = > Nová Huť jižní brána, , eurobus-sn: Linka č.14, Embraco, Odorínska cesta > Sídlisko Východ, , eurobus-sn: Linka č.14, Štefanikovo námestie > Embraco, Odorínska cesta, , eurobus-sn: Linka č.14, Tr.1.mája, Komenského > Embraco, Odorínska cesta, , eurobus-sn: Linka č.14, Tr.1.mája, Komenského > Embraco, Odorínska cesta, , eurobus-sn: Linka č.14, Tr.1.mája, Komenského > Embraco, Odorínska cesta, , dpmp: 14: Bus Polabiny - Staré Čivice, , ine: Bus 14: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > V. Floreát, Slnečná ul. = > Adam Trajan, otoč, , ine: Bus 14: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > V. Floreát, Kúpeľná ul. = > Adam Trajan, otoč, , ine: Bus 14: Modranka = > Viktoríniho nám., , dpmp: 14: Odbočka Svítkov, škola, , dpmp: 14: Odbočka Svítkov, škola, , dpmp: Bus 14: Kanaš - Stráže = > Záborské, , ine: Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne, , ine: Bus 14: Nitrianske strojárne = > Gorazdova, , ine: 14 = > Felsőidegér 1. = > Zagyvaróna, Mátyás király út, , ine: Bus 14: Modranka = > Viktoríniho nám., , dpmk: 14, , ine: Bus 14: Modranka = > Nitrianska, , dpmp: Bus 14: Záborské = > Kanaš - Stráže, , arriva-nitra: Bus 14: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova, , arriva-nitra: Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > IDEA, , ine: 14, , ine: Bus 14: Jungmannova = > Slezské Předměstí - cihelna, , sad-zv: MHDZV 14 Hrad - Zlatý Potok,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -7986406, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, osm uid: 0, route name: 14 rejon dworców Ustup Olcza rondo Jana Pawła II rejon dworców, osm version: 66, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 12T18:05:44Z, dlzka: 13789, pocet seg: 14, lon: 19.9740, lat: 49.3023, povodna farba: tesko tatrzanska grupa ka,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...