Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 405: MHD Havířov,Podlesí,aut.nádr. <= > Havířov,Šumbark,točna 2.etapa
Bus 405: MHD Havířov,Podlesí,aut.nádr. <= > Havířov,Šumbark,točna 2.etapa
dĺžka 29 km , spravuje Transdev Slezsko, číslo trasy 405, názvy: Bus 405: MHD Havířov, Podlesí, aut.nádr. <=> Havířov, Šumbark, točna 2.etapa
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Havířov, Podlesí, Merkur ¤, Havířov,Podlesí,Těšínská ¤, Havířov,Podlesí,Těšínská ¤, Havířov,Podlesí,Okrajová u garáží ¤, Havířov, Podlesí, Merkur ¤, Havířov,Město,žel.st. ¤, Havířov,Šumbark,SNP ¤, Havířov,Město,žel.st. ¤, Havířov,Podlesí,Okrajová u garáží ¤, Havířov,Město,nemocnice ¤, Havířov,Město,obchodní dům ¤, Havířov,Šumbark,Vsuvky ¤, Havířov,Prostřední Suchá,žel.st. ¤, Havířov,Prostřední Suchá,rozc.k žel.st. ¤, Havířov, Pr. Suchá, Kpt. Jasioka stánek ¤, Havířov,Město,nemocnice ¤, Havířov,Podlesí,zdravotní středisko ¤, Havířov, Pr. Suchá, Budovatelů ¤, Havířov,Šumbark,Obránců míru ¤, Havířov,Město,obchodní dům ¤, Havířov, Pr. Suchá, sídliště ¤, Havířov, Pr. Suchá, Kpt. Jasioka stánek ¤, Havířov, Šumbark, bazén ¤, Havířov,Prostřední Suchá,rozc.k žel.st. ¤, Havířov,Pr.Suchá,Šimala ¤, Havířov,Město,Magistrát ¤, Havířov,Šumbark,2.etapa,u hřbitova ¤, Havířov,Pr.Suchá,modlitebna ¤, Havířov,Šumbark,točna II.etapa ¤, Havířov,Pr.Suchá,modlitebna ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Havířov,Pr.Suchá,Šimala ¤, Havířov,Město,Puškinova ¤, Havířov,Šumbark,nám.TGM ¤, Havířov,Šumbark,2.etapa,Orlí ¤, Havířov,Šumbark,Obránců míru ¤, Havířov,Šumbark,Vsuvky ¤, Havířov,Podlesí,Nad Terasou ¤, Havířov, Šumbark, bazén ¤, Havířov, Město, Nám. Republiky ¤, Havířov,Šumbark,2.etapa,u hřbitova ¤, Havířov, Pr. Suchá, Budovatelů ¤, Autobusové nádraží Havířov ¤, Havířov, Pr. Suchá, sídliště ¤, Havířov,Město,Žákovská ¤, Havířov,Město,Žákovská ¤, Havířov,Šumbark,2.etapa,Orlí ¤, Havířov,Město,Magistrát ¤, Havířov,Město,Magistrát ¤, Havířov,Podlesí,Nad Terasou ¤, Havířov, Podlesí, Lesopark ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 413: MHD Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská <= > Horní Suchá, konečná ¤ , Bus 732: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Havířov, Podlesí, Těšínská ¤ , Bus 416 MHD ¤ , Bus 440 ¤ , Bus 735: Třinec, aut.st. pod Kanadou = > Havířov, Podlesí, Těšínská ¤ , Bus 411: MHD Havířov, Podlesí, Těšínská = > Šenov, Lapačka ¤ , Bus 411: MHD Šenov, Lapačka = > Havířov, Podlesí, aut.nádr. ¤ , Bus 426: Komorní Lhotka - Havířov ¤ , Bus 426: Havířov - Komorní Lhotka ¤ , Bus 415 MHD ¤ , Bus 414: MHD Havířov, Dolní Datyně, točna J.Kotase = > Havířov, Podlesí, aut.nádr. ¤ , Bus 403: MHD Petřvald,Březiny = > Havířov,Podlesí,aut.nádr. ¤ , Bus 409: MHD Havířov,Podlesí,aut.nádr. <= > Havířov,Šumbark,točna Petřvaldská ¤ , Bus 441 ¤ , Bus 404: MHD Havířov,Podlesí,aut.nádr. <= > Havířov,Šumbark,točna Lidická ¤ , Bus 417 MHD ¤ , Bus 401: MHD Šumbark, točna 2. etapa <= > Horní Suchá, Pašůvka ¤ , Bus 732: Havířov, Podlesí, Těšínská = > Třinec aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 406: MHD Havířov,Podlesí,aut. nadr. <= > Horní Suchá,Pašůvka ¤ , Bus 408: MHD Havířov,Podlesí,aut.nadr. <= > Havířov,Šumbark,točna 2. etapa (noční) ¤ , Bus 410: MHD Havířov, Šumbark, točna Lidická = > Havířov, Dolní Datyně, točna J.Kotase ¤ , Bus 412: MHD Havířov,Podlesí,aut.nádr. <= > Havířov,Šumbark,točna Lidická ¤ , Bus 732: Havířov, Město, žel.st. = > Jablunkov, aut.st. ¤ , Bus 402: MHD Havířov,Šumbark,točna Lidická <= > Stonava,sídliště Nový svět ¤ , Bus 403: MHD Havířov,Podlesí,aut.nádr. = > Petřvald,Březiny ¤ , Bus 410: MHD Havířov, Dolní Datyně, točna J.Kotase = > Havířov, Šumbark, točna Lidická ¤ , Bus 443 ¤ , Bus 732: Jablunkov, aut.st.. = > Havířov, Město, žel.st. ¤ , Bus 407: MHD Havířov,Podlesí,aut.nádr. <= > Havířov,Šumbark,Marie Pujmanové (noční) ¤ , Bus 735: Havířov, Podlesí, Těšínská = > Třinec, aut.st. pod Kanadou ¤ , Bus 369 ¤ , Bus 444 ¤ , Bus 418 MHD ¤ , Bus 414: MHD Havířov, Šumbark, točna Lidická = > Havířov, Dolní Datyně, točna J.Kotase ¤Ide po uliciach:
Anglická ¤ , Chrpová ¤ , Dělnická ¤ , Dlouhá třída ¤ , Fryštátská ¤ , Hlavní třída ¤ , Hornická ¤ , Kapitána Jasioka ¤ , Na Pavlasůvce ¤ , Obránců míru ¤ , Okrajová ¤ , Okružní ¤ , U Nádraží ¤ , U Topolů ¤ , Slovenského národního povstání ¤ , Železničářů ¤ , U Stadionu ¤ , 17. listopadu ¤Trasa vedie cez okresy
okres Karviná: 18 km (62.6 %),Trasa vedie cez obce
Havířov: 18 km (62.6 %), Bludovice: 5,6 km (19.5 %), Havířov-město: 5,5 km (19 %), Šumbark: 3,6 km (12.4 %), Prostřední Suchá: 3,4 km (11.7 %),Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -2956683, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, network: ODIS, osm uid: 0, route name: Bus 405: MHD Havířov, Podlesí, aut.nádr. <=> Havířov, Šumbark, točna 2.etapa, designation: 876405, osm version: 53, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 09 05T09:27:01Z, 2, dlzka: 28800, pocet seg: 9, lon: 18.4365, lat: 49.7852, povodna farba: transdev slezsko,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...