Tram 4: Obřany, Babická ⇒ Náměstí Míru
Zmazaná trasa Tram 4: Obřany, Babická ⇒ Náměstí Míru
dĺžka 9,0 km spravuje DPMB, číslo trasy 4, viac o traseTrasa je zmazaná
Trasa je zmazaná, skúste nájsť podobnú trasu.Podobné iná
- 26: Stará osada ⇒ Kamenný vrch
- Flixbus 856: Prag, ÚAN Florenc = > Zlín, autobusové nádraží
- 51: Bystrc, ZOO ⇒ Ústřední hřbitov
- N90: Ořešín ⇒ Kohoutovice, hájenka
- E75: Bílovice nad Svitavou, žel. stanice ⇒ Areál Slatina
- 64: Chrlice, smyčka ⇒ Červený písek
- N91: Lelekovice, u kříže ⇒ Ivanovice, Globus ⇒ Starý Lískovec, Labská
- Flixbus 856: Zlín, autobusové nádraží = > Praha, ÚAN Florenc
- N94: Bílovice nad Svitavou, žel. stanice ⇒ Modřice, Olympia
- Tram 1: Řečkovice ⇒ Bystrc
- Flixbus 859: Bratislava, AS = > Praha, ÚAN Florenc
- 26: Kamenný vrch ⇒ Jírova
- Flixbus 366: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Praha, ÚAN Florenc
- Flixbus N1395: Gdynia, dworzec autobusowy = > Wien Erdberg, Busterminal VIB
- N95: Kamenný vrch ⇒ Holásky ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad
- Flixbus N3277: Plzeň, CAN Husova = > Одеса, автовокзал
- N98: Líšeň, Jírova ⇒ Žebětín, Bartolomějská
- 64: Červený písek ⇒ Chrlice, smyčka
- N95: Kamenný vrch ⇒ Ivanovické náměstí ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad
- Flixbus 260: Budapešť, Népliget = > Berlín ZOB
Podobné
- 26: Stará osada ⇒ Kamenný vrch
- Flixbus 856: Prag, ÚAN Florenc = > Zlín, autobusové nádraží
- 51: Bystrc, ZOO ⇒ Ústřední hřbitov
- N90: Ořešín ⇒ Kohoutovice, hájenka
- E75: Bílovice nad Svitavou, žel. stanice ⇒ Areál Slatina
- 64: Chrlice, smyčka ⇒ Červený písek
- N91: Lelekovice, u kříže ⇒ Ivanovice, Globus ⇒ Starý Lískovec, Labská
- Flixbus 856: Zlín, autobusové nádraží = > Praha, ÚAN Florenc
- N94: Bílovice nad Svitavou, žel. stanice ⇒ Modřice, Olympia
- Tram 1: Řečkovice ⇒ Bystrc
- Flixbus 859: Bratislava, AS = > Praha, ÚAN Florenc
- 26: Kamenný vrch ⇒ Jírova
- Flixbus 366: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Praha, ÚAN Florenc
- Flixbus N1395: Gdynia, dworzec autobusowy = > Wien Erdberg, Busterminal VIB
- N95: Kamenný vrch ⇒ Holásky ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad
- Flixbus N3277: Plzeň, CAN Husova = > Одеса, автовокзал
- N98: Líšeň, Jírova ⇒ Žebětín, Bartolomějská
- 64: Červený písek ⇒ Chrlice, smyčka
- N95: Kamenný vrch ⇒ Ivanovické náměstí ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad
- Flixbus 260: Budapešť, Népliget = > Berlín ZOB
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...