Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » 15 = > Lillafüred = > Ómassa
15 = > Lillafüred = > Ómassa
dĺžka 15 km , spravuje MVK, číslo trasy 15, názvy: 15 => Lillafüred => Ómassa
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Felső-Majláth po 5 m ¤, Felső-Majláth po 7 m ¤, Felső-Majláth po 8 m ¤, Felső-Majláth autóbusz-végállomás po 14 m ¤, Felső-Majláth po 21 m ¤, Felső-Majláth po 25 m ¤, Felső-Majláth po 50 m ¤, Felső-Majláth po 62 m ¤, Felső-Majláth po 104 m ¤, Hóvirág utca po 658 m ¤, Hóvirág utca po 0,78 km ¤, Papírgyár po 1,21 km ¤, Papírgyár po 1,28 km ¤, Majális park po 1,59 km ¤, Majális park po 1,65 km ¤, Majális park po 1,68 km ¤, Csanyik-völgy po 2,2 km ¤, Csanyik-völgy po 2,3 km ¤, Alsó-Hámor po 3,3 km ¤, Alsó-Hámor po 3,4 km ¤, Felső-Hámor po 3,9 km ¤, Felső-Hámor po 3,9 km ¤, Szent István-barlang po 5,7 km ¤, autobusová zastávka po 6,1 km ¤, Lillafüred po 6,2 km ¤, Szent István-barlang po 6,6 km ¤, Palotaszálló po 7,0 km ¤, Palotaszálló po 7,0 km ¤, Palotaszálló po 7,3 km ¤, Palotaszálló po 7,3 km ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Újmassa-Őskohó po 10,5 km ¤, Újmassa-Őskohó po 10,5 km ¤, Pisztrángkeltető po 11,3 km ¤, Pisztrángkeltető po 11,3 km ¤, Középgaradna po 12,1 km ¤, Középgaradna po 12,1 km ¤, Garadna vasút po 12,9 km ¤, Garadna vasút po 13,0 km ¤, Ómassa po 15 km ¤Má spoločné úseky s linkami:
1B = > Felső-Majláth = > Berekalja po 68 m ¤ , 1B = > Szondi György utca = > Felső-Majláth = > Berekalja po 68 m ¤ , 1G = > Berekalja = > Szondi György utca po 68 m ¤ , 54 = > Repülőtér/Bosch po 68 m ¤ , 101B = > Felső-Majláth = > Berekalja po 68 m ¤ , 101B = > LIDL = > Felső-Majláth = > Berekalja po 68 m ¤ , 1G = > Szondi György utca po 68 m ¤ , 53 = > Déli Ipari Park - JOYSON po 1,62 km ¤ , 1 = > Felső-Majláth = > Tiszai pályaudvar po 1,62 km ¤ , 53 = > Majális-park po 1,62 km ¤ , ZOO = > Felső-Majláth po 1,62 km ¤ , 1 = > Felső-Majláth = > Majális-park po 1,62 km ¤ , 15 = > Injekcióüzem = > Lillafüred = > Ómassa po 1,62 km ¤ , ZOO = > Vadaspark po 1,62 km ¤ , 1 = > Szondi György utca = > Felső-Majláth = > Majális-park po 1,62 km ¤ , 5 = > Felső-Majláth po 2,1 km ¤ , 5 = > Injekcióüzem = > Felső-Majláth po 2,1 km ¤ , 5 = > Lillafüred po 4,6 km ¤ , 15 = > Diósgyőri Vár = > Felső-Majláth po 4,6 km ¤ , 5 = > Injekcióüzem = > Lillafüred po 4,6 km ¤ , 15 = > Felső-Majláth po 4,6 km ¤ , 15 = > Injekcióüzem = > Felső-Majláth po 4,6 km ¤ , 15 = > Ómassa po 14,2 km ¤ , 15 = > Lillafüred = > Felső-Majláth po 14,2 km ¤ , 15 = > Injekcióüzem = > Ómassa po 14,2 km ¤Trasa vedie cez okresy
Miskolci járás: 13,9 km (91.2 %),Podobné linky 15:
