Cesta: OMA » Doprava » iná » trolleybus » 39: Barvičova ⇒ Komenského náměstí
39: Barvičova ⇒ Komenského náměstí
dĺžka 2,6 km , spravuje DPMB, číslo trasy 39,
Zastávky popri linke:
Barvičova po 17 m ¤, Barvičova po 21 m ¤, Soukopova po 311 m ¤, Soukopova po 340 m ¤, Kampelíkova po 548 m ¤, Kampelíkova po 556 m ¤, Vaňkovo náměstí po 0,94 km ¤, Vaňkovo náměstí po 1,08 km ¤, automat na lístky po 1,12 km ¤, Žlutý kopec po 1,12 km ¤, Žlutý kopec po 1,21 km ¤, Tvrdého po 1,61 km ¤, Úvoz po 1,90 km ¤, Úvoz po 1,93 km ¤, Obilní Trh po 2,1 km ¤, Obilní Trh po 2,1 km ¤, Obilní Trh po 2,2 km ¤, Obilní Trh po 2,2 km ¤, automat na lístky po 2,5 km ¤, Komenského náměstí po 2,5 km ¤, Komenského náměstí po 2,5 km ¤, automat na lístky po 2,6 km ¤, Komenského náměstí po 2,6 km ¤, Komenského náměstí po 2,6 km ¤, Komenského náměstí po 2,6 km ¤prestupné linky:
68: Šumavská ⇒ Náměstí Míru ⇒ Myslivna po 0,98 km ¤, 68: Myslivna ⇒ Náměstí Míru ⇒ Šumavská po 0,99 km ¤, Tram 4: Náměstí Míru ⇒ Obřany, Babická po 1,81 km ¤Má spoločné úseky s linkami:
35: Mendlovo náměstí ⇒ Barvičova po 0,81 km ¤ , 35: Barvičova ⇒ Mendlovo náměstí po 0,91 km ¤ , 39: Komenského náměstí ⇒ Barvičova po 0,91 km ¤ , N95: Kamenný vrch ⇒ Holásky ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad po 1,70 km ¤ , 38: Preslova ⇒ Komenského náměstí po 1,70 km ¤ , 38: Komenského náměstí ⇒ Preslova po 1,70 km ¤ , N95: Kamenný vrch ⇒ Ivanovické náměstí ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad po 1,70 km ¤ , 26: Stará osada ⇒ Kamenný vrch po 1,75 km ¤ , 26: Kamenný vrch ⇒ Jírova po 1,75 km ¤ , 25: Osová ⇒ Stará osada po 1,75 km ¤ , 25: Osová ⇒ Jírova po 1,75 km ¤ , 25: Jírova ⇒ Stará osada ⇒ Osová po 1,75 km ¤ , 25: Osová ⇒ Stará osada ⇒ Jírova po 1,75 km ¤ , 26: Jírova ⇒ Kamenný vrch po 1,75 km ¤ , 26: Jírova ⇒ Stará osada ⇒ Kamenný vrch po 1,75 km ¤ , 25: Jírova ⇒ Osová po 1,75 km ¤ , 26: Kamenný vrch ⇒ Stará osada po 1,75 km ¤ , 26: Kamenný vrch ⇒ Stará osada ⇒ Jírova po 1,75 km ¤ , 25: Stará osada ⇒ Osová po 1,75 km ¤ , N89: Kníničky, U Luhu ⇒ Prace, točna po 2,6 km ¤ , N89: Kníničky, U Luhu ⇒ Letiště Tuřany po 2,6 km ¤ , N95: Újezd u Brna, městský úřad ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Ivanovické náměstí ⇒ Kamenný vrch po 2,6 km ¤ , N89: Prace, točna ⇒ Kníničky, U Luhu po 2,6 km ¤ , N95: Újezd u Brna, městský úřad ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Holásky ⇒ Kamenný vrch po 2,6 km ¤ , N89: Letiště Tuřany ⇒ Kníničky, U Luhu po 2,6 km ¤Ide po uliciach:
Barvičova po 0,81 km ¤ , Tvrdého po 1,70 km ¤ , Úvoz po 1,75 km ¤ , Údolní po 2,2 km ¤ , Joštova po 2,6 km ¤Trasa vedie cez okresy
okres Brno-město: 2,6 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Brno: 2,6 km (100 %), Stránice: 1,84 km (71.9 %), Veveří: 589 m (23 %), Město Brno: 131 m (5.1 %),Podobné linky 39:
ine: Bus 39, , dpb: Bus 39: Cintorín Slávičie = > Súhvezdná, , dpmp: Bus 39: Švábska = > Sídlisko III, , dpmp: Bus 39: Sídlisko III = > Švábska, , ine: 39: Komenského náměstí ⇒ Barvičova, , dpb: Bus 39: Súhvezdná = > Cintorín Slávičie,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -445800, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: trolleybus, network: IDS JMK, osm uid: 0, complete: yes, route name: 39: Barvičova ⇒ Komenského náměstí, wheelchair: limited, osm version: 25, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 05T07:54:02Z, Q12020731, Q3700534, 2, dlzka: 2563, pocet seg: 1, lon: 16.5889, lat: 49.1973, povodna farba: dpmb,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...