Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 572
Bus 572
dĺžka 42 km , spravuje BORS Břeclav, číslo trasy 572, názvy: Bus 572: Břeclav, nemocnice -> Hodonín, autobusové nádraží
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Kostice, váha ¤, Tvrdonice, Týnecká ¤, Tvrdonice, na konci ¤, Tvrdonice, Týnecká ¤, Hodonín, autobusové nádraží ¤, Hodonín, autobusové nádraží ¤, Hodonín, autobusové nádraží ¤, Břeclav, nemocnice ¤, Hodonín, autobusové nádraží ¤, Hodonín, Kapřiska ¤, Kostice, Lanžhotská ¤, Kostice, Lanžhotská ¤, Hodonín, Kapřiska, rybníky ¤, Kostice, obecní úřad ¤, Tvrdonice - Cukrárna ¤, Moravská Nová Ves, křižovatka ¤, Moravská Nová Ves, křižovatka ¤, Tvrdonice, na konci ¤, Hodonín, Kapřiska ¤, Lanžhot, obchodní středisko ¤, Břeclav, nemocnice ¤, Kostice, váha ¤, Břeclav, BORS ¤, Hodonín, u podjezdu ¤, Břeclav, Jana Palacha ¤, Hodonín, u podjezdu ¤, Břeclav, Jana Palacha ¤, Břeclav, Pohansko, rozcestí ¤, Kostice, obecní úřad ¤, Břeclav, 1. máje ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Břeclav, Pohansko, rozcestí ¤, Tvrdonice - Cukrárna ¤, Noviny a časopisy Mrázová ¤, Břeclav, náměstí TGM, kostel ¤, Lanžhot, obchodní středisko ¤, Týnec, váha ¤, Břeclav, náměstí TGM, kostel ¤, Hodonín, Kapřiska, rybníky ¤, prístav ¤, Hodonín, autobusové nádraží ¤, Hodonín, autobusové nádraží ¤, Hodonín, autobusové nádraží ¤, Hodonín, autobusové nádraží ¤prestupné linky:
EuroCity Warszawa – Wien ¤, Bus 572 ¤, EC 130: Budapest = > Terespol ¤, EuroCity Wien – Warszawa ¤, EC 131: Terespol = > Budapest ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 569 ¤ , Bus 663 ¤ , Bus 910 ¤ , Bus 109 ¤ , Bus 901 ¤ , Bus 568 ¤ , Bus 904 ¤ , Bus 542 ¤ , Bus 571 ¤ , Bus 563 ¤ , Bus 561 ¤ , Bus 566 ¤ , Bus 567 ¤ , Bus 562 ¤ , Bus 564 ¤ , Bus 574 ¤ , Bus 573 ¤ , Bus 570: Břeclav, autobusové nádraží – Mikulov, železniční stanice ¤ , Bus 912 ¤ , Bus 565 ¤ , Bus 664 ¤ , Bus 911 ¤ , Bus 556 ¤ , Bus 913 ¤ , Bus 564 ¤Ide po uliciach:
J. Palacha ¤ , nám. Osvobození ¤ , třída Dukelských hrdinů ¤ , Tvrdonská ¤ , Lanžhotská ¤ , náměstí Republiky ¤ , Břetislavova ¤ , F. Palackého ¤ , Hlavní ¤ , Hlavní ¤ , Kostická ¤ , Kostická ¤ , Lanžhotská ¤ , Náměstí ¤ , nám. Míru ¤ , Pod Kostelem ¤ , Sady 28. října ¤ , Školní ¤ , Stromořadní ¤ , Sv. Čecha ¤ , třída 1. máje ¤ , Tvrdonská ¤ , Týnecká ¤ , Velkomoravská ¤ , Velkomoravská ¤ , Dvořákova ¤ , Sadová ¤ , 17. listopadu ¤ , U Nemocnice ¤ , Bratislavská ¤ , Masarykova ¤ , náměstí T. G. Masaryka ¤Trasa vedie cez obce
Mikulčice: 7,8 km (18.6 %), Moravská Nová Ves: 5,2 km (12.3 %), Lanžhot: 5,1 km (12.3 %), Břeclav: 4,6 km (10.9 %), Hodonín: 3,7 km (8.9 %), Kostice: 3,3 km (7.8 %), Lužice: 3,1 km (7.5 %), Lužice u Hodonína: 3,1 km (7.5 %), Tvrdonice: 2,4 km (5.8 %), Týnec na Moravě: 2,2 km (5.2 %),Wikipédia
Lužice (okres Hodonín) ¤, Nová Ves ¤, Mikulčice ¤, Moravská Nová Ves ¤, Lanžhot ¤, Břeclav ¤, Železničná stanica Břeclav ¤, Týnec (okres Břeclav) ¤Podobné linky 572:
