Bus 247: Ebreichsdorf Georg-Drasche-Siedlung = > Götzendorf Bahnhof
Zmazaná trasa Bus 247: Ebreichsdorf Georg-Drasche-Siedlung = > Götzendorf Bahnhof
dĺžka 17 km spravuje Österreichische Postbus AG, číslo trasy 247, názvy: Bus 247: Ebreichsdorf Georg-Drasche-Siedlung => Götzendorf Bahnhof viac o traseTrasa je zmazaná
Trasa je zmazaná, skúste nájsť podobnú trasu.Rovnaké číslo 247
- Bus 247: Mannersdorf Hauptstraße = > Ebreichsdorf Schulen (über Leithaprodersdorf Schulgasse und Unterwaltersdorf Gymnasium)
- Bus 247: Ebreichsdorf Georg-Drasche-Siedlung = > Mannersdorf am Leithagebirge Volksschule (über Unterwaltersdorf Don Bosco-Gymnasium)
- Bus 247: Unterwaltersdorf Don Bosco-Gymnasium = > Götzendorf Bahnhof
- Bus 247: Ebreichsdorf Bahnhof = > Götzendorf Bahnhof
- Bus 247: Unterwaltersdorf Don Bosco-Gymnasium = > Götzendorf Bahnhof (über Leithaprodersdorf Schulgasse)
- Bus 247: Götzendorf Bahnhof = > Ebreichsdorf Georg-Drasche-Siedlung (über Unterwaltersdorf Gymnasium)
- Bus 247: Götzendorf Bahnhof = > Ebreichsdorf Georg-Drasche-Siedlung
- Bus 247: Ebreichsdorf Georg-Drasche-Siedlung = > Götzendorf Bahnhof (über Unterwaltersdorf Don Bosco-Gymnasium und Leithaprodersdorf Schulgasse)
- Bus 247: Au am Leithaberge Hauptplatz = > Götzendorf Bahnhof
- Bus 247: Götzendorf Bahnhof = > Au am Leithaberge Hauptplatz
- Bus 247: Seibersdorf Volksschule = > Götzendorf Bahnhof
- Bus 247: Deutsch Brodersdorf Ortsmitte = > Götzendorf Bahnhof
- Bus 247: Götzendorf Bahnhof = > Seibersdorf Volksschule
Podobné iná
- Flixbus N391: Budapest, Népliget = > Freiburg im Breisgau, Hbf./ZOB
- Flixbus N990: Pančevo, Busbahnhof = > Wien Erdberg, Busterminal VIB
- Flixbus 966: Županja, autobusni kolodvor = > Wien, Hbf. (International Busterminal)
- Flixbus N91: Paris, Bercy Seine = > Budapest, Népliget
- Bus 277: Bruck an der Leitha Neue Mittelschule = > Mannersdorf am Leithagebirge Volksschule
- Bus 277: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Stotzing Ortsmitte (nicht über Bruck an der Leitha Bahnhof)
- Bus 273: Neusiedl am See Hauptplatz = > Fischamend Bahnhof
- Bus 277: Stotzing Ortsmitte = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule
- Bus 248: Gramatneusiedl Bahnhof = > Enzersdorf an der Fischa Volksschule (über Reisenberg Hermannstadtstraße)
- Flixbus N1970: Brémy, hlavná stanica. = > Sarajevo, centrálna autobusová stanica
- EN 462: Budapest = > München
- EN 346: Bucuresti - Wien
- Bus 248: Götzendorf Volksschule = > Wasenbruck Kinderheimstraße
- Flixbus 902: Budapest, Flughafen = > Wien, Hbf. (International Busterminal)
- Bus 248: Schwadorf Schulgasse = > Gramatneusiedl Bahnhof (über Reisenberg Hermannstadtstraße)
- Bus 273: Neusiedl am See Hauptplatz = > Flughafen Wien Busterminal (über Fischamend Bahnhof)
- Bus 248: Mannersdorf am Leithagebirge Hofer Straße = > Reisenberg Hauptplatz (über Reisenberg Hermannstadtstraße)
- Bus 248: Reisenberg Hauptplatz = > Mannersdorf am Leithagebirge Hofer Straße (über Reisenberg Hermannstadtstraße)
- Bus 248: Gramatneusiedl Bahnhof = > Götzendorf Bahnhof
- Bus 277: Bruck an der Leitha Volksschule = > Eisenstadt Domplatz
Podobné
- Flixbus N391: Budapest, Népliget = > Freiburg im Breisgau, Hbf./ZOB
- Flixbus N990: Pančevo, Busbahnhof = > Wien Erdberg, Busterminal VIB
- Flixbus 966: Županja, autobusni kolodvor = > Wien, Hbf. (International Busterminal)
- Flixbus N91: Paris, Bercy Seine = > Budapest, Népliget
- Bus 277: Bruck an der Leitha Neue Mittelschule = > Mannersdorf am Leithagebirge Volksschule
- Bus 277: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Stotzing Ortsmitte (nicht über Bruck an der Leitha Bahnhof)
- Bus 273: Neusiedl am See Hauptplatz = > Fischamend Bahnhof
- Bus 277: Stotzing Ortsmitte = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule
- Bus 248: Gramatneusiedl Bahnhof = > Enzersdorf an der Fischa Volksschule (über Reisenberg Hermannstadtstraße)
- Flixbus N1970: Brémy, hlavná stanica. = > Sarajevo, centrálna autobusová stanica
- EN 462: Budapest = > München
- EN 346: Bucuresti - Wien
- Bus 248: Götzendorf Volksschule = > Wasenbruck Kinderheimstraße
- Flixbus 902: Budapest, Flughafen = > Wien, Hbf. (International Busterminal)
- Bus 248: Schwadorf Schulgasse = > Gramatneusiedl Bahnhof (über Reisenberg Hermannstadtstraße)
- Bus 273: Neusiedl am See Hauptplatz = > Flughafen Wien Busterminal (über Fischamend Bahnhof)
- Bus 248: Mannersdorf am Leithagebirge Hofer Straße = > Reisenberg Hauptplatz (über Reisenberg Hermannstadtstraße)
- Bus 248: Reisenberg Hauptplatz = > Mannersdorf am Leithagebirge Hofer Straße (über Reisenberg Hermannstadtstraße)
- Bus 248: Gramatneusiedl Bahnhof = > Götzendorf Bahnhof
- Bus 277: Bruck an der Leitha Volksschule = > Eisenstadt Domplatz
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...