Bus 105801: Hainburg/Donau Pfaffenbergweg = > Bratislava, AS
Zmazaná trasa Bus 105801: Hainburg/Donau Pfaffenbergweg = > Bratislava, AS
dĺžka 19 km spravuje Slovak Lines Express, číslo trasy 105801, názvy: Bus 105801: Hainburg/Donau Pfaffenbergweg => Bratislava, AS, Hainburg - Bratislava viac o traseTrasa je zmazaná
Trasa je zmazaná, skúste nájsť podobnú trasu.Podobné iná
- Flixbus 901: Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB = > Bratislava, letisko
- Bus 798: Bratislava = > Nová Dedinka
- Flixbus N1282: Pula, autobusová stanica = > Varšavská západná autobusová stanica
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Josef-Maurer-Gasse = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Bus 299: Bratislava = > Malacky
- Flixbus 859: Bratislava, AS = > Praha, ÚAN Florenc
- Flixbus 1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Krakov, autobusová stanica MDA
- Flixbus 901a: Viedeň, hlavná železničná stanica (International Busterminal) = > Bratislava, Letisko
- Bus 727: Bratislava = > Šamorín
- Flixbus 260: Budapešť, Népliget = > Berlín ZOB
- Bus 274: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Hainburg an der Donau Ungartor/B9
- Bus 219: Borinka = > Stupava = > Bratislava
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Flixbus 859: Praha, ÚAN Florenc = > Bratislava, AS
- Bus 274: Hainburg an der Donau Hauptplatz = > Bruck an der Leitha Bahnhof
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Rohrau Untere Hauptstraße und Pachfurth Milchgasse)
- Flixbus N1293: Budapešť, Népliget = > Wroclaw, autobusová stanica
- Flixbus N36: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Antverpy, Konigin Astridplein
Podobné
- Flixbus 901: Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB = > Bratislava, letisko
- Bus 798: Bratislava = > Nová Dedinka
- Train S8: Bratislava-Nové Mesto - > Rajka
- Flixbus N1282: Pula, autobusová stanica = > Varšavská západná autobusová stanica
- Train S8: Rajka - > Bratislava-Nové Mesto
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Josef-Maurer-Gasse = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Bus 299: Bratislava = > Malacky
- Flixbus 859: Bratislava, AS = > Praha, ÚAN Florenc
- Flixbus 1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Krakov, autobusová stanica MDA
- Flixbus 901a: Viedeň, hlavná železničná stanica (International Busterminal) = > Bratislava, Letisko
- Bus 727: Bratislava = > Šamorín
- Flixbus 260: Budapešť, Népliget = > Berlín ZOB
- Bus 274: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Hainburg an der Donau Ungartor/B9
- Bus 219: Borinka = > Stupava = > Bratislava
- Bus 99: Ovsište = > Antolská
- Bus 78: Stn. P. Biskupice = > Nové SND
- Bus 92: Jána Jonáša, VW1 = > Opletalova, VW5 = > Depo Petržalka
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...