ine: Bus 15 Bednarka = > Zajezdnia MZK, , ine: Bus 15 Zajezdnia MZK = > Wójtowa Skrzyżowanie Centrum, , ine: Bus 15: Osiedle Langiewicza = > Osiedle Polskich Skrzydeł, , dpmk: 15, , ine: Bus 15 Libusza Ogniwo Skrzyżowanie = > Elektrociepłownia, , ine: Bus 15 Libusza Ogniwo Skrzyżowanie = > Michalusa Fabryka Maszyn, , sad-prievidza: 15, , ine: Bus 15 Zajezdnia MZK p. Michalusa Dom Kultury = > Libusza Ogniwo Skrzyżowanie, , ine: Bus 15 Libusza Ogniwo Skrzyżowanie = > Osiedle Górne, , ine: Bus 15 Pagorzyna = > Bednarka, , ine: Bus 15 Wójtowa Skrzyżowanie Centrum = > Pagorzyna, , ine: 15, , eurobus-sn: Linka č.15, Madaras > Sídlisko Mier a späť, , eurobus-sn: Linka č.15, Madaras > Autobusová stanica > Sídlisko Mier > Sídlisko Východ, , eurobus-sn: Linka č.15, Madaras > Sídlisko Mier > Sídlisko Východ, , eurobus-sn: Linka č.15, Madaras > Autobusová stanica > Sídlisko Mier a späť, , ine: 15 = > Diósgyőri Vár = > Felső-Majláth, , ine: 15 = > Injekcióüzem = > Lillafüred = > Ómassa, , sad-prievidza: 15, , sad-prievidza: 15, , sad-prievidza: 15, , ine: 15 = > Lillafüred = > Felső-Majláth, , ine: 15 = > Injekcióüzem = > Felső-Majláth, , ine: 15 Ciągłówka - rondo Jana Pawła II - Olcza - pomnik "Ognia", , ine: 15 = > Ómassa, , ine: Tram 15: Dubina = > Výškovice, , ine: Tram 15: Výškovice = > Dubina, , sad-zv: MHDZV 15 Západ - Sekier, , ine: Bus 15 Elektrociepłownia = > Libusza Ogniwo Skrzyżowanie, , ine: Bus 15 Libusza Ogniwo Skrzyżowanie = > Zajezdnia MZK, , dpmp: 15: Odpočínek - Svítkov, škola - Hlavní nádraží, , dpmp: Bus 15: Nemocnica = > Za Kalváriou, , dpmp: Bus 15: Za Kalváriou = > Nemocnica, , ine: Bus 15 Osiedle Górne = > Libusza Ogniwo Skrzyżowanie, , dpmk: 15, , ine: Bus 15: SEC = > Gorazdova, , ine: 15 = > Felső-Majláth, , ine: 15 = > Injekcióüzem = > Ómassa, , ine: Bus 15: Osiedle Polskich Skrzydeł = > Osiedle Langiewicza, , eurobus-sn: Linka č.15, Sídlisko Východ > Sídlisko Mier > Madaras, , eurobus-sn: Linka č.15, Sídlisko Východ > Autobusová stanica > Sídlisko Mier > Madaras, , eurobus-sn: Linka č.15, Sídlisko Východ > Sídlisko Mier a späť, , eurobus-sn: Linka č.15, Sídlisko Východ > Sídlisko Mier > Autobusová stanica, , eurobus-sn: Linka č.15, Sídlisko Východ > Autobusová stanica > Sídlisko Mier a späť, , ine: Bus 15: Gorazdova = > SEC,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -7546421, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Ómassa, via: Lillafüred, from: Felső Majláth, network: local, osm uid: 0, route name: 15 => Lillafüred => Ómassa, osm version: 12, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 11 11T06:21:07Z, 2, dlzka: 15289, pocet seg: 1, lon: 20.6082, lat: 48.1106, povodna farba: mvk,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...