Cesta: OMA » Doprava » iná » trolleybus » 39: Komenského náměstí ⇒ Barvičova
39: Komenského náměstí ⇒ Barvičova
dĺžka 2,9 km , spravuje DPMB, číslo trasy 39,
Zastávky popri linke:
automat na lístky po ¤, Komenského náměstí po 0 m ¤, Komenského náměstí po 0 m ¤, Komenského náměstí po 1 m ¤, Obilní Trh po 621 m ¤, Obilní Trh po 622 m ¤, Obilní Trh po 686 m ¤, Obilní Trh po 687 m ¤, Úvoz po 0,88 km ¤, Úvoz po 0,90 km ¤, Tvrdého po 1,20 km ¤, Žlutý kopec po 1,60 km ¤, Žlutý kopec po 1,69 km ¤, automat na lístky po 1,70 km ¤, Vaňkovo náměstí po 1,74 km ¤, Vaňkovo náměstí po 1,88 km ¤, Kampelíkova po 2,3 km ¤, Kampelíkova po 2,3 km ¤, Soukopova po 2,5 km ¤, Soukopova po 2,5 km ¤, Barvičova po 2,8 km ¤, Barvičova po 2,8 km ¤prestupné linky:
Tram 4: Náměstí Míru ⇒ Obřany, Babická po 39 m ¤, Tram 12: Technologický park ⇒ Komárov po 76 m ¤, Tram 6: Královo Pole, nádraží ⇒ Starý Lískovec po 76 m ¤, Tram 5: Štefánikova čtvrť ⇒ Ústřední hřbitov-smyčka po 76 m ¤, N93: Komín, sídliště ⇒ Vranov, smyčka po 81 m ¤, N92: Lesná, Halasovo náměstí ⇒ Bystrc, Černého po 81 m ¤, N99: Technologický park ⇒ Líšeň, Mariánské údolí po 81 m ¤, N99: Líšeň, Mariánské údolí ⇒ Technologický park po 81 m ¤, N92: Bystrc, Černého ⇒ Lesná, Halasovo náměstí po 81 m ¤, N93: Vranov, smyčka ⇒ Komín, sídliště po 81 m ¤, 68: Myslivna ⇒ Náměstí Míru ⇒ Šumavská po 1,79 km ¤, 68: Šumavská ⇒ Náměstí Míru ⇒ Myslivna po 1,84 km ¤Má spoločné úseky s linkami:
N89: Prace, točna ⇒ Kníničky, U Luhu po 37 m ¤ , N95: Kamenný vrch ⇒ Ivanovické náměstí ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad po 37 m ¤ , N95: Újezd u Brna, městský úřad ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Holásky ⇒ Kamenný vrch po 37 m ¤ , N95: Újezd u Brna, městský úřad ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Ivanovické náměstí ⇒ Kamenný vrch po 37 m ¤ , N89: Kníničky, U Luhu ⇒ Prace, točna po 37 m ¤ , N89: Letiště Tuřany ⇒ Kníničky, U Luhu po 37 m ¤ , N89: Kníničky, U Luhu ⇒ Letiště Tuřany po 37 m ¤ , 38: Komenského náměstí ⇒ Preslova po 37 m ¤ , N95: Kamenný vrch ⇒ Holásky ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Újezd u Brna, městský úřad po 37 m ¤ , 26: Stará osada ⇒ Kamenný vrch po 1,06 km ¤ , 26: Kamenný vrch ⇒ Jírova po 1,06 km ¤ , 25: Osová ⇒ Stará osada po 1,06 km ¤ , 25: Osová ⇒ Jírova po 1,06 km ¤ , 25: Jírova ⇒ Stará osada ⇒ Osová po 1,06 km ¤ , 25: Osová ⇒ Stará osada ⇒ Jírova po 1,06 km ¤ , 26: Jírova ⇒ Kamenný vrch po 1,06 km ¤ , 25: Jírova ⇒ Osová po 1,06 km ¤ , 26: Kamenný vrch ⇒ Stará osada po 1,06 km ¤ , 26: Kamenný vrch ⇒ Stará osada ⇒ Jírova po 1,06 km ¤ , 25: Stará osada ⇒ Osová po 1,06 km ¤ , 26: Jírova ⇒ Stará osada ⇒ Kamenný vrch po 1,06 km ¤ , 38: Preslova ⇒ Komenského náměstí po 1,10 km ¤ , 35: Mendlovo náměstí ⇒ Barvičova po 1,91 km ¤ , 39: Barvičova ⇒ Komenského náměstí po 1,91 km ¤ , 35: Barvičova ⇒ Mendlovo náměstí po 2,0 km ¤Ide po uliciach:
Komenského náměstí po 81 m ¤ , Údolní po 176 m ¤ , Úvoz po 1,06 km ¤ , Tvrdého po 1,10 km ¤ , Barvičova po 2,0 km ¤Trasa vedie cez okresy
okres Brno-město: 2,9 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Brno: 2,9 km (100 %), Stránice: 1,88 km (65.8 %), Veveří: 589 m (20.7 %), Město Brno: 385 m (13.5 %),Podobné linky 39:
ine: Bus 39, , dpb: Bus 39: Súhvezdná = > Cintorín Slávičie, , dpb: Bus 39: Cintorín Slávičie = > Súhvezdná, , ine: 39: Barvičova ⇒ Komenského náměstí, , dpmp: Bus 39: Švábska = > Sídlisko III, , dpmp: Bus 39: Sídlisko III = > Švábska,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -1636478, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: trolleybus, network: IDS JMK, osm uid: 0, complete: yes, route name: 39: Komenského náměstí ⇒ Barvičova, wheelchair: limited, osm version: 14, osm changeset: 0, osm timestamp: 2022 06 07T16:15:02Z, Q12020731, Q3700534, 2, dlzka: 2850, pocet seg: 1, lon: 16.5900, lat: 49.1973, povodna farba: dpmb,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...