Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 763: Třinec,aut.st. = > Vendryně, Záolší, konečná
Bus 763: Třinec,aut.st. = > Vendryně, Záolší, konečná
dĺžka 10,2 km , spravuje ČSAD Vsetín, číslo trasy 763, názvy: Bus 763: Třinec, aut.st. => Vendryně, Záolší, konečná
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Vendryně, u žel.st. ¤, Vendryně, u Číže ¤, Vendryně, Záolší, škola ¤, Vendryně, stadion ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Bystřice, Karpentská ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Vendryně, Záolší, konečná ¤, Vendryně, školy ¤, Vendryně, školy ¤, Vendryně,,Na Černovském ¤, Vendryně, u kříže ¤, Třinec, Dolní Líštná, Sosna Folvark ¤, Třinec, Dolní Líštná, Sosna sídliště ¤, Třinec, Dolní Líštná, Sosna Domov důchodců ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Vendryně, Moržol ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Třinec, Dolní Líštná, Sosna Domov důchodců ¤, Třinec, Dolní Líštná, Sosna Folvark ¤, Vendryně, Moržol ¤, Třinec, Dolní Líštná, Sosna nemocnice ¤, Vendryně, stadion ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Třinec, Dolní Líštná, Sosna sídliště ¤, Vendryně,,Na Černovském ¤, Vendryně,,Na Černovském ¤, Třinec, aut.st. ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤, Třinec, autobusové stanoviště ¤prestupné linky:
Train 241: Praha hl. n. - > Košice ¤, Bus 751: Třinec a.s. = > Frýdek-Místek, Frýdek, aut.nádr. ¤, S2: Ostrava-Svinov = > Mosty u Jablunkova ¤, S2: Mosty u Jablunkova = > Ostrava-Svinov ¤, Train R Kysučan: Žilina - > Ostrava ¤, Train 240: Košice - > Praha hl. n. ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 781: Mosty u Jablunkova, Šance, konečná = > Třinec aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 787: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Milíkov, centrum = > Jablunkov, poliklinika ¤ , Bus 766: Třinec, aut.st. = > Bystřice, Centrum = > Třinec, aut.st. ¤ , Bus 783: Bukovec, škola = > Třinec, aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 732: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Havířov, Podlesí, Těšínská ¤ , Bus 786: Návsí, aut.st. = > Bocanovice, žel.st. = > Třinec, aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 702: Třinec,žel.st. = > Třinec,Kanada,SOŠ ¤ , Bus 764: Třinec, aut.st. = > Třinec, Karpentná, sídliště = > Třinec, aut.st. ¤ , Bus 783: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Bukovec, škola ¤ , Bus 754: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Český Těšín, aut.st. ¤ , Bus 754: Český Těšín, aut.st. = > Třinec, aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 766: Třinec, aut.st. = > Třinec, Karpentná, sídliště = > Třinec, aut.st. ¤ , Bus 735: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Havířov, Podlesí, Těšínská ¤ , Bus 704: Třinec,Konská,ZD = > Třinec aut.st. ¤ , Bus 704: Třinec aut.st. = > Třinec,Konská,ZD ¤ , Bus 733: Těrlicko, obecní úřad = > Třinec, aut.st. ¤ , Bus 776: Nošovice, PZ Hyundai = > Jablunkov, aut.st ¤ , Bus 751: Frýdek-Místek, Frýdek, aut.nádr. = > Třinec a.s. ¤ , Bus 771: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Nýdek, Hluchová, konečná ¤ , Bus 781: Hrčava, konečná = > Třinec aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 772: Nýdek, Gora, konečná = > Třinec, aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 708: Třinec,Lyžbice,Kamionka = > Třinec,Dolní Líštná,Sosna nemocnice ¤ , Bus 702: Třinec, Kanada, školy = > Třinec,žel.st. ¤ , Bus 701: Třinec,Dolní Líštná,Sosna nemocnice = > Třinec,Lyžbice,škola ¤ , Bus 734: Český Těšín, aut.st. = > Třinec, aut.st. ¤ , Bus 703: Třinec,Lyžbice,Kamionka = > Třinec,žel.st. ¤ , Bus 734: Třinec, aut.st. = > Český Těšín, aut.st. ¤ , Bus 708: Třinec,Dolní Líštná,Sosna nemocnice = > Třinec,Lyžbice,Kamionka ¤ , Bus 717: Třinec,Dolní Líštná,Sosna nemocnice = > Třinec,Dolní Líštná,Sosna nemocnice ¤ , Bus 715: Třinec,Dolní Líštná,Sosna nemocnice = > Třinec,Dolní Líštná,Sosna nemocnice ¤ , Bus 701: Třinec,Lyžbice,škola = > Třinec,Dolní Líštná,Sosna nemocnice ¤ , Bus 787: Jablunkov, aut.st. = > Milíkov, centrum = > Třinec, aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 713 MHD Třinec: Guty, konečná - Oldřichovice, Záhoří - aut.st. - žel.st. ¤ , Bus 769: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Vendryně, konečná ¤ , Bus 769: Vendryně, konečná = > Třinec, aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 703: Třinec,žel.st. = > Třinec,Lyžbice,Kamionka ¤ , Bus 768: Vendryně, konečná = > Třinec, Konská, žel.st. ¤ , Bus 768: Třinec, aut.st. = > Vendryně, konečná ¤ , Bus 732: Havířov, Podlesí, Těšínská = > Třinec aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 768: Vendryně, vápenka = > Třinec, aut.st. ¤ , Bus 763: Vendryně, Záolší, konečná = > Třinec,aut.st. ¤ , Bus 768: Třinec, Konská, žel.st. = > Vendryně, vápenka ¤ , Bus 733: Třinec, aut.st. = > Těrlicko, obecní úřad ¤ , Bus 772: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Nýdek, Gora, konečná ¤ , Bus 784: Třinec aut.st. pod Kanadou = > Horní Lomná, Horní Přelač ¤ , Bus 784: Horní Lomná, Horní Přelač = > Třinec aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 716 MHD Třinec: Guty, konečná - Nebory, škola - aut.st. - žel.st. ¤ , Bus 713 MHD Třinec: žel.st. - aut.st. - Oldřichovice, Záhoří - Guty, konečná ¤ , Bus 786: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Bocanovice, žel.st. = > Návsí, aut.st. ¤ , Bus 771: Nýdek, Hluchová, Setinka = > Třinec, aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 770: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Bystřice, Paseky, konečná ¤ , Bus 732: Havířov, Město, žel.st. = > Jablunkov, aut.st. ¤ , Bus 776: Jablunkov, aut.st. = > Nošovice, PZ Hyundai ¤ , Bus 770: Bystřice, Paseky, konečná = > Třinec, aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 781: Třinec aut.st. pod Kanadou = > Hrčava, konečná ¤ , Bus 732: Jablunkov, aut.st.. = > Havířov, Město, žel.st. ¤ , Bus 781: Třinec aut.st. pod Kanadou = > Mosty u Jablunkova, Šance, konečná ¤ , Bus 735: Havířov, Podlesí, Těšínská = > Třinec, aut.st. pod Kanadou ¤Trasa vedie cez okresy
okres Frýdek-Místek: 10,1 km (99.5 %),Trasa vedie cez obce
Vendryně: 6,0 km (59 %), Dolní Líštná: 2,1 km (21 %), Třinec: 1,04 km (10.2 %), Bystřice: 0,94 km (9.2 %), Bystřice nad Olší: 0,94 km (9.2 %),Podobné linky 763:
ine: Bus 763: Vendryně, Záolší, konečná = > Třinec,aut.st.,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -7472783, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Vendryně, Záolší, konečná, from: Třinec, aut.st., network: ODIS, osm uid: 0, route name: Bus 763: Třinec, aut.st. => Vendryně, Záolší, konečná, osm version: 4, osm changeset: 0, osm timestamp: 2021 09 12T15:22:27Z, 2, dlzka: 10170, pocet seg: 5, lon: 18.6935, lat: 49.6607, povodna farba: csad vsetin,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...