Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bardejovské Kúpele - Slovenská - Tačevská
Bardejovské Kúpele - Slovenská - Tačevská
dĺžka 7,5 km , spravuje SAD Prešov a. s., číslo trasy 7,
Zastávky popri linke:
Tačevská - Kotolňa ¤, Tačevská - D9 ¤, Tačevská - Bezručova ¤, Bardejovské Kúpele ¤, Komenského SPŠ ¤, Tačevská - Bezručova ¤, Tačevská - Nemocnica ¤, Bardejovské Kúpele - Križovatka ¤, Duklianska - Salaš ¤, Duklianska - Salaš ¤, Tačevská - Nemocnica ¤, Duklianska OC ¤, Ul. Jiráskova -ZŠ ¤, Ulica Sv. Jakuba ¤, Tačevská - D9 ¤, Duklianska - Kruhový objazd ¤, Duklianska - Kruhový objazd ¤, Dlhý rad - okr. úrad ¤, Slovenská - stanica ¤, Ul. Jiráskova -ZŠ ¤, Dlhý rad - okr. úrad ¤, Duklianska OC ¤Má spoločné úseky s linkami:
Tačevská - Komenského - Slovenská - Bardejovské Kúpele ¤ , Kľušov - Tačevská - Slovenská - Dlhá Lúka ¤ , Poštárka - Tačevská - Slovenská - Bardejovská Nová Ves ¤ , Bardejovské Kúpele - Duklianska - Slovenská - Dlhý Rad - Komenského - Mihaľov ¤ , Štefániková - Dlhý Rad - Slovenská - Bardejovská Nová Ves ¤ , Bardejovská Nová Ves - Slovenská - Dlhý Rad - Štefániková ¤ , Bardejovské Kúpele - Slovenská - Komenského - Tačevská ¤ , Tačevská - Slovenská - Bardejovské Kúpele ¤ , Družba - Komenského - Slovenská - Bardejovské Kúpele ¤ , Bardejovské Kúpele - Duklianska - Slovenská - Dlhý rad - Družba ¤ , Bardejovská Nová Ves - Slovenská - Tačevská - Poštárka ¤ , Bardejovské Kúpele - Ľ. Štúra - Vinbarg - Slovenská - Tačevská ¤ , Dlhá Lúka - Slovenská - Tačevská - Kľušov ¤ , Bardejovské Kúpele - Slovenská - Komenského - Družba ¤ , Družba - Dlhý rad - Slovenská - Duklianska - Bardejovské Kúpele ¤ , Bardejovské Kúpele - Duklianska - Slovenská - Dlhý Rad - Komenského - Mihaľov ¤ , Dlhá Lúka - Slovenská - Dlhý rad - Sázavského ¤ , Mihaľov - Komenského - Dlhý Rad - Slovenská - Duklianska - Bardejovské Kúpele ¤ , Sázavského - Dlhý Rad - Slovenská - Vinbarg - Dlhá Lúka ¤ , Tačevská - Slovenská - Vinbarg - Ľ. Štúra - Bard. Kúpele ¤ , Mihaľov - Komenského - Dlhý Rad - Slovenská - Duklianska - Bardejovské Kúpele ¤Ide po uliciach:
Slovenská ¤ , Sv. Jakuba ¤ , Ťačevská ¤ , Jiráskova ¤ , Komenského ¤ , Dlhý rad ¤ , Duklianska ¤Trasa vedie cez okresy
okres Bardejov: 7,5 km (100 %),Wikipédia
Evanjelický kostol v Bardejove ¤, Radničné námestie (Bardejov) ¤, Humanistické gymnázium (Bardejov) ¤, Kostol svätého Egídia (Poprad) ¤, Mestská radnica (Bardejov) ¤, Bazilika svätého Egídia (Bardejov) ¤, Chrám svätých Petra a Pavla (Bardejov) ¤, Chrám svätého prepodobného Serafima Sarovského ¤, Bardejov ¤, Mestský štadión Bardejov ¤, Bardejov (okres) ¤Podobné linky 7:
