Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Potzneusiedl Untere Hauptstraße
Zmazaná trasa Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Potzneusiedl Untere Hauptstraße
dĺžka 23 km spravuje Österreichische Postbus AG;Blaguss, číslo trasy 275, názvy: Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof => Potzneusiedl Untere Hauptstraße viac o traseTrasa je zmazaná
Trasa je zmazaná, skúste nájsť podobnú trasu.Rovnaké číslo 275
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Josef-Maurer-Gasse = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Bus 275: Schönabrunn Kriegerdenkmal = > Prellenkirchen Ortsmitte (über Prellenkirchen Volksschule)
- Bus 275: Bad Deutsch-Altenburg Wiener Straße = > Potzneusiedl Untere Hauptstraße (über Hundsheim bei Hainburg Am Hohlweg)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Potzneusiedl Untere Hauptstraße (über Prellenkirchen Ortsmitte, nicht über Prellenkirchen Volksschule)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Wiener Straße und Hundsheim bei Hainburg Am Hohlweg)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Bus 275: Petronell Anton-Widter-Straße = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule (über Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 275: Hollern Leithaweg = > Rohrau Kindergarten
- Bus 275: Pachfurth Kapelle = > Hollern Leithaweg (über Pachfurth Bahnstraße)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Bruck an der Leitha Bahnhof
- Bus 275: Potzneusiedl Untere Hauptstraße = > Rohrau Untere Hauptstraße (über Prellenkirchen Ortsmitte)
- Bus 275: Potzneusiedl Untere Hauptstraße = > Prellenkirchen Ortsmitte
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Petronell Anton-Widter-Straße (über Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 5. Straße)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Petronell Anton-Widter-Straße (über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 5. Straße und Petronell Schaffelhof)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Potzneusiedl Untere Hauptstraße (über Prellenkirchen Volksschule)
- Bus 275: Potzneusiedl Untere Hauptstraße = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Prellenkirchen Ortsmitte, Rohrau Untere Hauptstraße und Pachfurth Milchgasse, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Hainburg an der Donau Landesklinikum (ü. Petronell Schaffelhof)
Podobné iná
- Flixbus N391: Budapest, Népliget = > Freiburg im Breisgau, Hbf./ZOB
- Flixbus 901: Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB = > Bratislava, letisko
- Flixbus N990: Pančevo, Busbahnhof = > Wien Erdberg, Busterminal VIB
- Flixbus N91: Paris, Bercy Seine = > Budapest, Népliget
- Bus 276: Bruck an der Leitha Volksschule = > Bruckneudorf Eigenheimsiedlung
- Bus 276: Bruck an der Leitha Volksschule = > Bruckneudorf Eigenheimsiedlung (über Bruckneudorf Feriensiedlung)
- Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule (über Schwechat Am Concorde-Business-Park)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 277: Bruck an der Leitha Neue Mittelschule = > Mannersdorf am Leithagebirge Volksschule
- Bus 277: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Stotzing Ortsmitte (nicht über Bruck an der Leitha Bahnhof)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Josef-Maurer-Gasse = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof)
- Bus 299: Neusiedl am See Schulzentrum = > Kittsee Bahnhof (über Neusiedl am See Pannonia Shopping Park und Zurndorf Neue Mittelschule)
- Bus 299: Kittsee Bahnhof = > Neusiedl am See Schulzentrum (über Gattendorf Kittseer Straße)
- Bus 273: Neusiedl am See Hauptplatz = > Fischamend Bahnhof
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Bus 277: Stotzing Ortsmitte = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule
- Bus 273: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Neusiedl am See Schulzentrum )nicht über Parndorf Ort Bahnhof)
- Bus 273: Neusiedl am See Schulzentrum = > Fischamend Bahnhof (über Neusiedl am See Pannonia Shopping Park)
- Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule (über Schwadorf Schiefer Weg)
- Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule (über Schwechat Am Concorde-Business-Park und Schwadorf Schiefer Weg)
Podobné
- Flixbus N391: Budapest, Népliget = > Freiburg im Breisgau, Hbf./ZOB
- Flixbus 901: Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB = > Bratislava, letisko
- Flixbus N990: Pančevo, Busbahnhof = > Wien Erdberg, Busterminal VIB
- Flixbus N91: Paris, Bercy Seine = > Budapest, Népliget
- Bus 276: Bruck an der Leitha Volksschule = > Bruckneudorf Eigenheimsiedlung
- Bus 276: Bruck an der Leitha Volksschule = > Bruckneudorf Eigenheimsiedlung (über Bruckneudorf Feriensiedlung)
- Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule (über Schwechat Am Concorde-Business-Park)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 277: Bruck an der Leitha Neue Mittelschule = > Mannersdorf am Leithagebirge Volksschule
- Bus 277: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Stotzing Ortsmitte (nicht über Bruck an der Leitha Bahnhof)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Josef-Maurer-Gasse = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof)
- Bus 299: Neusiedl am See Schulzentrum = > Kittsee Bahnhof (über Neusiedl am See Pannonia Shopping Park und Zurndorf Neue Mittelschule)
- Bus 299: Kittsee Bahnhof = > Neusiedl am See Schulzentrum (über Gattendorf Kittseer Straße)
- Bus 273: Neusiedl am See Hauptplatz = > Fischamend Bahnhof
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Bus 277: Stotzing Ortsmitte = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule
- Bus 273: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Neusiedl am See Schulzentrum )nicht über Parndorf Ort Bahnhof)
- Bus 273: Neusiedl am See Schulzentrum = > Fischamend Bahnhof (über Neusiedl am See Pannonia Shopping Park)
- Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule (über Schwadorf Schiefer Weg)
- Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule (über Schwechat Am Concorde-Business-Park und Schwadorf Schiefer Weg)
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...