Cesta: OMA » Doprava » sad-prievidza » bus » 40
40
dĺžka 10,8 km , spravuje SAD Prievidza, číslo trasy 40,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Duklianska cesta ¤, Okružná cesta ¤, Autobusová stanica ¤, Nábrežie sv. Cyrila ¤, Autobusová stanica ¤, Centrum ¤, S. Chalupku ¤, Autobusová stanica ¤, Mariánska ulica ¤, Centrum ¤, Kolotoč ¤, Kolotoč ¤, Magura ¤, Prievidza, Prior ¤, Pod skalou ¤, S. Chalupku ¤, Lesopark ¤, Lehotská cesta ¤, Žabník ¤, Kino Baník ¤, Farský kostol ¤, V. Clementisa ¤, K. Novackého ¤, Cintorín ¤, Ulica Energetikov ¤, Okresný súd ¤, Cintorín ¤, Včelárska ulica ¤, Lehotská cesta ¤, Lesopark ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Prievidza, autobusová stanica ¤, Centrum voľného času ¤, V. Clementisa ¤, Farský kostol ¤, Pod skalou ¤, K. Novackého ¤, predaj lístkov ¤, Včelárska ulica ¤, Žabník ¤, Nábrežie sv. Cyrila ¤, Ulica Energetikov ¤, Prievidza, autobusová stanica ¤, M. R. Štefánika ¤, Okresný súd ¤, predaj lístkov ¤, S. Chalupku ¤prestupné linky:
Train R Bojnice: Prievidza = > Bratislava ¤, Train 55XX: Topoľčany - > Prievidza ¤, Train 55XX: Prievidza - > Topoľčany ¤, Train 75XX: Prievidza - > Vrútky ¤, Train 75XX: Vrútky - > Prievidza ¤, Train R Bojnice: Bratislava = > Prievidza ¤Má spoločné úseky s linkami:
51 ¤ , 40 ¤ , 2 ¤ , 44 ¤ , 8 ¤ , 15 ¤ , 90 ¤ , 90 ¤ , 90 ¤ , 15 ¤ , 90 ¤ , 3 ¤ , 3 ¤ , 44 ¤ , 10 ¤ , 15 ¤ , 15 ¤ , 50 ¤ , 2 ¤Ide po uliciach:
A. Hlinku ¤ , Cesta pod Banskou ¤ , G. Švéniho ¤ , Lehotská cesta ¤ , Matice slovenskej ¤ , M. Mišíka ¤ , Nábrežie sv. Cyrila ¤ , Necpalská cesta ¤ , Hviezdoslavova ¤ , M. R. Štefánika ¤ , Cesta Vl. Clementisa ¤ , S. Chalupku ¤ , Mariánska ¤ , Bojnická cesta ¤ , K. Novackého ¤ , Okružná ¤ , Včelárska ¤ , Duklianska ¤ , T. Vansovej ¤Trasa vedie cez okresy
okres Prievidza: 10,3 km (94.9 %),Trasa vedie cez obce
Prievidza: 10,3 km (94.9 %),Wikipédia
Prievidza (okres) ¤, Kostol svätého Bartolomeja (Prievidza) ¤, Prievidza IV. Kopanice ¤, Prievidza ¤, Železničná stanica Prievidza ¤, Kostol Nanebovzatia Panny Márie (Prievidza) ¤, Prievidzská kotlina ¤Podobné linky 40:
ine: 40, , dpb: Trolejbus 40: Hlavná stanica = > Nové SND, , dpb: Trolejbus 40: Nové SND = > Hlavná stanica, , ine: 40: Bohunice, Studentská ⇒ Újezd u Brna, městský úřad, , ine: 40: Bohunice, Studentská ⇒ Tovární, , sad-prievidza: 40, , ine: Bus 40: DPMM - Stráne, , ine: Bus 40: Stráne - DPMM, , ine: 40: Továrni ⇒ Bohunice, Studentská, , ine: 40: Újezd u Brna, městský úřad ⇒ Bohunice, Studentská,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -373843, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Prievidza, RD, from: Prievidza, Kolotoč, network: MHD Prievidza, osm uid: 0, osm version: 35, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 28T20:17:31Z, dlzka: 10843, pocet seg: 4, lon: 18.6278, lat: 48.7739,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...