ine: 7 = > Fáy András körút 90. = > Helyi autóbusz-állomás, , ine: Tram 7: Lesná, Čertova rokle - Starý Lískovec, smyčka, , dzs-mk-trans: Bus 7: Továrenská = > Stráňany IBV-II, , ine: 7, , dpm-bb: Trolejbus 7: Železničná stanica - Internátna, , dzs-mk-trans: Bus 7: YAZAKI = > Sídl. SNP, , dpmz: Trolleybus 7: Sv. Cyrila a Metoda - > Stodolova, , ine: 7 = > Forgáchtelep = > Fáy András körút 90. = > Helyi autóbusz-állomás, , sad-zv: MHDZV 7 Zlatý Potok - Sekier, , ine: 7 = > Fáy András körút 90. = > Felsőidegér 1. = > Helyi autóbusz-állomás, , ine: Bus 7 Moszczenica Średnie Granica = > Pod Lodownią, , ine: Bus 7: Wapienica Dzwonkowa = > Karbowa Hala Sportowa, , ine: Linia 7: Plac Monte Cassino - Szczepańcowa, , ine: 7, , ine: 7 "A": Kenessey Albert Kórház = > Huszár Aladár úti forduló = > Kenessey Albert Kórház, , dpmk: Tram 7: Botanická záhrada = > Važecká, , ine: Tram 7: Starý Lískovec, smyčka ⇒ Lesná, Čertova rokle, , ine: 7: Fellner Jakab utca = > Kossuth tér = > Városközpont = > Agostyán, forduló, , sad-prievidza: 7, , dzs-mk-trans: Bus 7: Stráňany IBV-II = > Žel. stanica, , ine: Bus 7: Rzyki Jagódki = > Andrychów Dworzec Autobusowy, , ine: Bus 7: Andrychów Dworzec Autobusowy = > Rzyki Praciaki Pętla, , ine: Bus 7: Rzyki Praciaki Pętla = > Andrychów Dworzec Autobusowy, , ine: Bus 7: Andrychów Dworzec Autobusowy = > Rzyki Praciaki Pętla, , ine: Bus 7: Andrychów Dworzec Autobusowy = > Rzyki Mydlarze - Kuźnia, , ine: 7: Agostány, forduló = > Városközpont = > Kossuth tér = > Fellner Jakab utca, , dzs-mk-trans: Bus 7: Sídl. SNP = > YAZAKI via III. ZŠ, , dpb: Tram 7: Hlavná stanica = > Stn. Vinohrady = > Komisárky, , ine: 7 Uherské Hradiště, aut. nádr. - Štěpnice - nemocnice - Uherské Hradiště, aut. nádr., , dpb: Tram 7: Hlavná stanica = > Stn. Vinohrady, , ine: Bus 7: Průmyslová zóna B = > Domamyslice, , ine: Linia 7 (Sucharskiego - Lidl → Sucharskiego - Lidl, , ine: Bus 7: Rzyki Mydlarze - Kuźnia = > Andrychów Dworzec Autobusowy, , ine: Tramvajová linka 7 Fibichova→Neředín, , ine: 7 Uherské Hradiště, aut. nádr. - nemocnice - Uherské Hradiště, aut. nádr., , dzs-mk-trans: Bus 7: Sídl. SNP = > Továrenská, , ine: Bus 7: Wapienica Dzwonkowa = > Szyndzielnia, , eurobus-sn: Linka č.7, Autobusová stanica > Sídlisko Východ > BMZ, , ine: Bus 7 Moszczenica Średnie Granica = > Zajezdnia MZK, , ine: Bus 7: Kmeťova = > Kalvária, , ine: Bus 7: Považská = > Kmeťova = > Kalvária, , ine: Bus 7: Kalvária = > Kmeťova, , ine: Bus 7: Kalvária = > Kmeťova = > Považská, , ine: 7 Olcza Stachonie - Kuźnice, , ine: 7: Szenna, forduló = > Autóbusz-állomás, , ine: 7: Autóbusz-állomás = > Szenna, forduló, , dpb: