S1
Zmazaná trasa S1
dĺžka 76 km spravuje ČD, číslo trasy s1, viac o traseTrasa je zmazaná
Trasa je zmazaná, skúste nájsť podobnú trasu.Podobné iná
- EuroCity Warszawa – Wien
- S4: Petrovice u Karviné = > Mošnov, Ostrava Airport
- DPO 68 Šilheřovice,Paseky - Křižíkova
- Flixbus N1282: Pula, autobusová stanica = > Varšavská západná autobusová stanica
- Train 241: Praha hl. n. - > Košice
- S9: Ostrava-Svinov = > Český Těšín
- Bus 413: MHD Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská Horní Suchá, konečná
- Bus 741: Karviná, Fryštát, aut.st. = > Nošovice, PZ Hyundai
- bus 22
- Flixbus 1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Krakov, autobusová stanica MDA
- Flixbus N1395: Gdynia, dworzec autobusowy = > Wien Erdberg, Busterminal VIB
- S3: Hranice na Moravě = > Bohumín
- Bus 732: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Havířov, Podlesí, Těšínská
- Bus 416 MHD
- Flixbus N3277: Plzeň, CAN Husova = > Одеса, автовокзал
- Flixbus 918: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Wien, Hbf. (International Busterminal)
- S4: Mošnov, Ostrava Airport = > Petrovice u Karviné
- 19
- Bus 554: Orlová, Lutyně, aut. nádr. = > Ostrava, Kunčice, NH jižní brána
- Bus 440
Podobné
- EuroCity Warszawa – Wien
- S4: Petrovice u Karviné = > Mošnov, Ostrava Airport
- DPO 68 Šilheřovice,Paseky - Křižíkova
- Flixbus N1282: Pula, autobusová stanica = > Varšavská západná autobusová stanica
- Train 241: Praha hl. n. - > Košice
- S9: Ostrava-Svinov = > Český Těšín
- Bus 413: MHD Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská Horní Suchá, konečná
- Bus 741: Karviná, Fryštát, aut.st. = > Nošovice, PZ Hyundai
- bus 22
- Flixbus 1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Krakov, autobusová stanica MDA
- Flixbus N1395: Gdynia, dworzec autobusowy = > Wien Erdberg, Busterminal VIB
- S3: Hranice na Moravě = > Bohumín
- Bus 732: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Havířov, Podlesí, Těšínská
- Bus 416 MHD
- Flixbus N3277: Plzeň, CAN Husova = > Одеса, автовокзал
- Flixbus 918: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Wien, Hbf. (International Busterminal)
- S4: Mošnov, Ostrava Airport = > Petrovice u Karviné
- 19
- Bus 554: Orlová, Lutyně, aut. nádr. = > Ostrava, Kunčice, NH jižní brána
- Bus 440
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...