Bus 275: Potzneusiedl Obere Hauptstraße = > Hainburg/Donau Landesklinikum
Zmazaná trasa Bus 275: Potzneusiedl Obere Hauptstraße = > Hainburg/Donau Landesklinikum
dĺžka 18 km spravuje Österreichische Postbus AG;Blaguss, číslo trasy 275, názvy: Bus 275: Potzneusiedl Obere Hauptstraße => Hainburg/Donau Landesklinikum viac o traseTrasa je zmazaná
Trasa je zmazaná, skúste nájsť podobnú trasu.Rovnaké číslo 275
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Josef-Maurer-Gasse = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Potzneusiedl Untere Hauptstraße (über Prellenkirchen Volksschule)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Rohrau Untere Hauptstraße und Pachfurth Milchgasse)
- Bus 275: Potzneusiedl Untere Hauptstraße = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Prellenkirchen Ortsmitte, Rohrau Untere Hauptstraße und Pachfurth Milchgasse, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Wiener Straße und Hundsheim bei Hainburg Am Hohlweg)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Hainburg an der Donau Landesklinikum (ü. Petronell Schaffelhof)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Petronell Schaffelhof)
- Bus 275: Schönabrunn Kriegerdenkmal = > Prellenkirchen Ortsmitte (über Prellenkirchen Volksschule)
- Bus 275: Bad Deutsch-Altenburg Wiener Straße = > Potzneusiedl Untere Hauptstraße (über Hundsheim bei Hainburg Am Hohlweg)
- Bus 275: Hollern Leithaweg = > Rohrau Kindergarten
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule (über Hundsheim bei Hainburg Am Hohlweg, nicht über Deutsch Haslau Obere Hauptstraße und Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2.Straße)
- Bus 275: Potzneusiedl Untere Hauptstraße = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Prellenkirchen Ortsmitte)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Hainburg an der Donau Landesklinikum (über Hundsheim bei Hainburg Am Hohlweg, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 5. Straße und Deutsch Haslau Obere Hauptstraße)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Petronell Schaffelhof
- Bus 275: Hainburg an der Donau Hauptplatz = > Potzneusiedl Untere Hauptstraße (über Hundsheim bei Hainburg Am Hohlweg)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Hainburg an der Donau Landesklinikum (ü. Bruck/Leitha Eco-Plus-Park 5. Straße und Petronell Schaffelhof, nicht ü. Hollern Dammstr., Deutsch Haslau Ob. Hauptstr., Prellenkirchen Ortsmitte und Hundsheim Spitzerberg)
Podobné iná
- Flixbus 901: Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB = > Bratislava, letisko
- Flixbus N1282: Pula, autobusová stanica = > Varšavská západná autobusová stanica
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Josef-Maurer-Gasse = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof)
- Bus 299: Neusiedl am See Schulzentrum = > Kittsee Bahnhof (über Neusiedl am See Pannonia Shopping Park und Zurndorf Neue Mittelschule)
- Bus 299: Edelstal Sportplatz = > Neusiedl am See Schulzentrum (über Gattendorf Kittseer Straße)
- Bus 299: Kittsee Bahnhof = > Neusiedl am See Schulzentrum (über Zurndorf Neue Mittelschule und Neudorf bei Parndorf Kriegerdenkmal)
- Bus 299: Kittsee Bahnhof = > Neusiedl am See Schulzentrum (über Gattendorf Kittseer Straße)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Potzneusiedl Untere Hauptstraße (über Prellenkirchen Volksschule)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Flixbus 1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Krakov, autobusová stanica MDA
- Bus 298: Nickelsdorf Bahnhof = > Neusiedl am See Hauptplatz
- Flixbus 901a: Viedeň, hlavná železničná stanica (International Busterminal) = > Bratislava, Letisko
- Flixbus 260: Budapešť, Népliget = > Berlín ZOB
- Bus 274: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Hainburg an der Donau Ungartor/B9
- REX6 Bratislava-P. – Wien – Deutschkreutz
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Bus 274: Hainburg an der Donau Hauptplatz = > Bruck an der Leitha Bahnhof
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Rohrau Untere Hauptstraße und Pachfurth Milchgasse)
- Flixbus N1293: Budapešť, Népliget = > Wroclaw, autobusová stanica
Podobné
- Flixbus 901: Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB = > Bratislava, letisko
- Flixbus N1282: Pula, autobusová stanica = > Varšavská západná autobusová stanica
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Josef-Maurer-Gasse = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof)
- Bus 299: Neusiedl am See Schulzentrum = > Kittsee Bahnhof (über Neusiedl am See Pannonia Shopping Park und Zurndorf Neue Mittelschule)
- Bus 299: Edelstal Sportplatz = > Neusiedl am See Schulzentrum (über Gattendorf Kittseer Straße)
- Bus 299: Kittsee Bahnhof = > Neusiedl am See Schulzentrum (über Zurndorf Neue Mittelschule und Neudorf bei Parndorf Kriegerdenkmal)
- Bus 299: Kittsee Bahnhof = > Neusiedl am See Schulzentrum (über Gattendorf Kittseer Straße)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Potzneusiedl Untere Hauptstraße (über Prellenkirchen Volksschule)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Flixbus 1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Krakov, autobusová stanica MDA
- Bus 298: Nickelsdorf Bahnhof = > Neusiedl am See Hauptplatz
- Flixbus 901a: Viedeň, hlavná železničná stanica (International Busterminal) = > Bratislava, Letisko
- Flixbus 260: Budapešť, Népliget = > Berlín ZOB
- Bus 274: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Hainburg an der Donau Ungartor/B9
- REX6 Bratislava-P. – Wien – Deutschkreutz
- Bus 92: Jána Jonáša, VW1 = > Opletalova, VW5 = > Depo Petržalka
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Bus 274: Hainburg an der Donau Hauptplatz = > Bruck an der Leitha Bahnhof
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Rohrau Untere Hauptstraße und Pachfurth Milchgasse)
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...