Tram 7: Komisárky = > ŽST Vinohrady = > Hlavná stanica, , ine: MHD ValMez linka č. 7, , dpmk: Tram 7: Važecká = > Botanická záhrada, , ine: Tačevská - Slovenská - Bardejovské Kúpele, , ine: Bus 7: Domamyslice = > Průmyslová zóna B, , dpmp: 7: Trolejbus Rybitví, UMA točna - Dukla, vozovna, , dpmp: 7: Trolejbus Dukla, vozovna - Rybitví, UMA točna, , dpmz: Trolleybus 7: Stodolova - > Sv. Cyrila a Metoda, , ine: Trolejbus 7, , ine: Trolejbus 7, , dpmp: Trolejbus 7: Širpo = > Budovateľská, , dpmp: Trolejbus 7: Budovateľská = > Širpo, , ine: Bus 7 Pod Lodownią = > Moszczenica Średnie Granica, , dzs-mk-trans: Bus 7: Stráňany Lipová = > Žel. stanica, , eurobus-sn: Linka č.7, BMZ Sadová > Sídlisko Východ a späť, , ine: Bus 7 Zajezdnia MZK = > Moszczenica Średnie Granica, , ine: 7 Uherské Hradiště, aut. nádr. - nemocnice - Štěpnice - Uherské Hradiště, aut. nádr., , dzs-mk-trans: Bus 7: YAZAKI = > Sídl. SNP via ul. SNP, , ine: Linia 7: Wójtowstwo - Stróżowska, , ine: Linia 7: Stróżowska - Wójtowstwo, , ine: 7, , ine: 7 "B": Szabó Lőrinc iskola = > Kenessey Albert Kórház, , ine: Bus 7: Karbowa Hala Sportowa = > Wapienica Dzwonkowa, , dzs-mk-trans: Bus 7: Žel. stanica = > Stráňany Lipová, , ine: Trolejbus 7, , ine: Linia 7: Świerzowa Skrzyżowanie - Bohaterów Westerplatte, , eurobus-sn: Linka č.7 Autobusová stanica > Pod Tepličkou, , eurobus-sn: Linka č.7 Autobusová stanica > Priemyselný park, , ine: Bus 7: Szyndzielnia = > Wapienica Dzwonkowa, , ine: Tramvajová linka 7 Neředín→Fibichova, , eurobus-sn: Linka č.7 Pod Tepličkou > Autobusová stanica cez ZŠ, , dpb: Tram 7: Stn. Vinohrady = > Hlavná stanica, , eurobus-sn: Linka č.7 MPC > Autobusová stanica, , ine: Trolejbus 7, , eurobus-sn: Linka č.7 Pod Tepličkou > Autobusová stanica, , eurobus-sn: Linka č.7 Priemyselný park > Autobusová stanica, , ine: Bus 7: Hraničná - Autobusová stanica - NC Forum - Nemocnica - Nám. sv. Cyrila a Metoda - Uherova, , ine: Bus 7 D.A. → Kolonia Jagiellońska, , ine: Bus 7 Kolonia Jagiellońska → D.A., , dzs-mk-trans: Bus 7: Žel. stanica = > Sídl. SNP, , dzs-mk-trans: Bus 7: Sídl. SNP = > YAZAKI, , dzs-mk-trans: Bus 7: Žel. stanica = > YAZAKI, , dzs-mk-trans: Bus 7: YAZAKI = > Žel. stanica,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -7235926, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, osm uid: 0, route name: Bardejovské Kúpele Slovenská Tačevská, osm version: 9, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 04 06T07:11:43Z, 2, dlzka: 7473, pocet seg: 3, lon: 21.2807, lat: 49.3043, povodna farba: sad presov a. s.,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...