ine: Bus 572: Mistelbach Bahnhof = > Ladendorf Derschstraße, , ine: Bus 572: Paasdorf Ortsmitte = > Mistelbach Bahnhof, , ine: Bus 572: Ladendorf Derschstraße = > Mistelbach Bahnhof, , ine: Bus 572: Mistelbach Bahnhof = > Mistelbach Bahnhof (über Mistelbach Hauptplatz, Grafensulz, Niederleis Volksschule und Eggersdorf bei Ladendorf Ort, nicht über Lanzendorf bei Mistelbach Kirche), , ine: Bus 572, , ine: Bus 572: Ernstbrunn Hauptplatz = > Mistelbach Bahnhof (über Niederleis, Grafensulz und Mistelbach Alleestraße, nicht über Mistelbach Hauptplatz), , ine: Bus 572: Mistelbach Bahnhof = > Ernstbrunn Hauptplatz (über Mistelbach Hauptplatz, Ladendorf und Eggersdorf bei Ladendorf), , ine: Bus 572: Mistelbach Bahnhof = > Ernstbrunn Hauptplatz (über Mistelbach Hauptplatz und Grafensulz, nicht über Lanzendorf bei Mistelbach Kirche), , ine: Bus 572: Ernstbrunn Hauptplatz = > Mistelbach Bahnhof (über Niederleis und Grafensulz, nicht über Mistelbach Hauptplatz), , ine: Bus 572: Ernstbrunn Hauptplatz = > Mistelbach Bahnhof (über Helfens Ort und Eggersdorf bei Ladendorf Ort), , ine: Bus 572: Ernstbrunn Hauptplatz = > Mistelbach Bahnhof (über Eggersdorf bei Ladendorf Ort), , ine: Bus 572: Mistelbach Hauptplatz = > Ernstbrunn Hauptplatz (über Eggersdorf bei Ladendorf), , ine: Bus 572: Ernstbrunn Hauptplatz = > Mistelbach Bahnhof (über Niederleis und Grafensulz), , ine: Bus 572: Ernstbrunn Hauptplatz = > Mistelbach Bahnhof (über Helfens Ort und Eggersdorf bei Ladendorf Ort, nicht über Lanzendorf bei Mistelbach), , ine: Bus 572: Ernstbrunn Hauptplatz = > Mistelbach Bahnhof (über Niederleis Ortsmitte und Eggersdorf bei Ladendorf, nicht über Lanzendorf bei Mistelbach), , ine: Bus 572: Mistelbach Hauptplatz = > Ernstbrunn Hauptplatz (über Ladendorf und Eggersdorf bei Ladendorf), , ine: Bus 572: Mistelbach Bahnhof = > Ernstbrunn Hauptplatz (über Grafensulz, nicht über Lanzendorf bei Mistelbach Kirche), , ine: Bus 572: Mistelbach Hauptplatz = > Ernstbrunn Hauptplatz (über Garmanns und Nodendorf), , ine: Bus 572: Mistelbach Bahnhof = > Ernstbrunn Hauptplatz (über Mistelbach Hauptplatz, Ladendorf und Eggersdorf bei Ladendorf, nicht über Lanzendorf bei Mistelbach Kirche), , ine: Bus 572: Mistelbach Bahnhof = > Ernstbrunn Hauptplatz (über Ladendorf und Pürstendorf),Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -5322572, stiahni GPX, najbližšia MHD, description: Bus 572: Břeclav, nemocnice > Hodonín, autobusové nádraží, route: bus, to: Hodonín, autobusové nádraží, from: Břeclav, nemocnice, network: IDS JMK, osm uid: 0, route name: Bus 572, osm version: 51, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 03 25T09:35:43Z, Q12020731, cs:Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje, 2, dlzka: 41891, pocet seg: 10, lon: 17.0087, lat: 48.7892, povodna farba: bors breclav,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...