Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Wienerherberg)
Zmazaná trasa Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Wienerherberg)
dĺžka 22 km spravuje Österreichische Postbus AG;Blaguss, číslo trasy 272, názvy: Bus 272: Wien Simmering => Bruck an der Leitha Bahnhof (über Wienerherberg) viac o traseTrasa je zmazaná
Trasa je zmazaná, skúste nájsť podobnú trasu.Rovnaké číslo 272
- Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule (über Schwechat Am Concorde-Business-Park)
- Bus 272: Gallbrunn Wiener Straße = > Trautmannsdorf an der Leitha Volksschule
- Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule (über Schwadorf Schiefer Weg)
- Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule (über Schwechat Am Concorde-Business-Park und Schwadorf Schiefer Weg)
- Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK (über Schwechat Am Concorde-Business-Park und Schwadorf Schiefer Weg)
- Bus 272: Bruck an der Leitha Neue Mittelschule = > Wien Simmering (über Schwadorf Schiefer Weg, nicht über Schwechat Am Concorde-Business-Park)
- Bus 272: Bruck an der Leitha Neue Mittelschule = > Wien Simmering (über Schwadorf Schiefer Weg)
- Bus 272: Bruck an der Leitha Neue Mittelschule = > Wien Simmering (nicht über Schwechat Am Concorde-Business-Park und Schwechat Bahnhof)
- Bus 272: Schwadorf Schulgasse = > Rauchenwarth Kirchenplatz
- Bus 272: Trautmannsdorf an der Leitha Volksschule = > Schwechat Wiener Straße (nicht über Schwechat Am Concorde-Business-Park)
- Bus 272: Schwechat Wiener Straße = > Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK
- Bus 272: Kleinneusiedl Fischamender Straße = > Schwechat Wiener Straße (nicht über Schwechat Am Concorde-Business-Park)
- Bus 272: Schwechat Wiener Straße = > Kleinneusiedl Fischamender Straße (über Schwechat Am Concorde-Business-Park)
- Bus 272: Trautmannsdorf an der Leitha Volksschule = > Gallbrunn Wiener Straße
- Bus 272: Schwadorf Schulgasse = > Kleinneusiedl Fischamender Straße
- Bus 272: Kleinneusiedl Fischamender Straße = > Wien Simmering (über Schwadorf Schiefer Weg)
- Bus 272: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Gallbrunn Wiener Straße
- Bus 272: Schwadorf Volksschule = > Rauchenwarth Kirchenplatz
- Bus 272: Bruck an der Leitha Neue Mittelschule = > Wien Simmering
- Bus 272: Karlsdorf Bergzeile = > Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK (über Schwechat Am Concorde-Business-Park und Schwadorf Schiefer Weg)
Podobné iná
- Flixbus N391: Budapest, Népliget = > Freiburg im Breisgau, Hbf./ZOB
- Flixbus N990: Pančevo, Busbahnhof = > Wien Erdberg, Busterminal VIB
- Flixbus 966: Županja, autobusni kolodvor = > Wien, Hbf. (International Busterminal)
- Flixbus N91: Paris, Bercy Seine = > Budapest, Népliget
- Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule (über Schwechat Am Concorde-Business-Park)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 277: Bruck an der Leitha Neue Mittelschule = > Mannersdorf am Leithagebirge Volksschule
- Bus 277: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Stotzing Ortsmitte (nicht über Bruck an der Leitha Bahnhof)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Josef-Maurer-Gasse = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof)
- Bus 273: Neusiedl am See Hauptplatz = > Fischamend Bahnhof
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Potzneusiedl Untere Hauptstraße (über Prellenkirchen Volksschule)
- Bus 277: Stotzing Ortsmitte = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule
- Bus 248: Gramatneusiedl Bahnhof = > Enzersdorf an der Fischa Volksschule (über Reisenberg Hermannstadtstraße)
- Flixbus N1970: Brémy, hlavná stanica. = > Sarajevo, centrálna autobusová stanica
- Bus 221: Gramatneusiedl Bahnhof = > Fischamend Bahnhof
- Bus 221: Fischamend Bahnhof = > Gramatneusiedl Bahnhof
- EN 462: Budapest = > München
- Bus 221: Fischamend Bahnhof = > Guntramsdorf Lokalbahn
- EN 346: Bucuresti - Wien
- Bus 272: Gallbrunn Wiener Straße = > Trautmannsdorf an der Leitha Volksschule
Podobné
- Flixbus N391: Budapest, Népliget = > Freiburg im Breisgau, Hbf./ZOB
- Flixbus N990: Pančevo, Busbahnhof = > Wien Erdberg, Busterminal VIB
- Flixbus 966: Županja, autobusni kolodvor = > Wien, Hbf. (International Busterminal)
- Flixbus N91: Paris, Bercy Seine = > Budapest, Népliget
- Bus 272: Wien Simmering = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule (über Schwechat Am Concorde-Business-Park)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 277: Bruck an der Leitha Neue Mittelschule = > Mannersdorf am Leithagebirge Volksschule
- Bus 277: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Stotzing Ortsmitte (nicht über Bruck an der Leitha Bahnhof)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Josef-Maurer-Gasse = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof)
- Bus 273: Neusiedl am See Hauptplatz = > Fischamend Bahnhof
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Potzneusiedl Untere Hauptstraße (über Prellenkirchen Volksschule)
- Bus 277: Stotzing Ortsmitte = > Bruck an der Leitha Neue Mittelschule
- Bus 248: Gramatneusiedl Bahnhof = > Enzersdorf an der Fischa Volksschule (über Reisenberg Hermannstadtstraße)
- Flixbus N1970: Brémy, hlavná stanica. = > Sarajevo, centrálna autobusová stanica
- Bus 221: Gramatneusiedl Bahnhof = > Fischamend Bahnhof
- Bus 221: Fischamend Bahnhof = > Gramatneusiedl Bahnhof
- EN 462: Budapest = > München
- Bus 221: Fischamend Bahnhof = > Guntramsdorf Lokalbahn
- EN 346: Bucuresti - Wien
- Bus 272: Gallbrunn Wiener Straße = > Trautmannsdorf an der Leitha Volksschule
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...