Cesta: OMA » Doprava » dpmp » bus » Bus 20: Trojica = > areál Nemocnice = > Trojica
Bus 20: Trojica = > areál Nemocnice = > Trojica
dĺžka 4,3 km , spravuje DPMP, číslo trasy 20, názvy: Bus 20: Trojica => areál Nemocnice => Trojica
Zastávky na linke
Onkologický pavilón ¤, Regionálny úrad verejného zdravotníctva ¤, Dilongova ¤, Monoblok, interné oddelenie ¤, Na Hlavnej ¤, Grešova ¤, Trojica ¤, Pediatria ¤, Vajanského ¤Zastávky popri linke:
Onkologický pavilón ¤, Regionálny úrad verejného zdravotníctva ¤, taxi ¤, Dilongova ¤, Monoblok, interné oddelenie ¤, Na Hlavnej ¤, Grešova ¤, Trojica ¤, číslo 57;58 ¤, číslo 43;63;93 ¤, Trojica ¤, predaj lístkov ¤, Pediatria ¤, Detská nemocnica ¤, Vajanského ¤, číslo 25 ¤, automat na lístky ¤, 0 ¤, Na Hlavnej ¤, predaj lístkov ¤, číslo 15;45 ¤, Kapa-Press ¤, Ovocie & zelenina & cukrovinky & alko & nealko & tabak ¤, Divadlo Jonáša Záborského ¤, Tabak Tipos ¤, číslo 12;37 ¤, Duklianska ¤, taxi ¤Automaty na lístky:
predaj lístkov ¤, predaj lístkov ¤, Kapa-Press ¤, Ovocie & zelenina & cukrovinky & alko & nealko & tabak ¤, Tabak Tipos ¤, Trafika GABE s. r. o. ¤, Trafika Bianca ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus N2: Sídlisko III = > Šebastová ¤ , Bus 10: Sibírska = > Nemocnica ¤ , Bus 17: Širpo = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 5D: Dúbrava = > Obrancov mieru ¤ , Trolejbus 5: Bajkalská = > Obrancov mieru ¤ , Bus 29: Sídlisko III = > Nemocnica ¤ , Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Trolejbus 1: Šebastová = > Solivar ¤ , Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤ , Bus 41: Surdok = > Veľká pošta ¤ , Bus 12: Sibírska = > Šidlovec ¤ , Bus 15: Za Kalváriou = > Nemocnica ¤ , Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce ¤ , Bus 27: Hviezdna = > Terchovská ¤ , Bus 24: Kollárova = > Haniska ¤ , Bus 19: Solivar = > Nemocnica ¤ , Bus 10: Nemocnica = > Sibírska ¤ , Bus 18: Divadlo Jonáša Záborského = > Bzenov ¤ , Bus 41: Veľká pošta = > Surdok ¤ , Bus 27: Terchovská = > Hviezdna ¤ , Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec ¤ , Bus 39: Švábska = > Sídlisko III ¤ , Bus 24: Haniska = > Kollárova ¤ , Bus 28: Delňa = > Ľubotice ¤ , Trolejbus 1: Solivar = > Šebastová ¤ , Trolejbus 4: Pod Šalgovíkom = > Sídlisko III ¤ , Bus 23: Malý Šariš = > Trojica ¤ , Bus 11: Solivar = > Rúrky ¤ , Trolejbus 8: Sibírska = > Sídlisko III ¤ , Bus 29: Nemocnica = > Sídlisko III ¤ , Trolejbus 5: Obrancov mieru = > Bajkalská ¤ , Trolejbus 5D: Obrancov mieru = > Dúbrava ¤ , Trolejbus 2: Budovateľská = > Obrancov mieru ¤ , Bus 36: Pod Šalgovíkom = > Trojica ¤ , Bus 32: Sibírska = > Trojica ¤ , Trolejbus 7: Širpo = > Budovateľská ¤ , Bus 23: Trojica = > Malý Šariš ¤ , Bus K: Pod Šalgovíkom = > DP ¤ , Bus 36: Trojica = > Pod Šalgovíkom ¤ , Trolejbus 2: Obrancov mieru = > Budovateľská ¤ , Bus 35: Delňa = > Širpo ¤ , Bus 39: Sídlisko III = > Švábska ¤ , Trolejbus 8: Sídlisko III = > Sibírska ¤ , Bus 19: Nemocnica = > Solivar ¤ , Bus 32: Okružná = > Sibírska ¤ , Bus 28: Ľubotice = > Delňa ¤ , Trolejbus 4: Sídlisko III = > Pod Šalgovíkom ¤ , Bus 17: Sídlisko III = > Širpo ¤ , Bus 45: Delňa = > Veľký Šariš ¤ , Bus 18: Bzenov = > Veľká pošta ¤ , Bus 12: Šidlovec = > Sibírska ¤ , Bus E: Nám.J.Kolarčíka = > Sídlisko III ¤ , Bus 14: Kanaš - Stráže = > Záborské ¤ , Bus 45: Veľký Šariš = > Delňa ¤ , Bus 14: Záborské = > Kanaš - Stráže ¤ , Bus 43: Železničná stanica = > Kpt. Nálepku ¤ , Bus 21: Trojica = > Fintice ¤ , Bus 21: Fintice = > Trojica ¤ , Trolejbus 7: Budovateľská = > Širpo ¤ , Bus 15: Nemocnica = > Za Kalváriou ¤ , Bus 11: Rúrky = > Solivar ¤ , Bus N2: Šebastová = > Šváby = > Sídlisko III ¤Ide po uliciach:
Grešova ¤ , Vajanského ¤ , Šafárikova ¤ , Jána Hollého ¤ , Dilongova ¤ , Metodova ¤ , Námestie legionárov ¤ , Sládkovičova ¤ , Hlavná ¤ , Duklianska ¤Trasa vedie cez okresy
okres Prešov: 4,3 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Prešov: 4,3 km (100 %),Wikipédia
Gréckokatolícka cirkev na Slovensku ¤, Prešov ¤, Prešovská univerzita v Prešove ¤, Prešov (okres) ¤, Evanjelický a.v. chrám Svätej Trojice ¤, Evanjelické kolégium ¤, Konkatedrála svätého Mikuláša ¤, Gréckokatolícke arcibiskupstvo Prešov ¤, Chrám svätého Jána Krstiteľa (Prešov) ¤, Šariš (región) ¤, Divadlo Alexandra Duchnoviča ¤Podobné linky 20:
ine: Bus 20: Štefánikova ul., Hoštáky = > N. Tesla sídl., rázc. pri kríži, , sad-zv: 20 Parkovisko Mičinská - Karpatská, , ine: Bus 20: DPMM - Nákladné nádražie - Vrútky, , ine: Bus 20: Vrútky - Nákladné nádražie - DPMM, , ine: Bus 20: Chomoutov, škola → Farmak, , ine: BUS 505410 20 (Jakubovany, Hrča - > Lipt. Mikuláš, AS MHD ), , ine: 20 = > Miskolctapolca Barlangfürdő, , ine: 20 = > Egyetemváros = > Miskolctapolca Barlangfürdő, , ine: Bus 20: Dubová ul. = > Kocurice, otoč, , ine: Bus 20: N. Tesla sídl., rázc. pri kríži = > Štefánikova ul., Hoštáky, , ine: Linia 20: Dworzec - Targowiska Szkoła, , dpb: Bus 20: Opletalova, VW5 = > Podvornice, , dpb: Bus 20: Podvornice = > Opletalova, VW5, , ine: 20: Szentsimon, autóbusz-váróterem = > Kórház, , ine: 20: Kórház = > Szentsimon, autóbusz-váróterem, , ine: 20, , ine: Bus 20: Vysoká = > Pod Strání, , dpmk: 20, , ine: 20 = > Centrum, , dpmz: Bus 20: Byčica-Hliny-Vlčince-Rajecká-Bytčica, , ine: 20 rejon dworców - Rybkówka, , dpmk: 20, , ine: Linia 20: Targowiska Szkoła - Dworzec, , ine: 20 = > Repülőtér/Bosch, , ine: 20 = > Egyetemváros = > Repülőtér/Bosch, , ine: Bus 20: Kocurice, otoč = > Detvianska ul., MŠ, , dpb: Bus 20: Opletalova, VW5 = > Podvornice = > Tesco Lamač, , dpb: Bus 20: Tesco Lamač = > Podvornice = > Opletalova, VW5,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -15903982, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Trojica, via: Grešovu;areál Nemocnice, from: Trojica, network: MHD Prešov, osm uid: 0, route name: Bus 20: Trojica => areál Nemocnice => Trojica, osm version: 2, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 21T06:12:38Z, dlzka: 4272, pocet seg: 8, lon: 21.2475, lat: 48.9977,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...